Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Novej Focus ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majklctm





Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Banská Bystrica SK

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vydeli ste ten skin kresta,tomanek,je super ale tie bocne skla su volake divne,vobec nepresvitaju,sede,je to niaka chyba alebo to tak ma byt?
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 12:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jRodrigues: Why so much offence? Do You speak Czech? Or how do You know that someone is promoting himself by Your work?What's wrong on correction of dimension? How about Fabia 05 1.2 where Eddy is said to be developer on bhmotorsports even he only fixed few things about it? If that's alright, what is wrong on remaking Your model to correct dimensions by Kubrt? I realy don't understand Your stance. Maybe I only don't have enough information.

About new models in plugin. Ask Wally, here You probably won't get any information. The only thing I now is the Impreza 1.52 is allowed with Ruslan Zayats's physics as Impreza S12.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je pěkný že mu to vysvětluješ ,ale nechceš k tomu hodit i český překlad aby tomu rozuměli lidi ,kteří neumějí anglicky. (jestli mám špatně čárky tak sorry)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 13:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NADVORNIK Tomas





Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 105
Bydliště: Kraslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem si to hodil do translatoru a pochopil jsem to (snad) Very Happy
jRodrigues je asi lehce nervöz Very Happy ale opravdu nechapu, proc dela nejaky caviky kolem upravy modelu (je fakt, ze Kubrtovu fabku taky nekdo upravil a "vydal", ale treba to bylo s Kubrtem dohodnuty.

Kazdopadne je uprava Focuse ku prospechu vsech Very Happy

_________________
KCM team - Škoda Fabia WRC 06
- Pežooo 207 s2000
vrrrrrn vrrrnn!
http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 13:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
jRodrigues: Why so much offence? Do You speak Czech? Or how do You know that someone is promoting himself by Your work?What's wrong on correction of dimension? How about Fabia 05 1.2 where Eddy is said to be developer on bhmotorsports even he only fixed few things about it? If that's alright, what is wrong on remaking Your model to correct dimensions by Kubrt? I realy don't understand Your stance. Maybe I only don't have enough information.

About new models in plugin. Ask Wally, here You probably won't get any information. The only thing I now is the Impreza 1.52 is allowed with Ruslan Zayats's physics as Impreza S12.


Nevim, jestli můžu, ale snad mi autor případně odpustí..Takže:

"Proč tolik urážek? Mluvíš Č/česky? Nebo jak víš, že se někde zviditelňuje na tvojí práci? Co je špatného na úpravě rozměrů? Co třeba Fabia 05 1.2, kde je Eddy řečen jako tvůrce na BHM, když na ní opravil pouze pár věcí? Jestliže je tohle v pořádku, tak co je špatného na přetvoření tvého modelu do správných rozměrů Kubrtem? Opravdu nerozumím tvému postoji. Možná jenom nemám tolik informací.

Co se týče nových modelů v pluginu, zeptej se Wallyho, tady nedostaneš pravděpodobně žádný informace. Jediná věc co vím je, že nyní je Impreza 1.52 povolena v pluginu s fyzikou od Ruslana Zayatse jako Impreza S12."

Takhle jsem to pochopil já, za případný nesrovnalosti se omlouvam... Rolling Eyes

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 13:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RODRIGUES João





Založen: 29. 06. 2006
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
jRodrigues: Why so much offence? Do You speak Czech? Or how do You know that someone is promoting himself by Your work?What's wrong on correction of dimension? How about Fabia 05 1.2 where Eddy is said to be developer on bhmotorsports even he only fixed few things about it? If that's alright, what is wrong on remaking Your model to correct dimensions by Kubrt? I realy don't understand Your stance. Maybe I only don't have enough information.

About new models in plugin. Ask Wally, here You probably won't get any information. The only thing I now is the Impreza 1.52 is allowed with Ruslan Zayats's physics as Impreza S12.


I don't care what Eddy does.. I didn't even know what's happened with the Fabia, but when I see people working on my models I can't be quiet. Someone should have asked for permission to change anything on it.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 18:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kurňa ,nechcete tady začít mluvit česky Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza: Obavam se, ze Joao asi tezko bude psat cesky...

JRodrigues: Sorry, I realy didn't know that trere was no contact between You or Eddy and Kubrt or Mike Olson as You said. But I think Kubrt and Mike haven't release anything so far. They sent remade Focus to Eddy to decide whether to release it or not. So why to blame them to promote themselves? Anyway Kubrt wrote several days a go that Mike negotiated with Eddy about this car (Kubrt can't speak English). I realy don't know what to think...

Sorry, I don't want to write anything more because it could get the situation worse. I am not in contact with Kubrt or Mike and I know only what apears here in forum. So anything more from me would be useless.

PS Why don't You discuss this problem with Mike Olson personaly via email, ICQ or Skype?


Cesky (in Czech): Promin, nevedel jsem, ze mezi Tebou ci Eddym a Mikem Olsonem ci Kubrtem nebyl zadny kontakt, jak tvrdis. Ale myslim, ze Kubrt a Mike dosud nic nevydali. Poslali prepracovany Focus Eddymu, aby se rozhodl, jestli ho vyda, ci nikoli. Tak proc je obvinovat, ze se zviditelnuji? Kazdopadne Kubrt pred par dny napsal, ze Mike se domlouva s Eddym ohledne tohohle auta (Kubrt anglicky neumi). Fakt nevim, co si mam myslet...

Promin, ale uz nechci nic dalsiho psat, protoze by to mohlo situaci zhorsit. Nejsem v zadnem kontaktu s Kubrtem nebo Mikem a vim jen to, co se tu na foru objevi. Takze cokoli vic ode mne by bylo zbytecne.

PS Proc to neresis s Mikem Olsonem osobne pres mail, ICQ nebo Skype?

EDIT: preklepy / keying mistakes


Naposledy upravil FRIC Miroslav dne ne prosinec 31, 2006 21:40, celkově upraveno 1 krát

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Míro díky za překlad ,
samozřejmě vím ,že ten XyXao česky mluvit nebude ,ale přivítal bych kdyby ti kteří umí anglicky se obětovali a napsali překlad pro nás cizí řečí nevládnoucí. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No vidis, jeste radsi pridam preklad toho, co psal Joao...

Prvni bylo: Proc se neobtezujete pridat do vaseho pluginu dalsi auta jako Imprezu 1.5 mebo Xsaru 2.1 misto vyuzivani cizi prace k zviditelnovani sebe sama??

Druhe: Nestaram se o to, co Eddy dela... Ani jsem nevedel, co se stalo s Fabii, ale kdyz vidim lidi pracovat na mych modelech, nemuzu mlcet. Nekdo mel pozadat o svoleni cokoli na nem zmenit.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
No vidis, jeste radsi pridam preklad toho, co psal Joao...

Prvni bylo: Proc se neobtezujete pridat do vaseho pluginu dalsi auta jako Imprezu 1.5 mebo Xsaru 2.1 misto vyuzivani cizi prace k zviditelnovani sebe sama??

Druhe: Nestaram se o to, co Eddy dela... Ani jsem nevedel, co se stalo s Fabii, ale kdyz vidim lidi pracovat na mych modelech, nemuzu mlcet. Nekdo mel pozadat o svoleni cokoli na nem zmenit.



No ono je to složité .. pánové jsou malinko nevstřícní ... tudíž jedna z cest jak model opravit byl na nás Smile s tím že buď k vydání eddy svolí nebo opravu vydá sám. Po opravě jsme se s eddym dohodli že to vydá sám a upraví tam ještě pár bugů o kterých ví nebo zjistil, včetně ghostcaru. Fyziku jsem upravil a zaslal mu takže není problém. Pokud někdo z jeho spolupracovníků nevěděl o této domluvě, by se první měl zeptat eddyho jak to je Evil or Very Mad

Pro úplnost dodávám že fyzika je velmi dobrá a obsahuje:
Systém odpružení a setrvačnosti by Rueda, motor a převodovku jsem upravil já na reálné hodnoty 550nm/4000ot a 300hp/6000ot za což opravdu velmi děkuji Jardovi Pančochovi a Kubrtovi. Váha vozu dle default cars podle Ruedova přepočtu dělá 1250 kg, brzdy 370/370, 300/300, 300/300, a pneu tarmac 225/18", gravel 215/15" a snow 145/16" podle specifikace BFGoodrich.

Myslím že ať už model vytvořil kdokoli, tak je rozhodně ku prospěchu všech aby model byl co nejlepší a přidávám že nešlo ani o krádež modelu ani o slávu !!! na tu alespoň já kašlu. Můj cíl je odvádět to nejlepší co jde Twisted Evil


Naposledy upravil OLSA Mirek dne po leden 01, 2007 12:58, celkově upraveno 3 krát
Příspěvek Zaslal: po leden 01, 2007 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HALADEJ Jan





Založen: 07. 10. 2006
Příspěvky: 133
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže bude povolený?

_________________
Tuning.sk Rallye Team
TEAM WEB
God save rally and its crews.
Příspěvek Zaslal: po leden 01, 2007 12:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ten nový focus 06 je super. Stáhl jsem si ten z BH v barvách Gronholma a na rally škole jsem hned na druhý pokus dal svůj os. rekord a na asfaltu se cítím daleké líp než s jinýma autama a to nemám asfalt vůbec v lásce. Doufám že bude co nejdřív povolený v pluginu, protože sem právě našel skvělou náhradu za moji milovanou Fabiu 05. S 06kou sem se nějak nesžil, protože mi tam neseděla 5ti stupňová převodovka, ale u focusu 06 mi to naprosto nevadí a je to možná i lepší než kdyby měl 6ti stupňovou. Toť je můj názor na Ford Focus 06. Dokonalé auto!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: po leden 01, 2007 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Vlk napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
Oproti Xsare je to strasne rychly, zkousel jsem jenom asfalt. Upravil jsem narychlo jenom diff, pruziny a vysku a hned rekord na Cote. Hmm. Kazdopadne zustavam u Citroenu, pac se me ten model Focusu porad nejak nezda.


To mě překvapuje, že se to auto zdá všem rychlý. Mě to nejede a nejede.
Je to tak na úrovni imprezi 00. Že bych měl něco špatně ??? Rolling Eyes
A pokud budes mit dobrou fyziku tak uz to bude jen rukama. Laughing


No,rukama by to být mohlo, ale asi budu mít větší problém. RBR jsem
nejezdil 1/2 roku a chtěl jsem vyzkoušet Focuse. To že nejede jsem sem
napsal, ale až potom jsem vyzkoušel i ostatní auta. Žádné auto mi nejede
víc, než 117 km/h. Máte někdo radu?
Příspěvek Zaslal: út leden 02, 2007 20:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nemas to v milich? Laughing To by bylo 188 km/h, coz je ponekud realnejsi...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út leden 02, 2007 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Další
Strana 8 z 15

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme