Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne si myslim, ze neni v silach budoucich provozovatelu serveru, na kterem pojede plugin RBR, dostavat penize od jezdcu ze zahranici (mimo SK).
Trocha inspirace jak by to mohlo fungovat
http://czechlfs.net/

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 11:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Od mého posledního příspěvku se už objevilo několik komentářů, tak bych pár věcí znova rád vysvětlil.

Rozdělení uživatelů

Buďto vše zaplatí sponzor anebo se musí zavést roční poplatky. A aby se nezamezil přístup na server těm, kteří neplatí ale chtějí prohlížet a třeba psát do fóra (prostě traffic), tak musí být minimálně tyto dvě skupiny. Co se týče placení ze zahraničí (ad Petr Stejskal) - je mi jasné že to bude problém, ale jak to řešit ?? Nechat platit pouze místní a zahraniční ať jezdí zadarmo ?? To by asi nechtěl nikdo.

Co se týče MČR, tak ta skupina VIP je tam skutečně jen tak na okraj pro upozornění, že kromě ročních poplatků se možná bude platit ještě něco navíc - MČR. Detaily této skupiny by se musely řešit.


Týmy
Proč platit týmový příspěvek ?? Zaprvé peníze jsou potřeba a za druhé, aby tým měl nějakou váhu a význam. Pokud někdo peníze nemá, tak ať nezakládá tým a k někomu se přidá. Nyní si může kdokoli bez omezení vytvořit tým, je jich obrovská spousta, některé skoro nefungují atd. Tým ztrácí někdy takto svoji funkci. Defacto může být hráč = tým a to je opravdu k ničemu. Pokud by takto chtěl někdo tým vytvořit, tak si s tím dá více práce a rozmyslí si, zda se radši někde nepřidá.

Počet turnajů a typy
Je naprosto zcestné zakazovat určité turnaje (restarty) a tak a omezovat počet založených turnajů. Pokud plugin umožňuje restart, tak je to někdy velice výhodné. Dodejme, že toto není realita, zde se vyhrávají turnaje nejen tím, že jezdec umí jezdit, ale také tím jak zná trať.
Daleko výhodnější je rozdělení turnajů na tréninky a skutečné závody a omezit podmínky, za kterých turnaj patří do skutečného závodu. Veřejné tréninky je také možno nějak omezit a restarty a hotlapy atd. nechat zcela jen pro týmové testování, které nemá se závoděním nic společného.

Rekordy a jejich oddělení také mají smysl - porovnání, co je člověk schopen zajet v tréninku a skutečné rally může být velmi zajímavé. Jak již jsem ale psal, rekordy mohou mít smysl pouze pokud budou vyvážené a odpovídající si fyziky.
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 12:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hele kluci, já nevím proč tady řešíte problém placení. Platba ze zahraniční nebo do zahraničí přece není z bankovního účtu žádný problém. Denně takových plateb dělám dost Very Happy . Poplatek by byl stanoven v CZK a EUR a založily by se prostě 2 účtu. I v případě, že jezdec nemá ještě účet, převést když to přeženu ekvivalent 1000 Kč z konta rodičů, taky není neřešitelný problém.
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEPANEK Vladimir





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
Hele kluci, já nevím proč tady řešíte problém placení. Platba ze zahraniční nebo do zahraničí přece není z bankovního účtu žádný problém. Denně takových plateb dělám dost Very Happy . Poplatek by byl stanoven v CZK a EUR a založily by se prostě 2 účtu. I v případě, že jezdec nemá ještě účet, převést když to přeženu ekvivalent 1000 Kč z konta rodičů, taky není neřešitelný problém.

presne tak, kdo bude chtit zaplatit ze zahranici, tak si zpusob najde...a pokud si prevedete tu sumu 200kc na eura a vemete vyplatu v zahranici, tak vam vyjde ze pro zahranicni zavodniky je to suma vice nez simbolicka...mam vlemi dobre zkusenosti napr. s francii, kde minimalni mzda je 1200 euro ...takze si predstavte co asi je 200 korun za rok...nehlede k tomu ze tam krabicka cigaret stoji vice nez 5 euro...

_________________
dochvvv
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 15:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCH Leos





Založen: 12. 02. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě budou platit všichni(včetně zahraničních)nebo nikdo.Zaplatíš můžeš frčet - jestli ne odchod.To smrdí tím že pár blbců (i já) to zaplatí a tisíc se bude přiživovat Exclamation Exclamation

_________________
KCM team
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 15:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Plugin a web Odpovědět s citátem

Já se taky přidám a určitě přispěju bez RBR si život nedokážu představit!!!! Crying or Very sad

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Pekne sepsane, jen ten server se nekupuje, ale pronajima.

Jestli se nepletu, tak v tomhle pripade se server skutecne kupuje, nikoliv pronajima
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 16:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STEPANEK Vladimir napsal:
KUNCL Karel napsal:
Hele kluci, já nevím proč tady řešíte problém placení. Platba ze zahraniční nebo do zahraničí přece není z bankovního účtu žádný problém. Denně takových plateb dělám dost Very Happy . Poplatek by byl stanoven v CZK a EUR a založily by se prostě 2 účtu. I v případě, že jezdec nemá ještě účet, převést když to přeženu ekvivalent 1000 Kč z konta rodičů, taky není neřešitelný problém.

presne tak, kdo bude chtit zaplatit ze zahranici, tak si zpusob najde...a pokud si prevedete tu sumu 200kc na eura a vemete vyplatu v zahranici, tak vam vyjde ze pro zahranicni zavodniky je to suma vice nez simbolicka...mam vlemi dobre zkusenosti napr. s francii, kde minimalni mzda je 1200 euro ...takze si predstavte co asi je 200 korun za rok...nehlede k tomu ze tam krabicka cigaret stoji vice nez 5 euro...


Prevod na ucet do/ze zahranici neni zas az takovej problem, jen mi prijde ujety platit 300,- a za poplatky dat dalsich 300,- (viz prispevek kdesi v zadu o platbe ze slovenska).
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne Kubo Embarassed, myslel jsem najem za pichnuti do site.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, že pro lidi ze světa je jednoznačně nejlepší volbou PAYPAL. Od podzimu už funguje i v Čechách v obou směrech, takže neni problém peníze přijímat i odesílat. Bankovním převodem se platí nehorázný poplatky a ještě to kolikrát trvá spoustu dnů i týdnů.
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: týmy Odpovědět s citátem

Budu s Tebou tedy pokracovat v diskusi na tema tymy. Jak jsem napsal, ano, platme za tymy, ale dejme jim take nejake vyhody. Mas pravdu, ze v soucasne dobe vlastne nemaji tymy prakticky smysl. Tak si tedy rekneme, ze platit za tymy se bude, ale bude take dost soutezi, do kterych se bude pocitat klasifikace tymu. Potom ten poplatek bude smysluplny a bude zahrnovat "administraci" sampionatu tymu. Protoze jinak tymy naprosto ztraci smysl...
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALA Stanislav





Založen: 07. 02. 2006
Příspěvky: 63
Bydliště: Vysočina-Hrotovice

Příspěvek Předmět: platit Odpovědět s citátem

Zdravím všechny. Každopádně jsem pro poplatek 200-300 kč. Bez pluginu RBR rovnou smažu, to bude obyčejná hra, která mě nemá čím víc zaujmout.
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo bysme mohli založit církev nebo politickou stranu a stát nám bude na ježdění přispívat. Akorát se v tom prd vyznám, takže nevím jak to funguje a jestli to tak opravdu funguje Smile Napadla mě Strana přátel Richarda Burnse, ale když jsem si uvědomil, že zkratka by obsahovala PRB, což jsou počáteční písmena slabik pána, který je hrozně podobný starostovi Quimbymu ze Simpsonů, tak by asi bylo lepší jiné jméno Smile

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Matez: Tak ted jsem se opravdu ze srdce zasmal, bravo Laughing

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 21:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem o tom psal, mě připadá jako reálné založení občanského sdružení.

Zde jsou podmínky založení. Nepročítal jsem to celý, ale admini by mohli aby věděli jestli to má cenu nebo ne.

http://www.spdn-cr.org/jak-zalozit-obcanske-sdruzeni/-/

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 22:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 34, 35, 36  Další
Strana 11 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme