Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 9.-15.9.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, kdyby byla Příbram 2, tak se taky bude jezdit 2 x tam a 2 x zpět a nebude to 4 x Příbram. Stejně jako Noiker 2 x tam a 2 x zpět není 4 x Noiker, protože oba směry jsou jiné, potřebuješ jiný rozpis, krizová místa jsou jinde a vůbec znalost protisměru moc nepomůže Wink

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st září 05, 2007 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám radši Noiker než Tanner a jinak je mi jedno co se jede,hlavně,že se jede a dojede.Myslím si,že není na škodu i víc střídat počasí bez servisu,ať každý odhadne co bude lepší obout a v tom se asi ukáže kdo je o trochu lepší.
Příspěvek Zaslal: st září 05, 2007 22:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Míra: Jo vidíš, to jsem tam chtěl taky napsat s tou Příbramí 2...Měl jsem to na začátku psaní na jazyku, ale pak jsem zapomněl, co jsem chtěl napsat... Very Happy

Prostě se mi nezdálo to omezení Strejčka v pravidlech - asi -kvůli tomu, že trať je nová...ale jak tak koukam, tak žádná trať se nejede 3x za etapu (alespon se zatim nejela), takže tu řešim prkotiny Embarassed

No nic, alespoň jsem nabral 2 příspěvky Laughing

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: st září 05, 2007 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby se mi líbíla D1 Fraizer Wells tak tam bude 2-3x, ale nelíbí se mi, tak tam není...
Prostě je nás moc a každý má rád svoji rz, rally a povrch...Je na každém teamu jak si to poskládá a HSF to poskládalo takto a hotovo... Exclamation

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt září 06, 2007 7:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ok ok! proti tomu nikdo nemuže ani prc.... tak žě
OT. jste to asi špatně pochopili PB apsolutně souhlas z honzou.
A navíc jsem na barumce potkal chrásta a ani se nedivím vyběru tratí pač sám mi naznačil že na domácí rally to asi nebude ono! (nebo jsem se spletl?)
Takže vyběr je OK. (chtěl bych vidět tu smršť kdyby jse to jelo na vodě! jak jsem předpokládal Razz A tak už nám nic nezbívá než se začít soustředit na rally taková jaká je Cool

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt září 06, 2007 12:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me se ta Rally libi a uz se na ni tesim. Dobrej vyber a klidne mohlo byt vic mokro, kokaje z okna by to i odpovidalo skutecnosti.

A šejkdaun mi naznacil, ze neznalost obracenych trati je zradna a tak nevim, jestli je jet opatrne na oci a ztratit, nebo zkusit jet rychle podle rozpisu, coz ale vzhledem k nekterym pozdejsim hlaskam bude riskantni. Je to az v druhe etape, tak asi rozhodne aktualni situace a budu taktizovat Smile
Příspěvek Zaslal: čt září 06, 2007 13:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já včera zkusil taky šejk a je to o držku ,na Sipirkakimi mě to hlásilo pozdě prvá pět a už jsem šel.
Jinak mám docela výhrady k lidem v zatáčce ,to je prekérní to ukočírovat ,dřív jsi se štěstím prolít trávou ,ale teď rovnou do nich . To bude křížků podél tratě Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt září 06, 2007 13:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ neoficiální shake si budu muset taky projet, abych zjistil jak je na tom konkurence, ale stejnak v závodě bude vše jinak...

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt září 06, 2007 14:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

REZNICEK Jakub napsal:
Jo jo taktika jasná.Skladba přímo děsivá,už jenom na těch čtyřech Noikerech dostanu od Štěpánka a spol tak dvě minutky.Nikdy jsem nepřišel na řeč s Japonskem,sice je snad trénuju nejvíc ze všech trátí,ale výsledek žádný Rolling Eyes .SOLBY já ti dám plnej kotel ty pako, :DMyslim že to s tim plynem nemusí dopadnout dobře,už to znáš ne?!Přeji všem hodně štěstí uvidíme se na startu. Wink

CHRASTINA Pavel napsal:
Jejda, to jsem měl vědět dřív, to bych na Dufsa zatlačil, ať tam dá něco kratšího, třeba RS 4x za sebou....vzpamatuj se člověče, základní myšlenkou TR je v názvu samotném, že si každý mančaft poskládá rally k obrazu svému. Je jasné, že to nebude sedět všem, ale kdyby tady každý hudroval, tak jenom čteme forum a nejezdíme Evil or Very Mad

Já to chápu,mám rád všechny dlouhý rz a rs bych klidně na pluginu nejezdil.Já jsem pro takovýhle skladby tratí,protože si tam dlouho střelci nezastřílí.Já taky mám rád dlouhý rz jako je Plane,East West...,ale prostě mám strach,tak se děsim Confused .Každej má radost z toho,když je blízko někoho lepšího,ale když víš že na Noikeru dostaneš od nich pořádnej obklad,tak se z děsíš,což jsem udělal.Myslím že je zbytečné pokračovat v těhlech nesmyslných rozhovorech,proto příště budu mlčet abych měl víc času na ježdění rbr. Wink
Příspěvek Zaslal: čt září 06, 2007 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

skoda ze se nemuzu zucastnit.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: čt září 06, 2007 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Jan





Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
No já včera zkusil taky šejk a je to o držku ,na Sipirkakimi mě to hlásilo pozdě prvá pět a už jsem šel.
Jinak mám docela výhrady k lidem v zatáčce ,to je prekérní to ukočírovat ,dřív jsi se štěstím prolít trávou ,ale teď rovnou do nich . To bude křížků podél tratě Crying or Very sad Crying or Very sad


No Honzo ty diváci tam už asi nebudou smetl jsem jich v šejku asi 10 Laughing Laughing Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá září 07, 2007 7:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

První etapa podle představ bez krizovek a zbytečných excesů. Nemůžu jinak, ale Martine Bíco, opět musim smeknout, jak si to zajel a jak sis hlídal pozici v závěru, hold kdo umí, ten umí. Sledoval jsem LIVE a nevim , jestli Ti to spadlo po 9rz nebo co, ale jsem rád, že si mohl pokračovat dál, byla by to škoda.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne září 09, 2007 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Připomínám! Nebudu řešit resety bez odeslaného mailu s uvedením jména jezdce, vozu (třídy) a popisem pádu hry (a odeslání dmp).
Manažeři teamů, ohlídejte si svoje jezdce! Nebudu na každou žádost odepisovat, že nejsou splněny podmínky.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po září 10, 2007 15:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si po sobě přečetl komentář k poslední rz a místo Jan má být Karel, nějak jsem v té tmě před očima přehodil jména Embarassed

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po září 10, 2007 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem si Dufsi říkal, že asi vidíš dopředu. Nějak jsem tam nemohl toho jendu najít Rolling Eyes Wink

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po září 10, 2007 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
Strana 5 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme