Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 27, 28, 29  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JUNGER Tom





Založen: 26. 01. 2006
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě jsem pro, dojet tento ročník na stávajících fyzikách. Už se tady měnily fyziky a modely aut v průběhu rozjeté soutěže a pamatuji si, že s tím byly problémy.
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 15:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sice nejedu S1600, ale jsem pro, aby se jely nové, tedy i reálnější, a obzvlášť, když jich bude více.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 15:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stejně jako LucOut. S1600 nejezdím, ale i pro případ fyzik pro WRC jsem pro povolení nových aut jak to jen bude možné.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 15:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPICKA Marcel





Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Bílina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já tu team rally nějak špatně chápu. I v originálu hry se team skládá ze dvou posádek jezdících pod jedním chlebodárcem. Ale jak tu čtu na fóru, zde je potřeba mít alespoň team group vlastnící osm aut. Myslím, že takovou sqadru by neutáhli ani u automobilek světových značek. Jde tu ještě o "hru", nebo jak ostatní vyloučit z klanu???
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 sharann:
nechápu na co 8 aut? Stačí přece i méně,ale pak budeš bodovat jen v nějaké třídě a né ve všech. Kolik obsadíš tříd, je čistě Tvoje volba, můžeš také jezdit jako soukromník a bodovat JEN do kategorie JEDNOTLIVCŮ Exclamation Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 17:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPICKA Marcel





Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Bílina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už mám v tom fóru trochu zmatek, ale někde jsem tu četl, že - bude nutit malé teamy se spojit do jednoho většího a ubyde tak těch menších. Nechci konkurovat velkým, ani malým.Pouze si zajezdit a mýt radost ze hry a přirozené soutěživosti.
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

sharann: To si pleteš s IRC2, ale to má vlákno někde jinde.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SPICKA Marcel





Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Bílina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je možné, těch témat tu je dost a dost a všechny se zaobírají vším a u všech kategorií. Člověk aby nedostal vynadáno že jeho otázka už byla řešena tam a tam aby hodinu listoval jestli náhodou není druhý. Nejde udělat rozlišení všech otázek dle kategorií ? Pokud jezdím WRC, nebudu hledat v N apod?
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když chceš něco vědět,užij funkci hledat,nebo prolistuj několik témat. Takových co zakládají x-té topicy o stejném je dost. Lidi pak už nebaví odpovídat na stejné věci každému zvlášť Twisted Evil Hold budeš muset trošku více věnovat času čtení a hledání. Laughing Když to nenajdeš, polož svůj dotaz do podobného topicu..

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 17:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sem taky pro nové Idea , stejně mě na subaru nebo fabiu nové nikdo aspon ještě "rok" nedá tak co Very Happy Very Happy

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem taky pro nove uz jen pro to ze jsem nedelal zatim zadnej spesl set stim ze poradnymu setu se budu venovat az budou novy fyzky. Very Happy

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út červenec 31, 2007 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Museli jsme opět "trošku" doladit pravidla. Na webu je jejich aktualizované znění.

1. Žádost o reset na pluginu musí být doplněna odeslanou mailovou zprávou, která bude obsahovat Jmeno jezdce, vůz se kterým startuje, a číslo RZ na které problém nastal. BEZ ODESLÁNÍ MAILU NEBUDEME RESET ŘEŠIT!!!
2. Replaye ke kontrole se musí nahrát na webu pluginu přímo do turnaje. (není možné zkoumat, jestli je replay skutečně z dané RZ. Přišli nám přejmenované replaye apod.) Replay poslaný mailem bude považován jako neposkytnutý a jezdec bude penalizován dle pravidel.


Pokud jezdec nebude při žádosti o reset a odeslání replaye postupovat dle pravidel, nebudeme jezdce o tomto informovat. Proto doporučuji především managerům teamů, aby si jezdce ve vlastním zájmu ohlídali.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale a jak postupovat, když dojde k "zastavení" hry - v době výpadku pluginu - a následného odskoku přímo na start RZ po SR. Replay ani dmp soubor hra vůbec neudělala. Jen se zakousla a pak skočila na start další sekce. Není to případ můj ale jednoho z mých jezdců. Dík za odpověď , možná nejsme sami koho to dnes postihlo.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2007 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zakousnutí hry určitě nenastalo z důvodu výpadku pluginu. Ve statistikách není v srpnu zaznamenán žádný výpadek pluginu. Pokud by vypadl plugin, jezdec rychlostku dokončí, ale nezaznamená mu to výsledek. V tomto případě stačí poslat replay a my dáme reset. Nevím co se mohlo v tomto případě odehrát, ale já z toho nepoznám že to bylo tak jak popisujete. Tím nechci říct, že bych Vám nevěřil. Ale na reset to není. Navíc klasickej reset nelze, protože jezdec je v cíli a má započítán čas SR.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2007 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale beru, já sám taky přesně nevím k čemu došlo. Ale něco se včeramuselo dít. Osobně jsem se sem na stránky nemohl dostat celé odpoledne.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 10, 2007 8:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 27, 28, 29  Další
Strana 21 z 29

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme