Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě tady rozvedu na příkladu, jak by to potom s právy uživatelů mohlo vypadat.

Příklady situace (ne typ uživatele, jen ukázka různých možností - práv vzhledem k platbě)

Uživatel 1

Platí si: roční příspěvek, příplatek na MČR, je členem týmu, který má zaplacen příspěvek za tým

Jeho práva: Zápis do fóra, vstup do veškerých veřejných turnajů, vstup do týmových turnajů.


Uživatel 2

Platí si: roční příspěvek, není členem týmu

Jeho práva: Zápis do fóra, vstup do veškerých veřejných turnajů kromě MČR, nemá vstup do žádného týmového turnaje.


Uživatel 3

Neplatí nic - free user

Jeho práva: Zápis do fóra, vstup pouze do turnajů pro volné uživatele.


Uživatel 4

Platí si: roční příspěvek, příplatek na MČR, není členem týmu

Jeho práva: Zápis do fóra, vstup do veškerých veřejných turnajů včetně MČR, nemá vstup do týmových turnajů.


(toto jsou úvahy, které už kromě placení píšu na fóra asi po páté)


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne so březen 17, 2007 19:19, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOFBAUER Jakub: Prosím, zapomeň na tyto stránky, s takovými jako ty se tu fakt handrkovat nechci. Tobě a podobným se asi nezavděčí nikdo. Odpovídat na ty tvoje nesmysly je pro mě ztráta času, toho radši využiju jinak.

PANCOCHA Jaroslav: Trochu si mi ten model uživatelů vytrh z hlavy, dokud ale nebude vše připraveno se vším všudy, nemá cenu tu to zveřejňovat po kouscích jako skládačku.


Jinak v pondělí ráno budeme objednávat server, sám jsem zvědavý, jak dlouho uplyne do doby, kdy to zase pojede (doufám max. 2 týdny)
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 17:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETEREK Petr





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

trochu nechápu proč by měl mít přístup do MČR jen člen týmu?
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 17:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETEREK Petr napsal:
trochu nechápu proč by měl mít přístup do MČR jen člen týmu?


to taky nevím .. možná to Jardovi ulítlo Smile
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Super zpráva Wally Laughing , budu držet palce a snad to už brzy pojede. A obdivuju tě, jak jsi diplomaticky odpověděl Jakubovi... Mě taky 'nadzvedl mandle' a asi všem, co už přispěli. Sice jezdím přes net ani ne půl roku, ale vůbec jsem nepochyboval o tom, ze přispěju. A pokud budou zpoplatněny licence MČR, tak koupím i ty, pro tým i pro sebe... Tohle soutěžení je totiž ta nejlepší věc, co vůbec je na netu. Sice ve skutečnosti by to bylo ještě lepší, jenže tam jezdí jenom vyvolení s velkýma penězma v kapse... Takže jen tak dál Wally a spol.... Wink
Ještě bych se rád znovu přidal k Jardovi, taky si myslím, že v budoucnosti by bylo dobré udělat takovéto skupiny uživatelů...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, zase bych to nedramatizoval Smile Kuba vyjádřil názor ať je jakýkoli a je třeba ho respektovat i když s ním nesouhlasíte.

Za každý názor jsme rádi a jistě to přinese pro nás adminy jiný pohled na věc což je potřeba.
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LINHART Petr





Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Wally"]HOFBAUER Jakub: Prosím, zapomeň na tyto stránky, s takovými jako ty se tu fakt handrkovat nechci. Tobě a podobným se asi nezavděčí nikdo. Odpovídat na ty tvoje nesmysly je pro mě ztráta času, toho radši využiju jinak.

Bohužel, tohle je právě ta věc, na kterou Kuba a potažmo i celý náš tým naráží. Říkal jsem to několikrát Mirkovi i Tobě, ale právě způsob (ne)komunikace mi na tom všem vadí nejvíc.
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally: Tak toto jsem vážně nečekal... fakt velké zklamání z Tvé odpovědi. Nevím co víc dodat...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 22:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi klid! Konečně dobrá zpráva o objednání serveru, tak ať se nám to tady zase nezvrhne. Taky jsem byl pro zpoplatnění přístupu, ale klidně "risknu" dát pětikilo jako dar. Je to věc názoru. Hlavně ať se to už rozjede.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so březen 17, 2007 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VACULIK Jaroslav





Založen: 16. 01. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Co na to říct ? Odpovědět s citátem

Na jednu stranu chápu o co jde Kubovi a asi by nebylo od věci nějak oficiálně oznámit cílovou částku která bude potřeba, pokud je tedy známá což ví jen Wally.Ovšem ve chvíli kdy je vybráno skoro 80,000 mi přijde poněkud pozdě začínat diskusi s tolika otázkami.Rozhodně se všichni ti kteří přispěli, řídili vírou v člověka který tenhle projekt stvořil a dělali to z důvodu že je to baví a chtějí v tom pokračovat ( myšleno ježdění on-line ).Viděl jsem Wallyho na srazu a mám k němu naprostou důvěru, velká tečka s vykřičníkem Exclamation Uvědom si že RBR má úplně jinou dimenzi s pluginem a sám si odpověz na otázku jestli by tě ještě bavilo bez něj ? Pokud si odpovíš že ne , tak věz že za to že tě dosud baví vděčíš Wallymu a i když je tahle země plná podvodníků tak logicky člověk který tohle zprovoznil nebude čekat tak dlouho aby nás všechny podvedl.Proto si zaslouží důvěru a podporu nás všech, protože to dělá zase pro nás všechny. A já mu za to děkuju .

_________________
# 26 CULDA
www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne březen 18, 2007 0:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
HOFBAUER Jakub: Prosím, zapomeň na tyto stránky, s takovými jako ty se tu fakt handrkovat nechci. Tobě a podobným se asi nezavděčí nikdo. Odpovídat na ty tvoje nesmysly je pro mě ztráta času, toho radši využiju jinak.


Myslim, ze k tomuto vyjadreni snad ani necekas zadny komentar Question Exclamation To ti ulitlo, nebo co si mam o tom myslet? Urazel te tu snad nekdo? Hanil tu nekdo tvou praci? Proc zacinas s osobnimi utoky? Opravdu mi to hlava nebere, mam pocit, ze jsem ve spatnem snu... Exclamation Exclamation Exclamation
Příspěvek Zaslal: ne březen 18, 2007 1:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VLCEK Richard





Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Zdar chlpaci... Odpovědět s citátem

Myslim, ze k tomuto vyjadreni snad ani necekas zadny komentar To ti ulitlo, nebo co si mam o tom myslet? Urazel te tu snad nekdo? Hanil tu nekdo tvou praci? Proc zacinas s osobnimi utoky? Opravdu mi to hlava nebere, mam pocit, ze jsem ve spatnem snu...

No Viktore: Zamysli se take nad tim, ze Kuba tak neprimo neznacil, ze neposle penize nekomu (Wallymu), kdo by je posleze mohl ztopit pro sve vlastni ucely.... To by celkem nasralo i me... Takze jeho odpovedi se nedivim a je spravna... Sve penize si Kuba (i tech nekolik desitek tisic muze klidne nechat.) Myslim, ze se to posklada i bez toho...

Co se tyka meho prikladu, tak jsem si s takovymi, jako jsi ty a Kuba take uzil sve pri zpoplatnovani. Nikdo pritom nikoho nenutil, lec museli jsme odpovidat na naprosto nesmyslne otazky a vypady... Preci nikdo nenuti platit ani tebe a ani nikoho druheho... Ale pak take nemuhou ti, co neplati, vyuzivat onech sluzeb dale bezplatne...

Kubo: Ja osobne beru Tve nazory, protoze to je v demokracii dobra vec. Take bych byl pro zpoplatnenou registraci a plus jeste dary k tomu. Pokud se ale chceme pohnout dale, tak bylo potreba neco rychle podniknout. Pokud by si vsichni hraci rekli co ty a neriskovali, pak se nebude v pondeli objednavat, co je potreba.... Ale je to Tvuj nazor a ja jej respektuji. Snazil jsem se ti jen vysvetlit, ze plugin bezi zdarma uz nekolik let....

Petr Linhart: Nikoho se nezastavam, ale co se tyka komunikace, tak se Wallymu nedivim. Vzpomen si sam na vypady ohledne serveru a poplatku a zda jsi vzdy nadsene odpovidal na vsechny dosle vypady atd...

Na zaver jen dodam: Nikde jsem necetl, ze by Wally nekoho nutil neco platit. Je to na kazdem zvlast. Sam jsem take velmi obezretny, co zaplatim a co ne, ale jak jsem jiz psal. I kdyby si me penize nechal za to, ze jsem na pluginu uz pres rok zdarma, tak jsou to velmi dobre investovane penize....
Příspěvek Zaslal: ne březen 18, 2007 8:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chachin





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Šalingrad

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

dovolím si taky jeden příspěvek. Tyhle diskuse podle mýho akorár naserou lidi, kteří váhají a nebo přemyšlejí o tom, jestli se účastnit a nebo ne. Když uvidí že není jasno ani u lidí, kteří to hodně žerou, tak se nemůžeme divit, že se patřičná částka nevybere. Připadne mi logický, že když někdo provozuje něco jako plugin, tak když se chceš tohoto účastnit, tak si to zaplatíš. Jen tak mimo, znáte nějakou jinou online kvalitní hru, která je zdarma??? Já tedy ne!!!! za Warcrafty platíš tuším 400 za měsíc, a tak bych moh pokračovat.
Wally: dej sem někam přesný náklady na co budou peníze použity a co se stane s penězi, které by čistě teoreticky mohli zůstát a naopak napiš i jak budeš řešit případnou půjčku, když se nevybere co má.
Ricardo: souhlas, vzpomínán na složitosti s FFK Very Happy
Ostatní: je to na vás, sami rozhodněte, co chcete a jak se zachováte, je to DOBROVOLNÁ aktivita Wink
tuším můj 3 přispěvek, tak doufám, že další už nebude Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne březen 18, 2007 9:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši (Petr Linhart, HOFBAUER Jakub, HAUSKNOTZ Viktor, FRIC Miroslav a spol.) Vy si vážně asi neuvědomujete, že tohle vše je dělané ve volném čase a já necítím žádnou odpovědnost vysvětlovat a objasňovat každému každý dotaz (zvlášť když je jich tu polovina zodpovězena a druhou beru jen jako ubohý výpad na mě). Dar je věc dobrovolná, neměli byste za to (alespoň v nejbližší době) čekat nic víc, než že to zase bude fungovat - nikde jsem nic víc nesliboval. Myslím, že minimálně lidí má představu kolik tomu musíme obětovat času, který nikdo nevidí a nic z toho nemáme - maximálně starosti. Vyskakovat si tu zřejmě bude jen ten, kdo nebyl na srazu a kdo nás nezná. Crying or Very sad


Přesné náklady budou známy, až budeme mít faktury, ale předběžně:
server 44 nebo 57 tis.(podle nabídky, pro kterou se do pondělí rozhodneme)
serverhousing 25 tis. / 2 roky (to je úplně to nejlevnější, co jsem sehnal, běžná cena např. v cassablance je 50 tis. / 2 roky, trochu mám ale obavy z kvality služeb toho levného housingu)
zbytek financí předpokládám půjde se souhlasem těch, co darovali, na ceny MČR (zatím ale žádný zbytek není v případě dražší varianty) - to také znamená, že kdo nedal nic, samozřejmě se MČR nebude moci účastnit


Ještě bych chtěl poděkovat Liborovi Thielovi, který sehnal nabídku bezkonkurenčních cen serverů.
Příspěvek Zaslal: ne březen 18, 2007 11:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VACULIK Jaroslav:
Je jedno, jestli je vybráno 5, 10, 20 nebo 80 tisíc, protože nám nebyla dána možnost o způsobu sbírky diskutovat. Resp. byla, jen mezi hráči, Wally nás postavil před hotovou věc.

VLCEK Richard:
1) Když už se tu tak bavíme o tom "našem" placeném serveru - víš, kolik jsem já dostal peněz za ty teď už stovky článků, které jsem během posledního roku a půl napsal? Wink

2) Nikde jsem nepsal, že mě někdo nutí platit.

Chachin:
O placení jsem už několikrát psal, že s tím není problém, a divím se, že až doteď bylo RBR zadarmo.

Wally:
1) Ještě jednou zopakuji - nečekám, že za peníze dostanu víc, než, že plugin pojede, nikde jsem nepsal o opaku.

2) V bodě 7) jsem napsal, že ten příspěvek NENÍ osobním útokem na nikoho, ale příspěvek k diskuzi a můj názor na sbírku. Je mi jasné, že už mě má velká čast komunity za vyvrhela, ale prosím, čtěte všechno a ne jen to, co se hodí k protiargumentaci.

3) S tou zodpovědností máš pravdu, pokud je plugin zadarmo. Jestli za něj lidé začínají platit, Tvá zodpovědnost vůči lidem se, řekl bych, zásadně mění. Pokud v případě daru neřešíš zodpovědnost právní, budiž, ale aspoň tu morální bys řešit mohl. Já si rozhodně nemyslím, že bys ty vybrané peníze ztopil, to v žádném případě. V prostředí pluginu se už nějaký pátek pohybuju a vím, jak se věci mají, ale nemusí to být jasné nějakému nováčkovi, který sem příjde a bude se ptát stejně blbě jako já na předchozí straně této diskuze. Třeba ho absence nějakých záruk též odradí...

4) Pravda, Wally, neznáme se. Ale jsem si na hodně velké procento jistý, že tuto kritiku by napsala i řada lidí, kteří s tebou v kontaktu jsou.

5) Tvůj poslední příspěvek je přesně to, po čem tu celou dobu bečím - díky za něj a jen dál tímto směrem Wink

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne březen 18, 2007 11:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 34, 35, 36  Další
Strana 26 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme