Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Generation Rally 9.-15.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle má sotva co společného s fyzikou. Takový default Lancer to dělá taky, Lancia Delta občas taky. Focus holt má předek hodně na zemi i na šotolině. Chce to držet a nepouštět plyn a hlavně jezdit PO MOSTĚ. To, že s něčím jde skákat půlkou auta mimo, není argument. Skákat přes most půlkou auta mimo není normální a je to jen na riziko. Stejně tak jezdit přes jakékoli překážky. Nárazník byl pod úrovní rantlu a rantl samotný je vyšší než plášť gumy.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 11:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Heeh, Mirek Fric mně předběhl. Na začátku pluginu jsem jezdil s Lancerem WRC a přesně tyto problémy jsem měl. Prostě - nenajel jsem správně na most a šel jsem ven.

Takže bohužel - prostě s Fokinem jezdit přesně, jinak smůla a potvrzuju co říká Mirek - to má společné něco pouze se setupem.

A dále - je pak otázkou RBR, jak tyto kolize počítá. Těžko počítá nějaké zplastizování materiálu a podobně. Taková dynamika nárazu je docela věda, takže to počítají určitě zjednodušeně a potom se ve výpočtu objevují takovéto špičky, že tě to vymrští takto vysoko.

V reálu by tě to asi nakoplo a šel bys na bok, ale RBR tam má najednou v číslech špičku a jde to strašně nahoru a letíš. S tím se prostě nedá opravdu nic dělat.
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě sem chtěl dodat že ten obrubník na mostku není tak malý jak se zda. ma min. 20 cm ve hře to není tak znat jelikož i vozy sou menší podle meho by to takto nemělo přejet žadné auto. Např v Sosnové na šotolinovém useku sou ty obrubníky vysoké až 30 cm i když to ve hře tak nevypadá ale když k němu přijdeš tak je to šutr jak krava. Navíc si stačí vzpomenout co provedl v poslední rz Japonské rally tuším že 05 ( ted to nevím jistě ) Solbergovi kamen na cestě když ho poslal do lesa a Peter odstoupil z 1 pozice par km před cílem. Rozmydlilo mu to i brzdový kotouč. Ja tedy všechny mosty jezdím středem. A v MCR sem tam spadl tež a že si to Mik zresetoval jak píšeš mě tedy dost překvapuje Shocked

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 11:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A jsme u toho .... pořadatel a zároveň závodník a reseter v jednom Sad Sad

To prostě dělá dobrotu jen u opravdu férových lidí...
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 11:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechce se mi to dávat do videa, sem to asi patří líp. Můj onboard z RZ1 s velkou krizí, která díku bohu jenom poškodila řízení. To je tak, když v rozpisu chybí NEŘEŽ Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=4qsYCHlTEkE

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 12:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jooo jel si paradně a měl jsi tedy mega kliku a do tohoto vlakna to rozhodně patři klidně bych viděl rad více videi takto z rally ke ktere patří Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Jakub: No ty vole to bolo pekne Very Happy paradne si to zachranil Wink
Mne sa to zial nepodarilo Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 15:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mám problem prihlasim se do hry na TR dam si setup a pri nacitani prvni rz Frazier Wells II tesne nez se objevy auto tak mam cernou obrazovku a tam se mi to dycky asi kousne nevim cekal jsem 5min a nic uz 2x jsem to zkousel a nic a kdyz dam ctrl+alt+delete a vypnu hru tak se znova muzu pripojit ale stale to nejde...nevite cim to muze bejt?????? Sad

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nezpouštěj hru přes rbrdll to dělá neplechu Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 17:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já už sem uplně bezradnej - mě snad neni souzeno zajet v TR kloudnej vysledek... to už snad neni ani smula a fakt to přestava byt vtipný... Sad A zase vypadek takovou hloupou chybou Sad Když se mě DFPéčko samo zkalibruje, je potreba pak jeste proslapnout pedaly - já vůl na to zapoměl a při přijezdu k prvni zatáčce v souteži, kde bylo potřeba brzdit jsem šel ven... a tak sem se na tuhle soutěž těšil a konec přišel takhle brzo Confused Sad

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: video Odpovědět s citátem

Tak také přidávám sve videjko z TR. Je to část RZ Falstone kde sem zdemoloval Chrásta:)) Prosím omluvte kvalitu a nepřítomnost zvuku. Ten fraps mi ho prste furt ne a ne nahrat.
http://www.youtube.com/watch?v=0M4oRZIj3T8
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Jan





Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci chci se zeptat na přičtení 5 min penalizace na poslední RZ Sosnová není to nějak moc ??????? Od vedoucího to je okolo 8 min neni někde chybička ???

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Kopic
tak to jsme na tom úplně stejně Laughing , odporoučel jsem se tam taky a auto na šrot Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 10, 2007 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/99366/TR_Generation_rz_6.mpg_28.73MB.html

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 8:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak první etapa za mnou. Zpočátku jsem se trochu hledal, ale potom už to nebylo zase až tak strašný. Chtěl bych tímto poděkovat Hroudovi a Šnekovi za textury, které se mi moc líbí a PYROSovi za Sosnovou. Zatím si závod moc užívám i když jsem na Sosnové málem vylomil kolo.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 8:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  Další
Strana 15 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme