Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, kolikrát to tady mam asi vysvětlovat. Ne že se uvidí co dál, představu máme docela jasnou. Ale dřív než za 3 měsíce se to stejně nezrealizuje, není to tak jednoduchý, server by stál určitě víc jak ty 3 měsíce. A udělat registrace od začátku, tak si tipnu, že to nevyberem tak rychle, možná ani za rok ne - přeci jen se podívej kolik lidí dalo víc než 200, třeba i 2000 a to by se při registracích nestalo! Lidi, přemejšlejte trochu Evil or Very Mad

Chcete jezdit v horizuntu týdnů nebo měsíců? Jezdil by pak ještě vůbec někdo?
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2007 8:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VLCEK Richard





Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Ahoj Odpovědět s citátem

A jinak ta česká povaha to je taky o tom: "...já jsem poslal prachy a sem king! Ostatní ještě neposlali a čekají až se to zase rozběhne a budou zase jezdit. Ale to ne já si musím rejpnout atd...." //tak nějak sem pochopil některé reakce ..

Neni tomu tak a moc jsi me nepochopil, ale to je jedno. Nema smysl to dale rozebirat... Pracuji v oblasti internetu i placeneho, takze vim, o cem mluvim. Do vetru to nepisu...

Nejprve maji vsichni plnou hubu kecu jak poslou a pomohou a pak prd... To jsem myslel. Zavery nikdo nedela, ale cekal jsem, ze se to sesype mnohe rychleji, kdyz vsichni slibovali, jak bez toho nemuzou. byt.

Nikdo take nepsal, ze zaplatil a je KING: Musis cist pozorne. Ja napsal, ze poslu klidne znovu, kdyz bude potreba...


Preci se tady ale nebudeme hadat. Je to jednoduche, musi se neco napsat, tim padem se to rozhybe zase k lepsimu. Very Happy

Ohledne tech placenych registraci. Ty proste byt musi, aby v tom pak nebyl chaos a milion ruznych turnaju, jako drive...

Co se tyka opetovnych registraci tak nevim, ale myslim, ze to by nikoho nebavilo registrovat se kazdy tyden pod jinym jmenem. Nemel by totiz zadnou statistiku a tudiz ani pohary a rekordy. Takze takovych zase tolik nebude, kteri jsou ochotni to kvuli dvou nebo trem stovkam kazdy tyden delat...
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2007 8:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VLCEK Richard





Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Zdar Wally Odpovědět s citátem

Hele, kolikrát to tady mam asi vysvětlovat. Ne že se uvidí co dál, představu máme docela jasnou. Ale dřív než za 3 měsíce se to stejně nezrealizuje, není to tak jednoduchý, server by stál určitě víc jak ty 3 měsíce. A udělat registrace od začátku, tak si tipnu, že to nevyberem tak rychle, možná ani za rok ne - přeci jen se podívej kolik lidí dalo víc než 200, třeba i 2000 a to by se při registracích nestalo! Lidi, přemejšlejte trochu

Chcete jezdit v horizuntu týdnů nebo měsíců? Jezdil by pak ještě vůbec někdo?

RV: Jasne, ze pravdy je na vsem trochu. Je potreba to jen trochu rozhybat. Jak se nic nedeje, tak to ustava a to neni dobry... Laughing

Jinak jezdit nechceme v horizontu mesicu ani tydnu, ale dnu Very Happy Razz - delam si samozrejme legraci....
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2007 8:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jak to tady čtu tak za sebe musím napsat , že mě to spíše mile překvapilo kolik peněz už se za tak kratkou chvilku vybralo Shocked Čekal sem že to pujde pomaleji. Jinak bych nikterak nepranyřoval ty co zatím neposlali ať už z jakehokoli důvodu. Vybírá se formou DARU tak ty co chtěli tak dobrovolně přispěli a stále přispívají ale chápu i ty kteří tomu z jakéhokoli důvodu nedůvěřují a čekají na registrace a pevná pravidla Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2007 13:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem spíše mile překvapený, že pokud se má vybrat 150000, tak jsme po zhruba 10ti dnech už na polovině. I když se to sbírá většinou po několika stovkách, tak každý den naskočí docela slušná suma. Myslím, že to jde dobře. Hlavně vybrat na server, to bude asi to nejtěžší a případné další poplatky a podmínky už se můžou řešit víceméně za pochodu. Hlavně ať už máme tu kouzelnou skřínku Smile

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2007 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RAZEK Petr





Založen: 15. 04. 2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Martin napsal:
Taky jsem spíše mile překvapený, že pokud se má vybrat 150000, tak jsme po zhruba 10ti dnech už na polovině. I když se to sbírá většinou po několika stovkách, tak každý den naskočí docela slušná suma. Myslím, že to jde dobře. Hlavně vybrat na server, to bude asi to nejtěžší a případné další poplatky a podmínky už se můžou řešit víceméně za pochodu. Hlavně ať už máme tu kouzelnou skřínku Smile

Má pravdu předsedo! Razz Razz Razz
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2007 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podobně, jako týmový kolega Hausknotz se vyžvejknu i já Wink Já a nikdo z týmu Iridium ještě nezaplatil, ale za neplatiče se rozhodně nepovažujeme. Nečekáme, až co nám spadne do klína, a rozhodně nejsme z těch, kteří by chtěli parazitovat na ostatních. V rámci našeho týmu je nachystané celkem slušné množství peněz, ale zůstane zatím doma, protože se nám nelíbí, jak celá akce probíhá.

1) Dodnes nevíme, proč konkrétně plugin přestal fungovat. Holá definice "omezení webhostingů a jejich databází" není nejen pro mě dostatečným osvětlením problému.

2) Několikrát zmíněná forma přispívání - darování je možná snadné po účetní stránce, nevím, v tom se nevyznám, ale z uživatelského hlediska by registrace či licence, říkejme tomu jak chceme, byla mnohem lepší. V diskuzi před zahájením sbírky padlo mnoho velice plodných návrhů na chod systému. Nebyly vzaty v úvahu a jak se ukazuje, nyní se tato otázka ve velice krátké době znovu dostává na přetřes.

3) Nevíme přesně, kolik se má vybrat peněz. Opět budu citovat tiskovou zprávu: "přibližně 100 000Kč - server + 2 roky provoz". Kolik stojí provoz? Je to někde napsané, aniž bych to musel hledat někde ve fortech, jestli to tam náhodou nebylo zmíněno?

4) Kde je napsáno, co se bude dít s poslanými penězi v případě, že se dostatečná částka nevybere? Pro mě 200 kč není problém, ale pokud by v takovém případě plavaly někde v bankovním éteru, případně sloužily někomu na jiný účel, než za jakým jsem je poslal, jejich zaslání bych neměl za investici do zábavy, ale za vyhození z okna.

5) Celkově se domnívám, že spuštění sbírky v současné podobě bylo unáhlené a zbrklé. Herní základna RBR je poměrně dost široká a na místě organizátora bych nějaký čas věnoval vyladění způsobu výběru peněz, který by podle ohlasů fungoval a byl by přínosnější, než stávající forma, u níž již začíná být jasné, že se nakonec stejně bude muset "hasit" prodejem licencí.

6) Jako velký problém vidíme způsob "nekomunikace" vedení celého pluginu s hráčskou veřejností. To se týká obecně celého pluginu, nejen této záležitosti. Kéž by bylo vedení ohledně běžných RBR záležitostí sdílné tak, jako je Wally sdílný ohledně způsobu platby.

7) Organizátoři, berte prosím tento příspěvek ne jako nějaký osobní výpad, ale jako příspěvek k diskuzi. Chceme jezdit RBR a jsme ochotní pro to udělat leccos. Ale jelikož se jedná o poměrně rozsáhlý projekt a naše peníze, čekáme poněkud serióznější a transparentnější jednání z Vaší strany. Doufáme, že se plugin ve finále rozjede a že tomu budou nápomocni i členové Iridium RBR Teamu. Avšak jak jsem napsal výše, měly by se některé věci změnit; za současných podmínek do toho nejdeme. A jsem si jistý, že takto uvažuje řada lidí, které tu někteří vidí jako neplatiče Wink

Za Iridium RBR Team

Jakub Hofbauer, manažer

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 16, 2007 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VLCEK Richard





Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Hezke a zamyslete se všichni Odpovědět s citátem

Je krasne, co napsal Jakub o neco vyse, lec je to blabol a nesmysl v jedne veci.

Uvedom si prosim, ze plugin funguje jiz tretim rokem myslim, nebyl jsem u nej od zacatku... a nikdy jsi za nic nezaplatil!!!!! Ani nikdo dalsi....

Kdybych byl Wallym, tak to po takovych komentarich zrusim a vy..ru se na to...

Remcate tady nad dvouma stovkama, ktere by se mohly ztratit v eteru. Uvedom si prosim, ze je to naproste minimum a pokud si to Wally necha za praci, kterou za dva roky odvedl, tak je to naprosto normalni odmena a jsem rad, ze jsem mu timto mohl prispet.

Proc Wally nenapises, kolik te to stalo za ty roky a kolik te stal provoz a vymysleni celeho pluginu??? Treba se nekteri proberou!!!!

Penize jsem neposlal jako dar, ale take jako odmenu za jiz odvedenou praci a za to, ze uz pres rok pouzivam plugin zdarma a bez jakychkoliv nakladu. Vy snad ostatni chodite do prace ZADARMO???? A Wally s tim mel a ma prace dost a dost, tomu verim, jelikoz take sam delam na internetu a vim, co to obnasi...

To je asi tak vse...
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 12:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto souhlasím s Richardem lepe bych to nenapsal. Máš ve všem pravdu. Sorry Kubo, ale s tebou nesouhlasím.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 13:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ty Richarde davas trosku zcestny priklad. Vztahni tedy tuto situaci na tobe znamy server. Myslis, ze v dobe, kdy bylo rozhodnuto o jeho zpoplatneni by mel nekdo pravo rict: zaplatte, protoze az doted jsme to delali zadarmo...??? Myslis, ze byste to mohli rict???
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 15:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rico, ty mluvíš o jiné věci, než já. Já nijak nezpochybňuju zásluhy Wallyho a jiných o chod pluginu, ale to, že plugin nebyl zpoplatněn již dříve a byl doteď zadarmo, bylo jen rozhodnutí organizátorů. A kdyby se tehdy zpoplatnil, spousta lidí by zaplatila tak, jako dnes. A nečteš pozorně, psal jsem, že peníze máme nachystané. Ještě jednou - my se placení nebráníme, ale nelíbí se nám způsob, jakým je celá akce realizována. Tady totiž nejde o dvě stovky, jak píšeš, ale o desítky tisíc.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Víte kluci ono to není jednoduché cokoliv placeného udělat a obávám se že v našem případě to není vyjímka.

Nehledě na to že píšete co požadujete za 300 Kč ročně, .... je třeba si uvědomit že ani wally ani nikdo jiný není schopen v rámci volného času věnovat pluginu více času (neříkám že to není potřeba) .. chce to aby se tomu člověk věnoval min 8 hodin denně .. což při zaměstnání nelze ... to jistě každý kdo je zaměstnaný ví jaké to je přijít domů a ještě do noci něco dělat.

Můj názor je ten že nečekám v zásadě žádnou změnu dokud lidi budou dělat ve volném čase ... ale to je na jiné téma
Uvědomte si že tři stovky jsou na provoz serveru ...... pokud bychom chtěli něco více .. museli bychom pár stovek přihodit což nepředpokládám že je to možné.
Toť můj názor

edit: je třeba nezaměňovat pojem provoz serveru a funkce pluginu!
roční poplatek je na provoz serveru, nikoli však na funkce pluginu(ty jsou a nadále budou realizovány v rámci volného času)

Mám totiž takový špatný pocit že si lidi myslí že wally bude dělat v případě placeného pluginu víc ... ale to v rámci volného času možné není


Naposledy upravil OLSA Mirek dne so březen 17, 2007 16:34, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ačkoli jsem to sem již psal, bohužel to už asi počtvrté zapadlo. Pokouším se tedy znova

Systém uživatelů

Jak jsem již psal v minulých příspěvcích, veškeré problémy s placenými a free uživateli by se dal efektivně (i když programátorsky složitě .. to je jasné) řešit systémem rozdělení turnajů do různých složek (tak jak je např teď možnost ve hře výběru ze shakedownu, offline a online.

Free uživatelé by měli přístup pouze do sekce Free, v níž by mohli vytvářet turnaje pouze administrátoři, a byl by tam třeba jeden turnaj i o šesti RZ na měsíc (například).

Placení uživatelé by měli ideálně také svoje sekce - trénink, turnaj, pohár, tým atd.

No řekněte ... nebyla by to paráda ???

(osobně bych udělal cokoliv, včetně příplatku, aby v tom takový systém byl)
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 16:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirku, ale já nikde nepíšu, že chci za peníze "víc pluginu"! Nikde ve svém příspěvku nenapadám fungování pluginu nebo Wallyho práci. Veškeré připomínky (snad krom bodu 6 a 7) se týkají jen a pouze sbírky a jejího fungování. Opět se dostáváme k problému nekomunikace - pokud je to tak, jak ve svém posledním příspěvku naznačuješ, měl se (např.) vypsat roční poplatek na server a dále dobrovolný příspěvek pro organizátory na práci okolo pluginu. Opět opakuji, že ani s jedním nemáme problém, jen se musíte konkrétně vymáčknout.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj rozumím .. myslel jsem to globálně protože mi to tak připadlo tak sem to napsal.

Navíc zavést systém by trvalo podstatně déle než taková sbírka a věřím tomu že se nikomu půl roku na rozjetí pluginu čekat nechce .. myslím tím kdyby se mělo čekat na peníze z registrací ...
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 34, 35, 36  Další
Strana 25 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme