Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin: S tímto názorem souhlasím...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 10:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
IZACH Vratislav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 60

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

výborný nápad řekl bych..i přesto že naprosté většině z vás tady nestačím rád přihodím nějaký stovky a třeba se někdy dočkám i slávy Twisted Evil
edit trochu jsem to promáznul takže ta chvála byla pro Martina Ptáčka..
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 11:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No myslím že Ptyca to trefil úúúplně přesně pustit všechny do takoveho dema online ( 3 - 4 rz )a ti co si zaplatí licenci budou moci i do velkych podniku. Ptýco je vidět že ti to palí a honosíš se právem titulem ing. Laughing

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

njn, nové oběti je třeba nejdřív nechat získat závislost, to je fakt. A po měsíci "Oslíčku, otřes se" Smile Pak už prostě ty prachy dá, ber kde ber Smile

Pokud bude přístup zdarma, tak ok. Jenom se mi placený přístup zdá spravedlivější v tom, že na provoz přispívají všichni. Darovat asi všichni nebudou a hrozí, že nebude vybráno dost peněz. Pak samozřejmě záleží na atraktivitě zvýhodnění pro dárce. Na druhou stranu roční příspěvky s např. měsíční zkušební dobou řeší spíš náklady na provoz, než pořízení serveru. Hm, to je teda situace Sad

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 11:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRESSL Vladislav





Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No když bude třeba ,taky něco rád přispěju. Wink je jedno jaká to bude varianta.jestli na hw nebo plac.licence,hlavně aby to šlo tam kam to má jít a ne aby se tím nějací jedinci obohatili a pak se na to vykašlali. Crying or Very sad :evil:Nikoho tím nechci urazit ani jmenovat.Jen na to upozornuji,že se tohle může klidně stát.
Taky by to chtělo trošku větší informovanost,co se tedy vlastně děje. na webu je poslední zmínka o tom,že to končí.Neví už třeba někdo víc?bylo by dobré to tam občas napsat než to honit ve foru. Wink[/img]
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 16:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRESSL Vladislav





Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

moje děti maj někdy víc peněz než já,tak nechápu,jak třeba patnáctiletej kluk nedá dohromady dvě ušmudlaný stovky.tak kurna bud to chcete jezdit a nebo se na to vyserte.každej den vidim nějaký smrady s cigárem v hubě,tak at mi nikdo nevykládá o dvou stovkach.
Mimochodem jsem taky pro aby se to trošku pročistilo.
Nechci nikoho z vás tím urážet nebo tak,ale přemejšlejte o tom.... Idea
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
WACHTARCZYK Tom





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 55

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Správně. Lístek do kina stojí 100 i pro studenty. Tak místo "komedie" Prcičky 87 nebo My to chceme všichni a dvakrát dají na plugin. Stejně u toho tráví více času Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 16:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRESSL Vlada (CZ) napsal:
moje děti maj někdy víc peněz než já,tak nechápu,jak třeba patnáctiletej kluk nedá dohromady dvě ušmudlaný stovky.tak kurna bud to chcete jezdit a nebo se na to vyserte.každej den vidim nějaký smrady s cigárem v hubě,tak at mi nikdo nevykládá o dvou stovkach.
Mimochodem jsem taky pro aby se to trošku pročistilo.
Nechci nikoho z vás tím urážet nebo tak,ale přemejšlejte o tom.... Idea
To je pekne napsaný. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 17:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRESSL Vlada (CZ) napsal:
...a ne aby se tím nějací jedinci obohatili a pak se na to vykašlali. Crying or Very sad :evil:Nikoho tím nechci urazit ani jmenovat.Jen na to upozornuji,že se tohle může klidně stát.


No kdybych se s tím chtěl napakovat, tak bych se nerozmýšlel vzít ty 2 nabídky na odprodej pluginu a webu, a pak byste si mohli jezdit třeba na koloběžce...
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 18:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Placení je asi nutnost a nevidím v tom problém, pokud dám dar budu muset platit potom i poplatek za roční přístup(pokud bude zaveden)?

Pokud Wally píše že má nabídky z různých států, vyznělo mi to jako kdyby to bylo špatně, podle mě pokud to zaplatí (samozřejmě za podmínek, které by nás všechny a hlavně adminy nebyly špatné a nevýhodné) tak ať to zaplatí a my příspěvky budem pokrývat provoz.

A poslední třetí věc nechám na zváženou - nevím jestli se to někde neřešilo, pokud má RSBR ve svém módu všechny povrchy pro všechny tratě už to není 36 tratí ale mnohem víc a pokud se dělají seriály různých mistrovství tak přeci bude lepší a zábavnější když budu např. 2 asfaltový soutěže (např. Německo a Korsiku) na jiných tratích než pořád Cote atd pořád dokola ale jednou dám např. Japonsko a Francii stejně sněhové rally (Norsko, Švédsko) pořád na jedněch tratích. Možnost variability by byla mnohem větší a ježdění mnohem zábavnější (můj názor). Nikdo ještě nevyzkoušel???? Nedalo by se třeba s klukama s rallyesim domluvit na určitém druhu spolupráce. Je to jen návrh co vy na to?

Zkoušel jsem hrát přes rally live RSBR a je to děs!!! AŤ UŽ SE NÁM PLUGIN VRÁTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 18:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně se ztrátou zavislosti to nevidím tak černě.V práci jezdím s nákladákem a omezovač mě blokuje při 90 km.Takže kde jinde se můžu zbavit té pomale jízdy než v RBR.Takže sem s tím účtem at už můžu běžět do banky s tím darem. Razz
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 18:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dotázek.Nevim co je PayPal, ale slo by platit i pre servis24 ??

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Paypal je jenom pro zahranicni. Po čr by to podle mě mělo jít.
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Docela jsem si všiml, že zde dost řešíte...jak platit? Absolutně nejspolehlivější je obyčejný převod peněz....buď pomocí např. SERVIS24 (každá banka to má)....nebo prostě dolezete na přepážku do banky a řeknete, že na ten a ten účet chci poslat 200Kč.....to je hlavně pro ty 15 leté.....hotovo, konec, vyřízeno.
Nebo vy si nepamatujete...jak jsme min. rok platili sraz RBR? Taky převodem.....organizátor přidělí jen variabilní symbol....aby to pak měl přehlednější a jde se na věc.

Dále.....jsem též pro vymazání ranků a rekordů....a aby se zapisovaly jen v obtížnosti velmi těžká......protože, dobrý jezdec se pozná podle toho, že dokáže vyhrát turnaj na více jak 12 rz-tách.....kde musí využít taktiku, předvídavost, sebekontrolu, zvolit dobré obutí, nastavení....atd. než jezdec, kt. bezmyšlenkovitě na turnaji, kde jsou povolené resety jede 20x tu samou rz....na 20 pokus se mu to povede....pak si chrochtá jak je dobrej......a když vleze na velký turnaj......tak již ve druhé max. ve třetí rz.....tahá auto z lesa. Ale v rankách je TOP jezdec.......prostě je to kravina na entou......opět toť můj názor.
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čtu to tady a taky něco přidám. Smile Souhlasím a taky si myslím, že pokud nějaký zájemce neco nevyzkouší, tak nebude platit ,,x" korun ,když neví jestli se mu to bude líbit ,či ne. Sekce ,,Free" je dobrej nápad ( možnost psát do fóra + ježdění závodů tzv. arkád = do 2/3 RZ ). A pak bych byl pro sekci ,,Člen" která by byla pro každého stejná ( jak pro admina, tak pro jezdce ), ať nejsou mezi náma nějaké rozdíly. Docela se mi líbí názor: cca 100,- za vedení účtu na pluginu ( tzv. startovací poplatek ) + nějakých 300,- roční licence a dále vedení účtu pro tým taky 100,- ,protože když se zakládá týmm, tak ať je alespoň k něčemu .... poněvač když zabrousíme do sekce týmy, tak je tam více než 25% netýmů než týmů. Toť můj názor

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  Další
Strana 13 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme