Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja jsem taky pro nejake to zaplacení.Přes plugin hraju teprve mesíc a jsem z toho nadšen, teda byl nadšen Sad . Takže jsem každopadně pro nejake příspěvky. Hrát proti= Confused
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě malý detail, Hrát proti PC= Confused
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KYNCL Jan st.





Založen: 03. 12. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jak jsem již psal jsem pro platbu i pro srovnání fyzik, vymazání rekordů a pořádnou kontolu plugine, takže v nabídce turnaje při vytváření zrušit možnost kontrola zkracování a povinost dát replay ke kontole, jinak úspěch v jednání ať zas jezdíme
Sad
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BUDKA Vit





Založen: 30. 11. 2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Bělčice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RBR hraju asi 3měsíce a nebýt Pluginu už by mě to asi dávno přestalo bavit takže když by se měla vybírat částka okolo 300Kč na rok stim že bych mohl jezdit všechny turnaje a vytvářet i vlastní.Du do toho.A doufám že již brzy se to vyřeší.
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I kdyby mělo jít o 500,- tak si osobně myslím že to je zanedbatelná částka. Za rok hraní přes plugin, to stojí Cool . Na každý den to vychází asi na 1,30 kč což je směšné. Tak dvě hodky z celeho roku budu makat na plugin a pak mastit s volantem jak o duši Laughing Tohle je můj názor a za záchranu pluginu to určitě stojí za zamyšlení Surprised
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 21:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taktiez som ochotny zaplatit tie 2 - 3 kilka.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem taky pro zaplacení ,klidně i 500 kč,nebyt Pluginu tak Richarda davno smažu a nehraju ho,hraní po netu mi dalo novy impuls zase jezdit
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejakých 200 - 300 lidí + cizinci si myslím že nebude problém sehnat.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zda se, ze to bude ok. Nalada je pozitivni. Kolega hraje myslim World of Warcraft nebo nejak tak a tam plati kolem 800 Kc na 2 mesice. Porad rika, ze to je nejlevnejsi zabava co zna.
Trosku je mozna chyba, ze se to nezacalo resit o neco driv, kdyz plugin jeste bezel. Sad Podobne to je i s MCR.
Nejdriv by si to asi chtelo udelat alespon zakladni rozvahu, jestli se vsechno bude stihat, jestli to bude zvladat system, jestli k tomu jsou vsechny znalosti co jsou potreba a tak. Je mi jasne, ze to neni nic jednoducheho, hlavne co se tyka casu, ale alespon zakladni ujasneni si cilu, ktere maji byt naplneny planovanym projektem, je potreba udelat.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 22:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RAZEK Petr





Založen: 15. 04. 2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sice jsem letos toho moc nenajezdil ale určitě jsem ochotný za tuhle zábavu platit. Všechno něco stojí a bez pluginu to nemá cenu. Co to udělat jako jinde (LFS) Jakýsi zaklad hry zdarma a kdo bude chtít tak si zaplatí licenci na rok. Častku 500,- až 1000,- si každý určitě našmoulí aby jsme nepřišli o tohle maso! Držím palce!!!
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 22:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz na anglicky komunikující kolegy. Nestálo by za to podobnou debatu rozpoutat i na anglickém fóru? Pokud teda nějaká už neexistuje...
Zajímalo by mě jak se k tomu cizinci staví.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 23:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to tam není někde zastrčené, tak se to anglicky neřeší. S výjimkou oznámení a ankety na úvodní straně pluginu.

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 23:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VASICEK Petr





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to vidím takhle.Jezdí to docela hodně lidí.Určitě přes stovku.Je fakt,že mezi nima jsou hodně mladí kluci.Když by každý do tohohle podniku pustil pěťo tak při sto lidech je to padesát litrů,což už samo o sobě není k k zahození a těch lidí co to jezdí je při tom mnohem víc.Mě by to stálo dvakrát tolik jezdím to se synem.Zkuste ukecat rodiče aspoň na pár kaček.Myslím,že by se i pak sponzoři sháněly lépe.Takže se vším plneý souhlas Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VACULIK Jaroslav





Založen: 16. 01. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Zachraňme si zábavu .... Odpovědět s citátem

Zaznělo tu spousty názorů a návrhů jak situaci vyřešit a já se přikláním k tomu co z nich hlavně vychází, totiž že by byla obrovská škoda tuhle nadstavbu k RBR zrušit.Pokud se nenajde v brzké době sponzor, čemuž upřímně moc nevěřím a jak rád bych se mýlil Cool , tak je to na nás na hráčích.Osobně bych to viděl na nějakou často zmiňovanou částku do 300,- kč a to jako roční poplatek, což jistě není moc.Zakládající členové by měli za snahu o pomoc mít jistou výhodu proti těm kteří vstoupí později aby se zamezilo spekulacím a vyčkávání.Dosud se tady pohybovalo docela dost lidí a s příslibem obrácených tratí a Sosnové by snad neměl být problém zajistit opětovný chod pluginu. Pokud jsou nám podobné servery též zpoplatněné je asi v rámci trhu dobré zachovat příznivou cenu za nepochybně kvalitnější nabídku kterou tento plugin zaručeně má.A jak psal Michal Šenk mělo by se o tom začít psát i pro cizince, tam je jistě velký potenciál pro úspěšnou realizaci celého projektu.Takže bych tímto chtěl vyzvat zodpovědné osoby aby se pokusily využít schopností a znalostí lidí v oborech potřebných k tomu aby to opět fungovalo, víc hlav víc ví a lze tím předejít zbytečným prodlevám při prosazování společných zájmů nás všech.Asi by bylo dobré oslovit manažery teamů a nebo dát vědět co je potřeba vyřešit, ochotných lidí je tady dostatek a to je dobrý základ.Děkuji za pozornost, to jsem se rozepsal, uffff Very Happy
Příspěvek Zaslal: út únor 20, 2007 0:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ted mi trvalo asi pul hodiny než sem všechno přelouskal a padaji tu i super napady. Těší mě to že se schodneme v tom že není potřeba čekat na zázrak toho typu že to za nás někdo rozchodí a zatáhne. Jsem pro roční licenci a to všech i zahraničních jezdcu.Kdo zaplatí bude jezdit kdo ne ma smůlu. Bude si moci prohlížet stránky bez možnosti psaní do fora jelikož bude asi rozčílen že nebude moci zdarma požívat plugin. Mohli bychom do toho zahrnout i praci kluků na nových tratích. Třeba lic. B - 200 kč - běžne užívani pluginu a zakladních tratí. lic A 400kč - plugin včetně nových a otočených tratí. Tak by se zaplatila i práce na nových tratích( hodiny u pc, focení, benzín ,nervy s netrpělivymi hrači Twisted Evil atd) Ja si už sice vydělavam tak že pro mě není problem si licenci koupit třeba i za 600 kč ale i z vlastní zkušenosti vím kolik sou moji kluci na mě schopny vydundat pěněz za kravyny tak bych neviděl problem i u těch mladších. Hlavně si kluci musíme maknout sem totiž těžce nemocen diagnoza je RBR plugin manie a to v posledním stadiu Crying or Very sad Tak nevím jak dlouho to vydržím ale novy volant je mě ted prakticky k ničemu. Všem kteří na tom makají držím palce at vyberou to nejlepší řešení Wink Věřím že se vše brzy vyřeší sme tu super sebranka tak to nebude problem.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: út únor 20, 2007 1:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 34, 35, 36  Další
Strana 7 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme