Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sháním tým
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fido Rally Team Hledá taky jezdce do Týmu, volno je ve všem třídách, potřebujeme někoho kdo bude jezdit TR a zbytek závodů. Rolling Eyes

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: st září 26, 2007 21:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Béreš motorsport tiez hlada jazdcov hlavne na kat. s 1600 a A8,.

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá září 28, 2007 1:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERNY Petr sen





Založen: 30. 06. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nabízím se do teamu,zatím jezdím na klávesnicy,ale pracuju na volantu.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 07, 2007 2:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak to zkus u nás ,musíš na stránkách pluginu dát požadavek na vstup do teamu. Team tě musí přijmout .
Ale bylo by dobré říct s čím jezdíš ,jak jezdíš a nebo co už máš odjeto .
u nás panuje despotický manažer a určuje v jaké skupině se s čím pojede , takže si to rozmysli Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 07, 2007 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULEC Dusan





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Vlčnov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek Předmět: pozice NÁHRADNÍK ;) Odpovědět s citátem


Čau;

po pročtení fora a seznámení s podmínkami bych se taky nějak začlenil, třeba jako náhradník, kdyby někdo nemohl Wink Na to, abych se někomu sám nabízel se rozhodně necítím.
Výsledky zatím nemám (viz poslední závody), jezdím od prázdnin, sice se vším co má kola, ale jsem minutu za prvním, ať jedu co chci a z čím chci. Jezdím auta na Default, automat a vyhovuje mi pohled z nárazníku.

Takže pokud někomu schází náhradník ....
Příspěvek Zaslal: út říjen 09, 2007 14:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: pozice NÁHRADNÍK ;) Odpovědět s citátem

Dej si požadavek ,zbytek přes ICQ nebo skyp a nebo PM
Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 09, 2007 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hanzi neber to opět jako utok ale mužu se zeptat naco ti bude tolik jezdcu v jednom tymu když maš už ted plno a sou tak bez šance jezdit na body? Nebylo by moudřejší je raději přenechat menším začínajícím tymum?

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: út říjen 09, 2007 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak,beres tady kazdeho jezdce ktery tu napise ze ma zajem..
Jenda si asi mysli ze pak budou lepsi v TR Laughing

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: út říjen 09, 2007 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKULEC Dusan





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Vlčnov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, nemám v tom praxi, ale nabídnuté lano se většinou neodmítá. Osobně v členství vidím minimálně to, že víc hlav víc ví a problém řešený v plénu je důkladněji a přesněji rozebrán. Z fora vím, že je spousta týmů, kterým prostě někdy někdo schází ( např. Carlsbad nebo FIDO) a tuto možnost nabízím. Mám zájem trénovat a testovat a být připraven. Je to špatně nebo mám počkat na větší zájem Wink pánové nejsem hvězda ani nový Colin, na to už asi nemám léta Wink dal jsem požadavek CRT a uvidíme. Zatím budu trenovat.
Příspěvek Zaslal: út říjen 09, 2007 21:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nene Dušane nic nedělaš špatně klidně místo přijmy to byla jen otazka na Hanze mezi nami manažery mě jeho krok zajíma jelikož jezdci kteří pak nebudou nominovani do zavodu to později nemusí bavit. Přitom v jiném tymu by si měl možna nominaci ve velkych zavodech zajištěnou u Carlsbadu budeš sedět zřejmě na lavičce nahradníku( obrazně řečeno Smile )

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: út říjen 09, 2007 22:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULEC Dusan





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Vlčnov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Nene Dušane nic nedělaš špatně klidně místo přijmy to byla jen otazka na Hanze mezi nami manažery mě jeho krok zajíma jelikož jezdci kteří pak nebudou nominovani do zavodu to později nemusí bavit. Přitom v jiném tymu by si měl možna nominaci ve velkych zavodech zajištěnou u Carlsbadu budeš sedět zřejmě na lavičce nahradníku( obrazně řečeno Smile )


Dík za podporu. Se mnou by stejně, zatím, nic nevyhráli, ale je to, podle ohlasů, dobrý tým a tedy možnost mého zlepšení je celkem značná, myslím, že jsem ještě nezískal špatné návyky, kterých bych se pak těžko zbavoval a každá rada na zlepšení je pro mně dobrá a tratě jsou pro všechny stejné Wink možná jedu opatrně, ale zase dojíždím a tady je spousta nerozumných divočáků Wink v garáži sice mám Imprezu, ale za kompem je to kapku jinačí Wink)
Příspěvek Zaslal: út říjen 09, 2007 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to MIKULEC Dusan - jsi vítán ,téměř každý večer máme seance na skypu . Jezdíme a kecáme a hledáme nastavení . To jestli budeš mít nominaci rozhodnou odjeté tréninky a u nás se nehraje na nejrychlejší ,ale na spolehlivější (ikdyž výsledky v této sezoně tomu moc neodpovídají)
Jinak samozřejmě platí , pokud si budeš myslet že u nás nemáš šanci tak můžeš odejít třeba do nějaké menšího teamu a zkusit štěstí jinde .

to Brůďa a Mikulka : začni se starat o svůj team a ne o to koho beru do teamu a koho ne . Nehledě na to , že se počítá s otevřením skupiny A7 a S 2000 . Pak budou jezdci potřeba.
Za další : team Carlsbad obsazuje spoustu turnajů a jezdci si říkají o to který ano a který ne.
Jo a TR není věc kvůli které beru jezdce . Jen jim nabídnu start a dobrej kolektiv.
hauk domluvil jsem Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st říjen 10, 2007 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hanzi opět si mě dokazal že umíš jednat pouze jako mala uvstekana holka což je při tvem věku smutné Crying or Very sad Pořadně si přečti co jsem napsal " Hanzi neber to opět jako utok ale mužu se zeptat? " Což mě jen utvrzuje že kolem tebe se musí chodit po špičkach a na nic se neptat aby si se hned neurazil.Kdyby si vynecha tu první větu beru to jako supr odpověd. A neboj o svuj tym se staram. Promin ale už se tě ve foru raději ptát na nic nebudu a ani reagovat na jakykoliv tvuj příspěvek jelikož vždy zareaguješ utokem Crying or Very sad Sorry myslel sem že se zname a sme větší kamoši a že ti stojím za normalní odpověd: Crying or Very sad Tod vše nemusíš ani odpovídat. ( raději )

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: st říjen 10, 2007 11:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STOCES Jakub





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Pribram

Příspěvek Předmět: HLEDAM TEAM Odpovědět s citátem

Hledam team ke kteremu bych se mohl pripojit Neco uz mam ojezdeno vsak se podivejte na muj profil ZATIM

//Tebou vytvořené vlákno jsem smazal, stačí napsat do jednoho vlákna a né zakládat to samé a nové! Moderátor fora
Příspěvek Zaslal: pá říjen 12, 2007 15:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STOCES Jakub





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Pribram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dik nevedel sem jak to smazat,a omlouvam se za to.
Příspěvek Zaslal: so říjen 13, 2007 11:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Strana 4 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme