Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj přidávám se k Pyrosovi a některým ostatním. Vidím to na placenou registraci s tím, že pokud si budu chtít plugin vyzkoušet budu mít možnost velice, ale opravdu VELICE omezenou. To jestli to bude jeden krátký turnaj týdně (klidně i stále stejný), nebo časově omezený přístup po zalogování je vcelku jedno. Důležité je, aby několik opravdu skalních nedotovalo "zbytek světa"

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 16:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To omezení chystáme, je to naznačeno i v té zprávě. Bohužel to nemůže být tak hned, takže mi bylo lepší, než se na placené registrace připravíme, vybrat to formou daru. Ti co darovali už samozřejmě nic teď platit nebudou muset a budou mít i nějakou výhodu od těch, co nedarují a budou chtít jezdit větší turnaje dál...

Ale to že neplatící uživatelé se budou moci svézt (třeba jen nějaký typ turnajů), tak to bych nechal - je to reklama.

Jinak mám pocit, že platby z ČR se nějak zadrhli od posledního pátku, takže ještě vydržte, zkusím to prověřit, jestli to neni techn. problém.

THIEL Libor: napsal jsem ti PM
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KYNCL Jan st.





Založen: 03. 12. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jestliže se nepotvrdí technické problémy, viz předchzí příspěvek od Wallyho, jen se potvrdí česká povaha, hlasovat kdo kolik přispěje to bylo zadarmo a to se to hlasovalo, ale pustit nějakou kačku to už je horší. Prostě česká povaha se nezapře!!!
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

spis me prijde ceska povaha o tom porad dokola mluvit

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 18:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jeste ze jsem Nemec Wink

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JardaKykolkaCZ





Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar hele lidi chci se zeptat tet sem platil přes ten paypay a nejsem tam registrovanej takže jsem zvolil to zaplatte vaší kred kartou všechno sem tam vyplnil až do konce a když sem dal poslat peníze tak mě to hodilo na ten předchozí krok, tak sem se chtěl zeptat jestly je to v pořádku protože nevim jestly se ty peníze poslaly a nebo ne.
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VLCEK Richard





Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Registrace Odpovědět s citátem

To Wally:

Jasne, vzdyt ja take psal, ze neplaticim umoznit pristup treba na jeden turnaj tydne o 4 RZ. Vice ale ne. Protoze to rozhodne tomu, kdo jezdi nestaci, takze by ho to donutilo platit.

Cesky narod je takovy, ze nakeca hory doly a pak prd... Tady se to proste bude muset udelat razne a bez okolku. Bud zaplatis a budes jezdit a mit vyhody. Nebo nezaplatis a projedes se jeden turnaj, bez jakychkoliv dalsich moznosti....

Nebo jeste tvrdsi. Zaregistruje se a tyden bude mit vse zadarmo od sve registrace. Pak se mu to ukonci a pokud chce pokracovat, tak zaplati registracni poplatek a HOTOVO!!! To by bylo vubec nejlepsi...
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

navrhoval jsem variantu FREEUSER : možnost přispívat do fora a jezdit turnaje volně akorát turnaje maximálně o dvou RZ ... takový demo účet Smile
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VLCEK Richard





Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

navrhoval jsem variantu FREEUSER : možnost přispívat do fora a jezdit turnaje volně akorát turnaje maximálně o dvou RZ ... takový demo účet


_________________
ADMIN MČR



NE, zadny Freeuser, nic. Sedm dnu zdarma a pak placena registrace. Nekomu by stacilo i ty dve RZ v kdejakem turnaji.... NIC. Proste registrace placena a HOTOVO...
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Free useři skrátka musí být .. navíc to co navrhuješ rádoby jezdcům co chtěj ušetřit nezabrání se za ten navrhovaný týden prostě zaregistrovat znovu Idea a zase 7 dní free plného ježdění..

s těma dvěma RZ jsi to špatně pochopil .. myslel jsem jen turnaje o jedné maximálně dvou vložkách .. do turnaje se třemi RZ už se nedostane ..

jak už někdo psal .. závislost se musí pěstovat Smile
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 20:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím co si o tom myslíte vy ale já myslím že teprv po týdnu běžení sbírky vyhodnocovat závěry kdo co poslal a kdo ne, tak to se mi nezdá.... Počkal bych ještě tak minimálně týden. Jinak ja bych byl spíše pro ty FreeUsery zdá se mi to lepší...

A jinak ta česká povaha to je taky o tom: "...já jsem poslal prachy a sem king! Ostatní ještě neposlali a čekají až se to zase rozběhne a budou zase jezdit. Ale to ne já si musím rejpnout atd...." //tak nějak sem pochopil některé reakce

To nechceme nikdo co jsme platili aby jsme sponzorovali ostaní ale někteří (docela dost lidí) ještě peníze neposlali protože neměli na to čas, nebo finance nebo já nevím, ale fakt to tady komentovat nějakou českou povahou se mi zdá podúroveň.

Možná se mi teď zasmějete nebo mě ukamenujete za to co jsem napsal ale tak to cítím já... Twisted Evil Evil or Very Mad

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLECKAR Tomas





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 89
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KRATOCHVIL Roman napsal:
já jsem poslal prachy minulou středu a ještě tam nejsou Confused


Z Číny to taky nějakou dobu bude trvat Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
#47 Schumi

www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOLECKAR Tomas napsal:
KRATOCHVIL Roman napsal:
já jsem poslal prachy minulou středu a ještě tam nejsou Confused


Z Číny to taky nějakou dobu bude trvat Very Happy Very Happy Very Happy
už jsou tam Laughing he

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no to byl tedka nejaky vikendovi spunt ci co:) ja to posilal ve stredu,doslo ted
takze s temi platbami bych nepanikaril,stejne tak je absurdni hodnotit po tydnu,kdyz vidite,ze zpozdeni je klidne i skoro tyden(kdyz se to vezme pres vikend)
radikalni reseni jako vyse podle me ztraci smysl.Uzivatelska zakladna je potreba. V tomhle se mi zda Mirkuv navrh asi nejlepsi(moznost jezdit pouze turnaje do 2RZ + forum)

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2007 23:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby se me nekdo zeptal jako neplaticiho, tak rovnou reknu, v cem je problem. Od zacatku se tu diskutovala povinna registrace placena. Zapojil jsem se do debaty, nemel jsem nic proti teto myslence. Myslim, ze napady byly vcelku dobre a dalo se na nich stavet. Ale jestlize se zalozi "sbirka", typu kazdy neco prispejte a pak se uvidi, co bude dal, tak do toho ja rozhodne nejdu. Jakmile budou jasne stanovena pravidla - zaplatis tolik, dostanes tohle - pak teprve zaplatim. A verte, ze rad.
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2007 0:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 34, 35, 36  Další
Strana 24 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme