Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

citroen c4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hele Karle,co jsi chtěl vlastně říci Question Začátek je Co zkusit jinak. Od těch lidí co to dojedou .... a dále píšeš jak to jezdíš,nezapomněl jsi tam v tom fofru něco napsat Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 8:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, možná tím chtěl říci - kdo tady máte oficiální a kdo cracklou verzi...
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 9:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste jezdit jeste pouze na default nastaveni.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 9:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Jirka: Chtěl jsem tím říci, co se pokusit o to, začít analyzovat problém ne u lidí, kterým to nefunguje, ale u lidí kterým to funguje resp. detailně porovnat fungující a nefungující instalaci RBR. Protože pro mne je největší záhada to, že Noiker, Plane i Plane II bez problémů dojedu i když se k auto chovám jako prasátko a někteří skončí u druhého mezičasu. Jezdím C4 na default.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 11:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Online test na JaPanovu fyziku zde: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=98164ec783be023f607097c2edba84e2
Hlaste poškození Wink

Fyzika zde: http://www.avonet.cz/rozmaryn/C4/C4-physics-JaPan.zip

Krel Kuncl: Já mám originál DVD verzi, ale nebrzdím levou do plynu (na klávesnici těžko proveditelné, i když to jde). Kent má originál 3 CD (volant nevím), Evo originál DVD (G25). Problémy nejsou.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Petr: default jsem nezkoušel, večer testnu.
to Karel: Sidewinder FF, oddělené osy, instalace přesně jak ty, 3cd+patche, a byl to Noiker i Noiker2 v shakedown modu, nedojedu na střední ani realistik, jel jsem už upravený setup. (zajímavé je, že s Mirovou verzí s imprezí skříní jsem dojel, sice na střední poškození, ale jinak nedojedu ani s ním). S novýma fyzikama na Fabiu05 a Imprezu05 jsem dojel naprosto bez problému, ostatní jsem ještě nezkoušel

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Karel: tak to jo,já mám také origoš,ale teď nevím zda mám v PC nataženo 1x dvd,nebo 3x cd,vlastním totiž RBR hned 2x v originále Exclamation a prováděl jsem několik instalací a nevím kterou tam mám teď Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 12:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RENDLA Michal





Založen: 24. 12. 2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Kladno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se přidám, odjel sem ten test Noiker-Plane-Noiker II s Focusem 06 a Plane v pohodě i s nějakou tou boračkou ale na Noikerech přesně jak řikaj kluci na druhym splitu pokles výkonu a poškození hlavy bylo 23%. Fyziku mám z 9.11. a hru originál na 3cd. Jo a noikery na default a plane akorát trochu zvednutej podvezek.
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 13:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Normalne toho moc nenapisu, zatim jsem toho jeste ani moc nenajel...A hlavne wrc vubec nejezdim, jen Celicu...Ale zvedavost mi nedala a nove fyziky jsem si vyzkousel ted v rychly rally na Noikeru a poznatky: Focus06 + C4...podobny projev a ve trictvrte trati, najednou bez jakykoli kolize vystoupla teplota z 80°C az pres 100°C a auto ztratilo vykon az chciplo... Sad Jinak teda tragicky kratka skrin, to i Celina sla v nekterejch mistech 190km/h a tyhle dve auta do 180 a vic ani tuk... Mad No a nakonec jsem se svezl SI06 s KRATKOU skrini a to teda panove byl mazec! Cas hned napoprve 7:05 Shocked Rychlost na rovinkach furt pres 210, pak uz jsem tam neztihal koukat... Laughing Jinak jsem jel vse na default a verzi RBR mam ceskou zkopcenou z 3 CD a crack...jo a plugin 0.87
Ted jdu zkusit ten testovaci turnaj...
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 19:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To mi řekněte, piráti, na co používáte crack, když rbr je bez ochrany od vydání patche 1.02

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechme diskuze na téma crack, to by tady bylo na dlouho. Osobně si myslím, že každý hráč, který jezdí plugin má mít koupenou hru. To, že se jich tolik neprodalo je jediný důvod, proč není RBR 2 Sad
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aleš Kulhánek: Šotolinová převodovka Focusu je špatně, viz téma o fyzikách.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 19:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAURER Tomas





Založen: 01. 03. 2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Opravy C4 Odpovědět s citátem

Předem děkuji za kladné názory na C4 a ještě více za upozornění na některé nedostatky v modelu a jsem rád, že jsou to jen drobnůstky a to co se týče 3d modelu tak je to jen špatně umístěná osa na vnitřním skle u spolujezdce a ostatní chyby jsou jen otázky textury, ini souboru a křídlo fyziky.

PS: prosím jen o jednu věc pokud se někomu zdařilo to, že má černá skla z boku tak napište při jakém nastavení se to děje. Já ať dělám co dělám tak se mě to nedaří.
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Víme všichni jak to je u nás v česku s originálním softem, jeho cenama a alternativama.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHLUD Radek





Založen: 06. 07. 2006
Příspěvky: 90

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja nevim nic proti ,ale tim ze nemas originalni hru tak to je moznost 1:50 000 ze to zpusobuje ty problemy...muze to byt ovlivneno softwarem uzivaltele...a sposutou jinych aspektu
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  Další
Strana 21 z 33

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme