Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jak udělat pořádný video z RBR ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
Pro zlepseni plynulosti: pustit replay polovicni rychlosti, nehrat frapsem na 15 fps a nasledne prevest na 30fps(musi se prdelat i zvuk)


Jo tohle je chytrý, to bych vyzkoušel, jen nevím jak to pak při kodování zrychlit, vlastně 2sekundy převést na 1, zvuk bych neřešil, stejně tam pak vkládám jen hudbu.
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HONZALEK Vratislav napsal:
http://student.fsid.cvut.cz/~honzalek/1cast.avi. Druhy je zde http://speed.onlinegames.cz/rbr/forum/viewtopic.php?t=270&start=105


Nevím jak ostatní, ale já to nemůžu stáhnout Question
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem psal, tu austrálii sem pojebal už při grabování vůbec mi totiž nedošlo, že když to beru v 640/480 a navíc v halfu, tak mam vlastně výsledně těch 320/240 na to sem přišel až po té co sem to vyrenderoval, takže když už sem to měl sestřihaný, tak jistě chápeš, že se mi nechtělo to všechno znova grabovat a stříhat. Zkoušel sem to teda renderovat na několikrát a doufal, že z toho dostanu něco lepšího, což jak sem si myslel se mi i celkem povedlo. Propříště mám jasno, jak na to, ale nevim, jestli ještě nějaký příště bude. Jenom dodatek, stejně to grebuju bez zvuku, protože se v origu vyskytujou občas chyby, alespoň mně jo a když to pustim ještě přes rbrdll, tak tam CoD hlásí nějaký podivnosti, takže jedu bez zvuku a loupnu tam nějakej trek.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Jak jsem psal, tu austrálii sem pojebal už při grabování vůbec mi totiž nedošlo, že když to beru v 640/480 a navíc v halfu, tak mam vlastně výsledně těch 320/240 na to sem přišel až po té co sem to vyrenderoval, takže když už sem to měl sestřihaný, tak jistě chápeš, že se mi nechtělo to všechno znova grabovat a stříhat. Zkoušel sem to teda renderovat na několikrát a doufal, že z toho dostanu něco lepšího, což jak sem si myslel se mi i celkem povedlo. Propříště mám jasno, jak na to, ale nevim, jestli ještě nějaký příště bude. Jenom dodatek, stejně to grebuju bez zvuku, protože se v origu vyskytujou občas chyby, alespoň mně jo a když to pustim ještě přes rbrdll, tak tam CoD hlásí nějaký podivnosti, takže jedu bez zvuku a loupnu tam nějakej trek.


Tak austrálie je zrovna to video, které se mi líbí Smile
Spíš to druhé mi přijde vzhledem k dost velké velikosti a naopak malému rozlišení nějaký divný, sice to díky tomu rozlišení nebude nidky ostrý, ale při tom bitratu by to nemělo tolik kostičkovat, lépe řečeno by to při tomhle toku němelo kostičkovat vůbec.
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lister:me to jde v pohode i kamosovi tak bude problem asi nekde jinde

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 21:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
RBRDll umi ulozit video, ale je to asi narocnejsi, nez fraps a numi to se zvukem. Pro zlepseni plynulosti: pustit replay polovicni rychlosti, nehrat frapsem na 15 fps a nasledne prevest na 30fps(musi se prdelat i zvuk)



Moc dík za tuhle radu.
Ve Frapsu jsem nastavil zachycování na 12,5 fps a spustil RBR pomocí RBRDLL na 1024x768 na plné detaily. Při opakovačkách to spustím poloviční rychlostí a zachycuju. Pak při zpracování jen změním FPS na 25 a jede to krásně plynule a navíc mám dost kvalitní zdroj. Zkoušel jsem z toho udělat jen drobnou ukázku - resize na 640x480 při toku asi 1100kbit/s a poměru bit/pixe 0,15. při tomhle nastavení vychází 1 minuta asi na 8-9MB a rozhodě se na to dá koukat asi zatím nejlíp Smile

Pro konečné video použiju asi ještě trochu menší resize a větší poměr bit/pixel.

Ukázka asi 35s 3,7MB
Příspěvek Zaslal: pá leden 06, 2006 0:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Speeder





Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Video Odpovědět s citátem

To je pořád samá kvantizace a matrice, ale pořádně ostrý video nikde. Něco sem zkusil ztvořit. Je to něco jako trailer na Focuse 2003, nebo něco jako trailer na mě, to ať si každej přebere jak chce. Každopádně i při 320x240 to nemá žádný manýry jako Listerovo videa, tedy žádný kostičkování ani auta ani okolí. Točil sem to starým Frapsem na 20FPS a 640x480. Ale střihal sem to na starým železe takže sem musel používat shit soft. Je to Xvid bez laborací. Ale posuďte sami:

http://www.martin-bica.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: út leden 10, 2006 15:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Re: Video Odpovědět s citátem

Speeder napsal:
To je pořád samá kvantizace a matrice, ale pořádně ostrý video nikde. Něco sem zkusil ztvořit. Je to něco jako trailer na Focuse 2003, nebo něco jako trailer na mě, to ať si každej přebere jak chce. Každopádně i při 320x240 to nemá žádný manýry jako Listerovo videa, tedy žádný kostičkování ani auta ani okolí. Točil sem to starým Frapsem na 20FPS a 640x480. Ale střihal sem to na starým železe takže sem musel používat shit soft. Je to Xvid bez laborací. Ale posuďte sami:

http://www.martin-bica.wz.cz/

nejde ten odkaz Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: st leden 11, 2006 17:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Re: Video Odpovědět s citátem

STEINER Pavel napsal:

nejde ten odkaz Rolling Eyes


Včera jel ještě v pohodě, mám to video doma, je hezka sestříhaný, ale vzhledem k rozlišení je ukrutně veliký.
Příspěvek Zaslal: st leden 11, 2006 17:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Speeder





Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Re: Video Odpovědět s citátem

STEINER Pavel napsal:
Speeder napsal:
To je pořád samá kvantizace a matrice, ale pořádně ostrý video nikde. Něco sem zkusil ztvořit. Je to něco jako trailer na Focuse 2003, nebo něco jako trailer na mě, to ať si každej přebere jak chce. Každopádně i při 320x240 to nemá žádný manýry jako Listerovo videa, tedy žádný kostičkování ani auta ani okolí. Točil sem to starým Frapsem na 20FPS a 640x480. Ale střihal sem to na starým železe takže sem musel používat shit soft. Je to Xvid bez laborací. Ale posuďte sami:

http://www.martin-bica.wz.cz/

nejde ten odkaz Rolling Eyes


Už zase jde. Webzdarma mi smazal doménu musel sem dělat znova stránku a nahrávat na FTP
Příspěvek Zaslal: čt leden 12, 2006 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Speeder





Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Re: Video Odpovědět s citátem

Lister napsal:
STEINER Pavel napsal:

nejde ten odkaz Rolling Eyes


Včera jel ještě v pohodě, mám to video doma, je hezka sestříhaný, ale vzhledem k rozlišení je ukrutně veliký.


Dělal sem to tak nějak s rezervou. Možná na to eště kouknu a zkusim to srazit níž. Ale s kvalitou už níž nechci.
Příspěvek Zaslal: čt leden 12, 2006 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Re: Video Odpovědět s citátem

Speeder napsal:
Dělal sem to tak nějak s rezervou. Možná na to eště kouknu a zkusim to srazit níž. Ale s kvalitou už níž nechci.


Jestli chceš tip, tak prováděl jsem nějaké testy a jako dobrý průtok se mi jevil tok kolem 1000kB/s(mě osobně vyhovovalo i 700-800, ale tobě by se to asi už nelíbílo), ty tam máš asi 1280/s. Jestli se v tom trošku orietntuješ tak nastav Matrici na h263, počet B-framů na 3, pro výpočet quantizace b-framů používám nastavení quant. ratio 1,5 a quatn offset 1,0, sensitivitu na B-framy na maximum, aby jich bylo co nejvíce, a hlavně udělej to dvojprůchodově. WHQ mod vyhledávání na wide search, QPEL, GMC samozřejmě zapnuté. Mám poslední verzi od Koepiho, což je asi nejlepší Xvid Kodek.
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2006 8:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Speeder





Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Re: Video Odpovědět s citátem

Lister napsal:
Speeder napsal:
Dělal sem to tak nějak s rezervou. Možná na to eště kouknu a zkusim to srazit níž. Ale s kvalitou už níž nechci.


Jestli chceš tip, tak prováděl jsem nějaké testy a jako dobrý průtok se mi jevil tok kolem 1000kB/s(mě osobně vyhovovalo i 700-800, ale tobě by se to asi už nelíbílo), ty tam máš asi 1280/s. Jestli se v tom trošku orietntuješ tak nastav Matrici na h263, počet B-framů na 3, pro výpočet quantizace b-framů používám nastavení quant. ratio 1,5 a quatn offset 1,0, sensitivitu na B-framy na maximum, aby jich bylo co nejvíce, a hlavně udělej to dvojprůchodově. WHQ mod vyhledávání na wide search, QPEL, GMC samozřejmě zapnuté. Mám poslední verzi od Koepiho, což je asi nejlepší Xvid Kodek.


Mam taky Koepiho. No já to teda zkusim jak říkáš, ale jestli to bude horší kvalita tak tě uškrtim Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2006 13:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A jak tam dostaneš ten zvuk? prosím

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 02, 2007 1:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxipes





Založen: 11. 07. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem se snazil nejak spatlat video z replayu, ale je to strasne nekvalitni (je to i tim, ze mam slabej komp a moc si toho s tim nemuzu dovolit Sad )
pozn.:vytvarel jsem to ve Windows Movie Makeru
kdo ma nahodou zajem, tak tady:
http://www.uloz.cz/show/file/18837-RBR.wmv
Příspěvek Zaslal: st červenec 11, 2007 10:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme