Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jak zpřístupnit všechny auta????

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petras





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 24

Příspěvek Předmět: Jak zpřístupnit všechny auta???? Odpovědět s citátem

Lidi dají se zpřístupnit všechny auta jinak než že je vyjezdím??
Já to Richarda prostě ne a ne porazit.. A chcu zkusit fábii a ona je místo Rovera a ten je za to že porazím Burnse, ne???
díky..
Příspěvek Zaslal: pá leden 05, 2007 14:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1) toto uz se tu urcite nekde resilo, tak je zbytecny zakladat nove tema

2) jakekoliv auto si muzes dat na jakoukoliv pozici misto jakehokoliv auta, ale je lepsi mit auto s jen predni pohanenou napravou na slotu car 02 misto MG ZR

MG ZR muzes ziskat taky tak, ze si stahnes profil, kde je to udelane, ale nechapu, jak jsi teda dokoncil Rally Skolu, kdyz nemuzes porazit Richarda... Si s nim dej souboj na trati Rally School a mas to v kapse.
Příspěvek Zaslal: pá leden 05, 2007 15:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
WACHTARCZYK Tom





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 55

Příspěvek Předmět: Re: Jak zpřístupnit všechny auta???? Odpovědět s citátem

Petras napsal:
Lidi dají se zpřístupnit všechny auta jinak než že je vyjezdím??
Já to Richarda prostě ne a ne porazit.. A chcu zkusit fábii a ona je místo Rovera a ten je za to že porazím Burnse, ne???
díky..

Vytvoř si profil se jménem mulligatawny což je jakási polívka... Že by ekvivalent k českému Jseš máslo ? Smile
Příspěvek Zaslal: pá leden 05, 2007 15:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petras





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 24

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díkec za odpovědi..
1) Nenašel sem žádné téma kde by se to řešilo.. hledal sem hoodně dlouho..
2)To vím, ale jinde mi to nejelo (asi sem někde něco špatně napsal) Tak sem to chtěl zkusit přesně podle návodu..
3)Jo to s tím profilem mě taky napadlo ale chci jezdit za svuj (tak sem to tak neřešil)..
4)Joo tak to bude tím že sem se ho snažil porazit na Cote D´Arbroz..
A ani mě nenapadlo že už sem ho vlastně jednou porazil a to v autoškole.. Very Happy

jojo to máslo sem to nepopírám, ale Petras se mě stejně líbí víc.. Wink
Příspěvek Zaslal: pá leden 05, 2007 16:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Rovnaky problem Odpovědět s citátem

Mam rovnaky problem ale uz mam myslim vsetky auta iba mi chyba Subaru 2000 tusim a pod tym mam FOCUS 06 a tiez nechcem nic menit a tiez chcem jazdit pod svojim vlastnym menom a neviem uz jedine co mi chyba je asi odjazdeny cely sampionat pod strednou obtiaznostou a najtazsiou obtiaznostou. Davam si tu najtazsiu ked ju prejdem budem uz mat vsetky auta?

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: po leden 29, 2007 15:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Profil nemá nic společného s tím pod jakým jménem jezdíš. Profil máš jen ve svým compu a jméno si určuješ na pluginu. Ale jestli si myslíš, že se ti automaticky zpřístupní jiný auta, než co jsou v základní nabídce, tak to ne. Všechna "alternativní" si musíš nainstalovat Laughing
PS: to je případ i tý Fabie

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po leden 29, 2007 16:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro ty co sem jim nechce jezdit aby si otevřeli věecky auta...

Zajeďte si na www.cestiny.cz,tam klikněte na odkaz cheaty nebo savy už nevím,tam klikněte na písmenko R a najděte si savy do RBR...Je to pod jménem BleHracEu,to si zkopírujete do složky Saved Games a přejmenujete...Pak se přihlásíte do hry a máte to...

Ale v káždém případě si rally školu projeděte bude se vám hodit...

____________________________________________________________

Servi gumu, ne duši...

Heindenhain Motorsport, manažer
Příspěvek Zaslal: po leden 29, 2007 17:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna včera jsem si konečně otevřel slot s Imprezou 2000. Nevěděl jsem, co je třeba odjet, abych ji dostal. Myslel jsem, že vyhrát sezónu na nejvyšší obtížnost. To se mi samozřejmě nechtělo.

Zkusil jsem založit nový profil s názvem té indické polívky mulligatawny, což pomohlo, ale vadilo mi, že tam nejsou moje nejlepší časy, zajeté ve starém profilu. Taky když se startovala RZ, napsalo to: Mulligatawny get ready. Ve winech jsem profil úspěšně přejmenoval, ale přímo ve hře jsem byl pořád mulligatawny.

Tak jsem si řekl, že zkusím vytvořit profil se správným jménem, aby mě hra oslovovala správně a pak přejmenovat profil na mulligatawny, což by mělo otevřít auta. No takhle to ale nefunguje. Auta to neotevřelo.

Sjel jsem teda RB´s Challenge a na všech tratích Ríšu porazil. Impreza 2000 stále zamčená. Už jsem se pomalu smiřoval s tím, že pokud budu chtít ve svém starém profilu ten slot uvolnit, budu asi fakt muset zajet celou sezónu na profi, protože to bylo jediné, co jsem si myslel, že jsem nezvládl.

No a tady už se konečně dostaneme ke konci pohádky Smile Ve škole jsem měl všechny testy odjeté na zlato, s výjimkou posledního. Ten byl jenom na stříbro. A v tom to bylo. Naskočil jsem do auta, zajel to na zlato a slot je volný Idea

KONEC

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: čt únor 08, 2007 3:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MINAR Petr





Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Dlouha Trebova

Příspěvek Předmět: Re: Rovnaky problem Odpovědět s citátem

Subaru 2000 vyhrajes kdyz dojedes pokrocile rally skolu. Ja to dojel a nahodilo me ho to tam. Jen ted mi chybi jeste to posledni. Pise se tam ze musim jeste aspon dojet sezonu, tak pak uvidim jestli to bude ono:-)
triplex napsal:
Mam rovnaky problem ale uz mam myslim vsetky auta iba mi chyba Subaru 2000 tusim a pod tym mam FOCUS 06 a tiez nechcem nic menit a tiez chcem jazdit pod svojim vlastnym menom a neviem uz jedine co mi chyba je asi odjazdeny cely sampionat pod strednou obtiaznostou a najtazsiou obtiaznostou. Davam si tu najtazsiu ked ju prejdem budem uz mat vsetky auta?

_________________
Jezdim az se ze me kouri:-)
Příspěvek Zaslal: ne únor 11, 2007 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MINAR Petr





Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Dlouha Trebova

Příspěvek Předmět: Re: Rovnaky problem Odpovědět s citátem

Focus jsem si nahral pod huyndai jak to je z MCR. Je lespi nahravat si auta pod s tejnym umistenim jak to maji na MCR. Kdyz je pak nejaky problem aspon to lip eliminujes.
triplex napsal:
Mam rovnaky problem ale uz mam myslim vsetky auta iba mi chyba Subaru 2000 tusim a pod tym mam FOCUS 06 a tiez nechcem nic menit a tiez chcem jazdit pod svojim vlastnym menom a neviem uz jedine co mi chyba je asi odjazdeny cely sampionat pod strednou obtiaznostou a najtazsiou obtiaznostou. Davam si tu najtazsiu ked ju prejdem budem uz mat vsetky auta?

_________________
Jezdim az se ze me kouri:-)
Příspěvek Zaslal: ne únor 11, 2007 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Re: Rovnaky problem Odpovědět s citátem

takze musite prejst skolu = 1 auto
prejst vsetky ulohy v skole na zlato = MG
vyhrat sampionat aspon raz = 3 auto
vyhrat nejaku ulohu v Challenge = Subaru 2000

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: čt říjen 04, 2007 13:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jira





Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hej diky ja myslel ze mam odjet vsechny sezony,, de se jezdit rally skola Wink
Příspěvek Zaslal: ne říjen 07, 2007 9:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme