Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mohu vedet co presne shanite?Jen tak ze zvedavosti co je potreba na tohoto giganta.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po březen 12, 2007 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako základ něco jako tohle

http://www.alza.cz/serverova-platforma-intel-sr1500al-sata-1u-rack-d65183.htm

zbytek (disk. pole, procesor, paměť, atd.) se ještě uvidí, zatím máme vybráno to, na co ještě neni...
Příspěvek Zaslal: po březen 12, 2007 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VLCEK Richard





Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Zdravím Odpovědět s citátem

Nic proti, ale zatim to moc skalnich nezaplatilo. Jsem ten, ktery uz prispel a prispeji klidne znovu. Pokud ale prispeje vseho vsudy 200 skalnich, tak pak preci nemohou chtit dalsi dva tisice hracu jezdit na pluginu zdarma....

To mi prijde velmi podivne. Od zacatku jsem rikal, ze to ma byt jako registrace. Tim padem kdo nezaplati a neprispeje, tak proste nebude jezdit.

Wally rozhodne jsem proto, aby jezdili jen ti, co neco daji. Pro ty, co nic nezaplatili tam muze byt na kazdy tyden jeden turnaj se 4 RZ a pokud jim to staci tak OK. Kdyz budou chtit jezdit vice, tak proste prispeji take. Osobne si myslim, ze 200 korun nikoho nezlomi, takze by to mel zaplatit kazdy...

Jsem tedy pro jednu zmenu. Ne DAR, ale povinna registrace, jinak uz se na pluginu neprojedes, krome onoho jedineho turnaje na jeden tyden...
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli jsem to správně pochopil tak kdo nedá tak nebude mít právo zakládat turnaje a to mě připadá jako dostatečná motivace Rolling Eyes

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si že plno lidí se bez možnosti zakládat turnaje obejde. Hodně jich čeká až se to rozjede. Taky bych byl pro povinou platbu za registraci, s možností free přístupu třeba na měsíc na vyzkoušení. Takhle to vypadá ještě na dlouho.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 10:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Po bitvě je každý generál. Ale upřímně. Proč by někdo platil, když bude moci jezdit zadarmo Exclamation . Já už něco poslal, ale co si vzpomínám založil jsem 4 turnaje. Začínám mít pocit, že jsem udělal chybu. Taky si myslím, že by platit měli všichni co chtějí jezdit.
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 11:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VLCEK Richard





Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Placeni Odpovědět s citátem

Doufam, ze to Wally vezme v potaz, jelikoz nezijeme v komunismu. Placeni povinne, jinak slus... Klidne budu platit rocni registraci a tak se zajisti, ze to bude fungovat i nadale.

Pokud nekoho motivuje k placeni jen to, ze muze zakladat turnaje, pak je to jeho vec. Ja jsem nebyl a nebudu ten typ, ktery zaklada deset turnaju do mesice. Za celou dobu provozu jsem jich zalozil tak deset...

Zaplatil jsem ale proto, protoze nejsem jen clovek ktery slibuje a pak nic. Od zacatku jsem byl pro povinnou rgistraci vsech za tri stovky. Kdo zaplati jezdi, kdo nezaplati nejezdi.

Nejsme v Somalsku a vsichni co jezdi RBR maji doma PC a vetsina i volanty, takze nemuze byt rec o tom, ze by nemeli penize... Navic maji samo placeny internet....
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že tady kluci psali, že pokud se nevybere dost, budou se platit licence.
Ano, je to jenom pro MČR, takže zbytek = většina by jezdila zadarmo. Přidávám se k názoru tomu, že by se krom tohoto daru měli zaplatit registrace. Ti co platili na server, tak by za tyto peníze měli plné výhody, ti co nedali doteď nic, by si museli řádně připlatit, aby výhod dosáhli. Pokud se toto vyhlásí teď, peníze určitě přibudou. Tipuju, že sbírka aspoň měsíc poběží ještě... Hned jak sem viděl hlasování kdo co jak dá, tak sem si říkal, že to nebude jen tak.
Nebo je tvrdší metoda a to ta, že kdo nezaplatil, nebude mít přístup, max. na fórum
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasim s placenou registraci jak psal Richard.... 200-300 nikoho nezabijou, ale stavajici system daru neni pro vahajici dostatecnou "motivaci". Poslal jsem 500 a vic zatim rozhodne nedam... mozna po zavedeni reg. poplatku. Prijde mi zbytecne platit za chytraky, kteri cekaji, az se zase pojede zadarmo.
Moznost zakladani/nezakladani je i pro mne nezajimava - taky jsem zalozil max. 10 turnaju za dobu co jezdim.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 12:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
THIEL Libor





Založen: 13. 04. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Ceny komponent na nový server od ALZAsoftu Odpovědět s citátem

Zdar, kdyby jsi Wally chtěl, mám na ALZe docela slušný ceny - nevím jak ty - možná taky - ale např. ten rack v tom odkaze mám za 21.067,- Takže, kdyby jsi cokoliv na novej server chtěl a bylo by to pro tebe zajímavý, ozvi se a můžem to vzít přes můj účet. Wink

Libor
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 12:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem taky pro roční reg. poplatek. Sice ode mne peníze ještě nedojely, ale tenhle týden se snad už dostanu někam do města, jaksi jsem částečně nechodící a lézt celej kopec u nás na poštu se mi nechce, tak to neberte, že jako vyčkávam až se platit nebude, zítra jedu k doktoru, tak si necham zastavit u banky a peníze pošlu přes účet. Mimochodem, vejplaty jsou kolem 16. v měsíci, tak jak tady již někdo psal, si myslim, že ještě neni konec.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim co mate porad s tema vyplatama.... prece kvuli 200-500 neceka (az na opravdove vyjimky) kazdy na vyplatu.. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 14:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S názorem Romana Bárty plně souhlasím dobře napsáno Exclamation

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 15:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem poslal prachy minulou středu a ještě tam nejsou Confused

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 15:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já v pátek a taky furt nic, ale ta tvoje středa je zajímavá žeby tak dlouho šly prachy? Rolling Eyes

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  Další
Strana 23 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme