Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To o té círvi mě napadlo, když jsem viděl dneska v TV přenos z nějakého kostela, kde páter Halík (nebo co to má za frčky, možná i to jméno je blbě) dlouze vyprávěl o věcech úplně mimo realitu a já jsem si uvědomil, že jsem jedním ze sponzorů téhle a spousty jiných církví a podobných bandiček Smile Tihle lidi chodí do kostela na duchařské historky a my řádíme v RBR. Nemyslím, že by jejich párty měly pro stát větší význam, než naše turnaje. Akorát, že mají více userů-voličů a o tom to asi je. Musí nás být víc a za dotace od státu postavíme RBR kostel, kde budeme pořádat LAN mše.

Přítomným křesťanům: Berte to prosím s humorem. Jestli mě ukamenujete, tak ze mě akorát uděláte mučedníka Wink

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 22:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No toto by me asi nikdy nenapadlo,ale jako predstava to nemusi byt spatna Very Happy Jeptisky alias hostesky v bikinach,hmm Laughing Jeste me tak napadlo,co kdyby byla ve Finsku nutna fyzika trate, v jakemkoliv turnaji,nebot ten mod co upravuje vlastnosti "snehovych barier" Je opravdu hodne realisticky oproti tem puvodnich. Jmenuje se "Snow by Mikko"..co rikate?

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Martin napsal:
To o té círvi mě napadlo, když jsem viděl dneska v TV přenos z nějakého kostela, kde páter Halík (nebo co to má za frčky, možná i to jméno je blbě) dlouze vyprávěl o věcech úplně mimo realitu a já jsem si uvědomil, že jsem jedním ze sponzorů téhle a spousty jiných církví a podobných bandiček Smile Tihle lidi chodí do kostela na duchařské historky a my řádíme v RBR. Nemyslím, že by jejich párty měly pro stát větší význam, než naše turnaje. Akorát, že mají více userů-voličů a o tom to asi je. Musí nás být víc a za dotace od státu postavíme RBR kostel, kde budeme pořádat LAN mše.

Přítomným křesťanům: Berte to prosím s humorem. Jestli mě ukamenujete, tak ze mě akorát uděláte mučedníka Wink
To spíš vypadá jakoby ti z toho začlo trošku hrabat... Twisted Evil myslím že se na nějaký stát spoléhat nedá Arrow
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 23:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tom: Nejspíš abstinenční příznaky Very Happy

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

M@tezz mě se to s tím kostelem líbí a pobavilo mě to a přesně to je ted tady potřeba trocha to odlehčit at je zabava Laughing jinak bychom sem za 14 dní přestali psat uplně Crying or Very sad tak že příspěvek i napad super Laughing

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Martin napsal:
Tom: Nejspíš abstinenční příznaky Very Happy
no jo,mám to samé Laughing dokonce sem i zkoušel hrát něco jiného.ale to nevyšlo Laughing
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 23:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Člověk to tu nestačí číst na tož psát. No mám chvilku času, tak aspoň k něčemu, co tady padlo a příliš se mi nezdá:

- Proč by se měl zcela zakázat přístup free uživatelům? Server potřebujeme proto, abychom byli schopni zvládat velký počet uživatelů bez výpadku. Tím že to zavřeme, tady bude jezdit třetina lidí. Na to už zase ale nepotřebujeme nový server, takže to je trochu jak začarovaný kruh... Zamyslete se nad tím, jestli chcete turnaje, kde je 10-15 lidí nebo turnaje kde je jich 50. To zakázání přístupu všem je trochu řezání si větve pod sebou...

- O občanském sdružení jsme uvažovali ještě před tím, než jsme toto vyhlásili, sám jsem v jednom spoluzakladatel a místopředseda, takže vím, o čem to je... Daň darovací se platí v mimopříbuzenském vztahu až od 20 000,-Kč, když 200 lidí daruje částku 200 korun, tak by se z toho nemělo platit nic.

- nabídek na poskytnutí serveru pro naše potřeby mám už 5, bohužel všechno ze zahraničí - Francie, Slovinsko, Švédsko, Protugalsko, Maďarsko a možná ještě někde... Naše tržní prostředí je co se týče internetu holt pořád pozadu. To jen tak pro Vaší informaci Wink

- zatím to vypadá nejnadějněji na to, že už brzy vyhlásíme výzvu na darování (k dispozici bude účet v ČR, SR, PL atd. prostě ve většině evr. států) - každý bude o své platbě obeznámen přes PM, až dojde na účet. Průběžně budeme zobrazovat stav chybějících financí. Samozřejmě ti, kdo něco darují, budou nějak zvýhodněni - o tom žádná.
Na PayPal prozatím kašlu, mám s ním špatné zkušenosti - viz. http://www.paypalwarning.com/ http://www.aboutpaypal.org/ http://www.paypalsucks.com/


Další informace zase příště... Wink
Příspěvek Zaslal: st únor 21, 2007 23:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ANTOS Michal





Založen: 04. 12. 2005
Příspěvky: 18

Příspěvek Předmět: KONECNE Wally!!! Odpovědět s citátem

Trosku mne spadl kamen ze srdce, ze asi nakonec bude vse OK. Very Happy Very Happy Very Happy Ja osobne PayPal pouzivam 6 let, bez sebemensich problemu a vlastne jsem ani od nikoho osobne neslysel na PayPal stiznost. Platba po netu je nejpohodlnejsi a nejrychlejsi. Neslo by aspon platit nejakou z kreditnich karet VISA, nebo MASTERCARD Question

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 4:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koupit volant 3500 kc.
Koupit hru 899 kc.
Koupit hodne redbulu 1500kc.
Parit RBR pres plugin 24h, k nezaplaceni.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 6:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já zase slyšel o hodně málo lidech, kdo s paypal problémy neměl. Ty jsi asi tak třetí. Oni totiž často rádi blokují účty a vyžadují nějaké nesmyslné informace, jako zaslání účtu za elektřinu, kopii svého řidičáku, pasu a kde jaké nesmysly. Nehodlám se s nimi měsíc hádat, aby mi laskavě odblokovali účet. Kartami VISA/Mastercard by mělo jít platit také...
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 7:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally, Ty myslíš že v případě zavedení placeného přístupu by byl odpad lidí tak velký? Myslím si že Ti co jezdí opravdu pravidelně by určitě neodpadli. Hlavně by to chtělo nakopnout co nejdřv, než ztratíme závislost. Měsíc se budeme třepat v křečích, ale potom už by jsme to mohli rozchodit. Laughing (já to stejně nerozchodím)

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 7:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tím rozchozením není jiná odpověd než SOUHLAS. Se závislostí taky! A nějaký rozumný poplatek to bych vůbec neřešil každý kdo si jednou zahrál on line tak nějakých pár stovek najde.Ale jak už řekl Michal pokud to bude opravdu dlouho trvat tak aby se opravdu nestalo to že si někteří mín závislí najdou (terapeuta) který jejich závislost vyléčí! To by byla opravdu škoda!
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 7:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sohlasím s Wally.....přístup uživatelů tzv. free musí být......protože člověk je musí nějak nalákat, tzn. že může používat plugin, ale může závodit jen např. v tréninkách a malých závodech....do 2-3rz....ale na velké turnaje bez zaplacení nemá přístup......tak si to free uživatel vyzkouší, pokud ho to zaujme, tak pak jen zaplatí poplatek a bude moci jezdit i velké turnaje......ale když si to NEBUDE moc vyzkoušet....tak těžko NOVÝ UŽIVATEL pošle peníze za něco, co neví ani jak vypadá a funguje...toť můj názor.
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 10:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin má pravdu, asi tak nějak by to mělo vypadat.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm to mě nenapadlo. Ale zní to rozumně. Nějak je to závislost potřeba vybudovat. Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 34, 35, 36  Další
Strana 12 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme