Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VALA Stanislav





Založen: 07. 02. 2006
Příspěvky: 63
Bydliště: Vysočina-Hrotovice

Příspěvek Předmět: ptáčku ptáčku Odpovědět s citátem

Nechci se Tě dotknout, ale snad zajíždíš tratě +-5 s stejný časy (pokud neuděláš chybu), a je jedno jestli zajedeš rekord v arkádě nebo reálu. Dále nevím co myslíš sebekontrolou? Jestli jezdíš školu za 5 min. ,ale hlavně dojet, tak se mrkni v televizi na rally. Všichni to napálej a dokud je šance na lepší body, tak to drží.
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
Docela jsem si všiml, že zde dost řešíte...jak platit? Absolutně nejspolehlivější je obyčejný převod peněz....buď pomocí např. SERVIS24 (každá banka to má)....nebo prostě dolezete na přepážku do banky a řeknete, že na ten a ten účet chci poslat 200Kč.....to je hlavně pro ty 15 leté.....hotovo, konec, vyřízeno.
Nebo vy si nepamatujete...jak jsme min. rok platili sraz RBR? Taky převodem.....organizátor přidělí jen variabilní symbol....aby to pak měl přehlednější a jde se na věc.

Dále.....jsem též pro vymazání ranků a rekordů....a aby se zapisovaly jen v obtížnosti velmi těžká......protože, dobrý jezdec se pozná podle toho, že dokáže vyhrát turnaj na více jak 12 rz-tách.....kde musí využít taktiku, předvídavost, sebekontrolu, zvolit dobré obutí, nastavení....atd. než jezdec, kt. bezmyšlenkovitě na turnaji, kde jsou povolené resety jede 20x tu samou rz....na 20 pokus se mu to povede....pak si chrochtá jak je dobrej......a když vleze na velký turnaj......tak již ve druhé max. ve třetí rz.....tahá auto z lesa. Ale v rankách je TOP jezdec.......prostě je to kravina na entou......opět toť můj názor.
Souhlas stim udelovanim rekordu jen v tezkych turnajich.Jen bych to ztahl z 12 RZ mozna tak na 6 ,8 RZ.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptycovy napady sou super musím souhlasit do posledního písmenka Wink Kéž by to tak v budoucím pluginu bylo Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: čt únor 22, 2007 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to: batist
Chtěl bych tě vidět, jak zajíždíš rekord na 12 RZ v turnaji s real poškozením - teda aspoň u mě jsou už nervy na pochodu a davam si pozor - to je ta prava rally... Tady jde hlavně o to, že arkadový turnaje nejsou ani k hovnu... Hrajeme Richard Burns Rally a ne Richard Burns Hotlap....

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 0:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
IZACH Vratislav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 60

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mám dost ale někde jsem v těchto stránkách četl že jestli kdo dá dar tak jestli bude muset platit "paušál" ...jasně že bude muset woe páč dar je dar..jinak pánové
Bruder Přikryl Ptáček a jim podobní omlouvám se pokud jsem si více nevšímal souhlasím s vámi..napadlo mě jestli se někde nepřihlásit..myslím závazně né jen tak jako že jsem dobrej..kdo dá třeba pěéťo ale určitě..ať borci co se o to fakt staraj vědí jak na tom jsme my všichni co chcem jezdit rallye..hnn???
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 1:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ANTOS Michal





Založen: 04. 12. 2005
Příspěvky: 18

Příspěvek Předmět: Jak funguje zalozeni uctu PayPal USA/Kanada: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Já zase slyšel o hodně málo lidech, kdo s paypal problémy neměl. Ty jsi asi tak třetí. Oni totiž často rádi blokují účty a vyžadují nějaké nesmyslné informace, jako zaslání účtu za elektřinu, kopii svého řidičáku, pasu a kde jaké nesmysly. Nehodlám se s nimi měsíc hádat, aby mi laskavě odblokovali účet. Kartami VISA/Mastercard by mělo jít platit také...

Ja Ti jen chci napsat, jak jednoduche je zalozit PayPal tady. Musis zadat udaje o sobe a o sve adrese a pak, pokud chces pouzivat platbu kreditni kartou, tak jim das udaje o kreditni karte a svoje telefonni cislo, na ktere Ti do 5 minut nekdo z PayPal zavola a overi si, ze opravdu bydlis na teto adrese, kde je registrovana kreditni karta a telefon. Dale pokud chces platit primo ze sveho bankovniho uctu, tak jim das informace o nem a oni Ti poslou na nej do 5 dnu par centu a ty jim musis dat vedet, kolik centu bylo pripsano na tvuj ucet a pak jsi overen a muzes to zacit pouzivat. Jeste vyzaduji pocatecni overeni tve e-mailove adresy - poslou ti e-mail a ty se musis pres nej zalogovat na svuj PayPal ucet a pak uz jsi overen po vsech strankach a muzes platit, jak kreditkou, tak z uctu. Vetsina E-bay prodejcu akceptuje platby pouze pres PayPal, takze tady je skoro kazdy nucen si ho zalozit, pokud kupuje na E-bay, tak jako ja. Dokonce vetsina americkych online prodejcu zacina vyzadovat platby pres PayPal, protoze je to nejbezpecnejsi forma platby pro obe dve strany. Proc? Nemusis davat informace o svoji kreditce milionu lidi, ale pouze to vi PayPal, takze sance na zneuziti tve kreditky by byla pouze ze strany PayPalu. Ale ten byl vytvoren za ucelem techto plateb a ochrany zakaznika.

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 3:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já PayPal zaregistrovaný mám asi 3/4 roku, takže vím co to je za humus. A jestli po tobě chtěli jen to, co jsi psal, tak tos měl asi velké štěstí... Jinak takové problémy s registrací nejsou jen v ČR, ale i v americe - tam buzerujou podobně. Přečti si to na adresách, které jsem sem už dával.
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 7:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevím, jestli to tu už padlo a přehlídl jsem to, ale jestli ne, může mi někdo tedy konkrétně říct, kolik je potřeba vybrat peněz? Jednak na samotný server a jednak na provoz. Děkuji.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš to napsaný na úvodní stránce v oznámení o zastavení provozu...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 10:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Máš to napsaný na úvodní stránce v oznámení o zastavení provozu...
Dík Wink

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SEDLACEK Josef





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 91
Bydliště: Ostrožská Lhota

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jen tak mě napadlo že zaregistrovaných jezdců je asi 6 000 a kdyby alespon polovina tj 3 000 poslala příspěvek tak by každý mohl dát 35 Kč a bylo by to OK, to neni zas tak moc co vy na to?
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

s radosti prispeju...jen at vse klape:P
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Re: r Odpovědět s citátem

rostislav napsal:
s prispevkem bych take problem nemel, ale take souhlasim s vyse uvedenym nazorem- od nuly, jednotne fyziky a hlavne neukladat casy z arkad ale jedine z realneho poskozeni


tak tohle trsoku nechapu proc jen realne poskozeni???pokud jedes na cas, chyba te tak ci tak stoji osobak, tak proc to takhle resit???nechapu...a co se treninku tyce, arkada je prijemnejsi, clovek muze natrenovat dlouhe rz klidne po sekcich, kdyz zkazi prvni...
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAK Jindrich





Založen: 04. 01. 2007
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Samozrejme ze prispeju, jen doufam ze se to brzy rozjede a nebude to trvat vecnost Crying or Very sad , jinak peju hodne stesti pri hledani sponzora. cus Razz
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOPIC Jiri napsal:
to: batist
Chtěl bych tě vidět, jak zajíždíš rekord na 12 RZ v turnaji s real poškozením - teda aspoň u mě jsou už nervy na pochodu a davam si pozor - to je ta prava rally... Tady jde hlavně o to, že arkadový turnaje nejsou ani k hovnu... Hrajeme Richard Burns Rally a ne Richard Burns Hotlap....


nevim, myslim, ze i turnaje, ktere by se hraly jako hotlap by me moc bavily...od toho jsou arcady...tak v cem je jako problem???prirozene chteji vsichni jet co nejlepe a neni zadyn duvod, proc by to nemohlo pokracovat...
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  Další
Strana 14 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme