Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pepo to už je blbost. Sice je 6000 registrovaných, ale z toho má půlka dvě registrace. To už máš jenom 3000. A možná třetina z těch 3000 lidí je aktivních. Tudíž při dobrý vůli jezdí 1000 lidí, ale ani tomu nevěřim. A další věc je ta, že ani těch 1000 lidí nebude platit. Při dobrý vůli polovina. Takže částka 200-300,- je si myslim ideální pro všechny strany. Navíc kdybys platil 35Kč, tak už se to ani nevyplatí posílat.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SELICHAR Jan





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejezdim sice moc často a dobře, ale rozhodně je tento server hodně zajímavej podnik a myslim si i že docela ojedinělej ve světě. A proto si myslimže by neměl zaniknout. Byl bych pro placení za registraci na rok. Myslím si, že do 500kč/rok by mohl zvládnout každý fanda rally takže i já Laughing A připojuju se k vyresetování časů a počítaní rekordů a ranků až od určitý obtíznosti třeba od těžký. A sjednocení fyzik atd.
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Re Fojtík michal Odpovědět s citátem

tak to snad nemyslíš vážně!!! Tohle je RICHARD BURNS RALLY!!! NE hra pro 5ti leté Ale Simulator rally! Myslíš že ve skutečnosti mají piloti čas (nebo možnost po havarce jet dál!?) Tohle je nej real simulator který kdy spatřil světlo světa!!! Arkady si můžeš jezdit i bez online. Jak už nekdo napsal (při 10,11RZ mi bije srdce a nikdo na mě nesmí mluvit!!!) A o tom to je. Zažít skutečný adrenalin jako při skutečné rally! a to vsjo k panu (Fojtík michal)
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 23:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě hlasuju pro přechod na REALISTIC a delší turnaje. Úplně by se tak změnila filosofie ježdění. RBR je věrnou napodobeninou rallye, tak proč jí prznit arkádama a restartama. Co na tom, že se sníží počet userů. To má být jako špatně Question Stejnak odejdou jenom ti, který ričrda hrajou vlastně jen proto, že zrovna neni k dispozici další díl NfS. Jsem přesvědčenej, že existuje stovky lidí, který by plugin nenechali padnout za žádnou cenu, tak proč se nevydat touto cestou?!!! Arrow
Navíc si myslim, že by bylo jen otázkou času, než by se počet lidí v pluginu opět dorovnal na současnou úroveň. A pokud přijdou nové RZ, tak by jich bylo ještě víc než doposud. Takže můj názor je udělat placené, realističtější RBR závodění s výhledem na nižžší poplatky tím, jak budou přibývat noví užívatelé.
Příspěvek Zaslal: pá únor 23, 2007 23:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v tomhle se asi neshodneme, proč hned rušit lehčí obtížnosti Question Né každý je rozený závodník a dojede každou rz bez nehody. Musí se to někde naučit a vyzkoušet si to proti live jezdci a né pc. Můj názor je, ponechat nynější rozdělení obtížnosti. Stejně všechny prestižní turnaje jedou na real poškození, či to druhé nejtěžší (střední). Nebo se snad někdo z vás účastnil prestižního turnaje na VYPNUTÉ poškození a RESTARTY Question Exclamation Question Ať si klidně zakládají a jezdí lehčí rz, turnájky a tréninky. Při MČR,EURU,RBR Cup .... se pozná kdo je kdo. Ne každý se však těchto turnajů bude účastnit a jezdit JEN na real by nebyla pro začínajíci pařmeny ta správná škola a pokušení se zlepšovat. Jen by boural ,tahal auto z lesa a RBR by odvrhl. Tím pádem by ubylo příspěvků na provoz a jezdilo by se jen v omezených skupinách PROFÍKŮ.

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 6:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HALADEJ Jan





Založen: 07. 10. 2006
Příspěvky: 133
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No neviem, ja som jazdil od začiatku na real a ťahal auto z lesa, ale to ma ešte viac nabudilo aby som ďalej trénoval. Nie ako v NFS, ktorý prejdem na najťažšej obťiažnosti bez zaváhania. V skutočnosti si jazdci tiež nevyberú poškodenie.

_________________
Tuning.sk Rallye Team
TEAM WEB
God save rally and its crews.
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 8:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SEKERA Rostislav





Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Re: r Odpovědět s citátem

to fojtik michal:
ja jsem nepsal ze bych rusil lehke nebo arkady, ale nezapisoval z nich casy do rekordu, klidne at jsou treba kvuli treningu. plno lidi jezdi treba asfalty pres svodidla a pokud jses nauceny jezdit poctive bez odrazeni od svodidel nikdy nezajedes rekord. uz jsem se nato v jinem foru ptal a jasne mi napsali, ze je to s odrazenim a jinym podvodem, nebo chces tvrdit opak?, posli mi prosim video z Cote 2:17.97 cistou jizdou, moc rad bych to videl


tak tohle trsoku nechapu proc jen realne poskozeni???pokud jedes na cas, chyba te tak ci tak stoji osobak, tak proc to takhle resit???nechapu...a co se treninku tyce, arkada je prijemnejsi, clovek muze natrenovat dlouhe rz klidne po sekcich, kdyz zkazi prvni...[/quote]
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Re: Re Fojtík michal Odpovědět s citátem

Honza Brablec napsal:
tak to snad nemyslíš vážně!!! Tohle je RICHARD BURNS RALLY!!! NE hra pro 5ti leté Ale Simulator rally! Myslíš že ve skutečnosti mají piloti čas (nebo možnost po havarce jet dál!?) Tohle je nej real simulator který kdy spatřil světlo světa!!! Arkady si můžeš jezdit i bez online. Jak už nekdo napsal (při 10,11RZ mi bije srdce a nikdo na mě nesmí mluvit!!!) A o tom to je. Zažít skutečný adrenalin jako při skutečné rally! a to vsjo k panu (Fojtík michal)


myslim, ze jako jeden z mala lidi tady vim, co jsou to skutecne zavody. je to sice richard burns rally, ale stejne kazdy z nas ty trate co se jezdi zna jako sve boty, tak, ze spolujezdce nepotrebuje - je to logicke - kdyz nejakou trat pojedu tisickrat tak si ji proste zapamatuju. srovnavat hru s realem je uplna hovadina, tak proc si hrani opravdu neuzit. nevim co je spatneho na filozofii hotlaps a jezdeni ciste jen na cas. ani na real neni realita takova jaka v "realu"
tobe busi srdce na 10 RZ me treba kdyz jsem na konci noiker a jedu na rekord...proc by mi to mel nekdo zakazovat??? rad si sem tam dam i dlouhe rally, ale zase nemam tolik casu nazbyt...takhle sednu, vyberu turnaj se dvema rz a odreaguju se..a myslim, ze takovych aktivnich je tam dost lidi a zbavit se jich je blbost - zaplatim cokoli nebavi me jezdit offline co proti tomu mas?jezdi si Ty co chces a ja co budu chtit..
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 10:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SULAN Martin napsal:
Určitě hlasuju pro přechod na REALISTIC a delší turnaje. Úplně by se tak změnila filosofie ježdění. RBR je věrnou napodobeninou rallye, tak proč jí prznit arkádama a restartama. Co na tom, že se sníží počet userů. To má být jako špatně Question Stejnak odejdou jenom ti, který ričrda hrajou vlastně jen proto, že zrovna neni k dispozici další díl NfS. Jsem přesvědčenej, že existuje stovky lidí, který by plugin nenechali padnout za žádnou cenu, tak proč se nevydat touto cestou?!!! Arrow
Navíc si myslim, že by bylo jen otázkou času, než by se počet lidí v pluginu opět dorovnal na současnou úroveň. A pokud přijdou nové RZ, tak by jich bylo ještě víc než doposud. Takže můj názor je udělat placené, realističtější RBR závodění s výhledem na nižžší poplatky tím, jak budou přibývat noví užívatelé.


znova - proc nekomu neco zakazovat???
ani na arcade rbr neni jako nfs...a kdyz jedu na rekord - havarka rovna se stejne konec...jedine s cim bych jeste souhlasil je ten zakaz restartu...ale klidne bych to nechal na takovem rozliseni jakem to funguje ted...
co vam vadi na tom, ze to nekdo jezdi na arcade???ze je rychlejsi?Razz
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 10:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Re: r Odpovědět s citátem

rostislav napsal:
to fojtik michal:
ja jsem nepsal ze bych rusil lehke nebo arkady, ale nezapisoval z nich casy do rekordu, klidne at jsou treba kvuli treningu. plno lidi jezdi treba asfalty pres svodidla a pokud jses nauceny jezdit poctive bez odrazeni od svodidel nikdy nezajedes rekord. uz jsem se nato v jinem foru ptal a jasne mi napsali, ze je to s odrazenim a jinym podvodem, nebo chces tvrdit opak?, posli mi prosim video z Cote 2:17.97 cistou jizdou, moc rad bych to videl


tak tohle trsoku nechapu proc jen realne poskozeni???pokud jedes na cas, chyba te tak ci tak stoji osobak, tak proc to takhle resit???nechapu...a co se treninku tyce, arkada je prijemnejsi, clovek muze natrenovat dlouhe rz klidne po sekcich, kdyz zkazi prvni...
[/quote]

nekde jsem tady cetl, ze replaye se ukladaji kvuli kontrole techto veci...tak ten rekord, ktery nebude vyhovovat bude mu sebran rekord..nerikam, ze se mi taky sem tam nestne, ze me svodidlo podrzi, ale vetsinou jen chybou...ale nevsiml jsem si, ze by byl rozdil v dotyk svodidla v arcade a v real...a hraju vesmes na real...
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TADY jde hlavně o to,že RBR je nejrealističtější simulátor rally,proto tu většina z nás chce jet na real poškození a bez restartů...Jaký to má pak smyls ten rekord když si tu trať projedu 20x,pokaždé dám restart a pak zajedu rekord,třeba i s opíráním o svodidla?Takový rekord mě vůbec netěší...To si víc vážím času (v mém případě i rekord-jezdícm na klapkách Embarassed ),co jsem zajel na Cote na real poškození s octávkou (čas 2:40)...O to tady jde...
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 10:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahojda,

no jen bych chtel trosku promluvit o naivite ohledne sponzora, co tady zaznela...

Sam mam takovej majinkej webik, co se do poctu navstevniku s pluginem sice nemuze srovnavat, ale problemy budou asi podobne.

Zadny sponzor, podle me, by nesel do jine verze spoluprace, nez je nejaka rocni smlouva. Kdyby mel zainvestovat pocatecni naklady, tak by rozhodne chtel zaruku, ze plugin pobezi treba dalsi dva roky... A to, pri vsi ucte, nikdo nemuze slibit. Pak by vznikl problem.... Na druhou stranu, v pripade casove limitovane spoluprace se zase nemuze vybrat potrebna castka hned ze zacatku...

Proto bych navrhoval:

1) vybirat poplatky v potrebne vysi
2) snahu do budoucna si zajistit sponzora (to se hodi vzdy)
3) koupit uz konecne vlasni domenu a pestovat si pagerank. Nechapu, ze server s takovouhle navstevnosti uz neco podobneho nema...
To domenku kludo sam koupim a daruju pluginu:)

Kazdopadne Dekuju klukum za snahu a nejen ve vlastnim zajimu doufam, ze plugin pobezi co nejdrive....

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 10:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Něco na tom bude Jindro. Sám spravuji webovky našeho amaterského týmu, kam chodí v průměru 20 lidí denně a pagerank máme 2. Tady je návštěvnost myslím si ve stovkách denně a pagerank 0. Chtělo by to o tomto serveru dát lidem víc vědět. A abych šel příkladem, tak ještě dnes dám nějakej banýrek na naše stránky. Ať to lidi ví.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tím banerem je to dobrej nápad...asi dokopu našeho týmového webmastera aby tam ten baner dal...Já se v tom totiž trochu nechytám... Embarassed
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ho chceš dát na stránky týmu, se kterým jezdíš na pluginu, tak podle mě moc lidí neoslovíš, protože tam koukaji stejně jenom jezdci. Musíme to natáhnout ven a ne to držet pořád v tejhle komunitě. Klucí z eWRC.cz by si tam taky mohli někde vyšetřit místečko pro banner.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 11:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 34, 35, 36  Další
Strana 15 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme