Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Generation Rally 9.-15.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Valenta Jan:

Ta penalizace se opraví po první etapě. Stejně tak i po druhé etapě. Tady je asi nastavenej nějakej základní čas a k tomu přičteno 5 minut. Po přepočítání bude přičteno 5 minut k nejlepšímu času ve třídě.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 8:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karel mi čte myšlenky Very Happy
Souhlasím s jeho komentářem a v druhé etapě to bude ještě boj, záleží na tom, jestli si druhou rundu poskládal ještě líp než první...
K texturám, pěkná práce muselo se jet na rozpis což bylo super, Sosnová je fakt těžká, ale pěkná rz!!!

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 8:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kola na ceste auto v normal vysce vse je jak mam byt.A to na Sosnove po pridani knihovny co je tu na foru + reinstal sosnova a plugin Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALENTA Jan





Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale díky za vyčerpávající info

SENK Michal napsal:
To Valenta Jan:

Ta penalizace se opraví po první etapě. Stejně tak i po druhé etapě. Tady je asi nastavenej nějakej základní čas a k tomu přičteno 5 minut. Po přepočítání bude přičteno 5 minut k nejlepšímu času ve třídě.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když jste tady zase připomněli penalizace tak se musím přidat.

Prosím vás - kdo vymyslel takovou koninu, že se používá v turnajích 5 min. penalizace v SR ??? A že se to takto pořád používá...

Tak se už jednou shodněte na tom, že se SR buďto uplně zruší, anebo se jeho délka přizpůsobí délce RZ v RBR oproti reálu. Tak se snažíme přiblížit realitě, tak proč taky ne v tomto ?? Už se to několikrát vzpomínalo, ale prostě buďto to zakažte, nebo použijte adekvátní časy.

Např. my máme v sekci 3-4 RZ ale podle reálné délky sekce by to mělo být asi 8-10 RZ. Taková jedna etapa v reálu by vypadala jako 2x8-10 RZ. Celá rally tedy 48-60 RZ. /Bráno podle Walesu 2007). My máme RZ 24 (+-). Rally v reálu je tedy 2 až 2,5x delší než TR rallys.

Jestliže my máme 5 min. SR, tak v reálu by tomu odpovídalo minut 10 až 12,5 a představte si takové penalizace ve výsledcích MS (kdo má přehled, tak ví co by to udělalo).

A proto by měly být penalizace v RBR podnicích podle délky rally a to v případě 24RZ rally zhruba 2 - 2,5 min.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti nevim...zase bych se nesnažil za každou cenu honit realitu...NIKDY to nebude jako v reálu... to prostě nejde takhle srovnávat si myslim.... A pokud myslíš na nějaký lepší výsledek, tak stejně musíš jet celých 24RZ bez SR...jinak to nejde, takže bych ted nic neměnil....

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no, reakce tvá i zbytku RBR světa mi připomíná vtip o opicích, které měly na žebříku banány a když se některá opice rozhodla pro banán vylézt, tak byly všechny pokropeny vodou. Po čase začaly opici co leze nahoru všechny bít, aby nedostaly sprchu.

Pak postupně všechny opice vyměňovaly, až to dospělo k tomu, že žádná z opic sprchu nezažila a přesto bily každou, která lezla na žebřík.

Co myslíte, že by vám řekly na otázku "proč ji bijete" "no, nevím, je to tady takový zvyk"

Ponaučení:

Takže podle tohoto vtipu. Někdo tady zavedl pět minut, aniž by to mělo opodstatnění v RBR. No a je to tady zvyk, takže proč bysme to měnili, i když je to blbost
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy lol...(pěknej vtip Smile ) Jako mě je to fakt jedno, já jen nevim, čeho docílíš/co se "zlepší", když bude penalta jen 2 - 2,5minuty (podle tvých výpočtů)... řek bych, že ničeho nebo mi prstě uniká smysl tohohle... Ale to je jedno..Musí se k tomu vyjádřit organizátoři..

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak chapu Jardu jak.Podle me chce ayb ty penalizace byly umerny kilometrazi coz ted neni.A to ani nemusime do toho plest real.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

na druhou stranu nutno dodat, ze v realu se dava pet minut za 40km i za superspecialku. a na posledni rz dne deset

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 21:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Většina lidí co jsem takhle pochopil z eWRC atd. je všeobecně proti SR, protože správnej soutěžák musí jet od začátku do konce bez chyb. Tohle už jako takový jaký je v reálu je nespravedlivý, když jde Seb ven a pak dojede druhej apod. tak by to být nemělo, takže tohohle "reálu" bych se rád pustil a penaltu napálit na pět minut, aby nás to praštilo přes prsty a příště jsme si rozmysleli jestli s tim třískneme. Nerad bych, abych dřel jako blbec a pak koukal ve výsledkách na někoho kdo v jedné rundě totálně zdemoloval auto, že by v reálu ani nepoznali co to je a pak on dojel přede mnou. Tady se tě nikdo nezaptá, jak moc si boural a jestli je auto opravitelné, protože tady je během 90ti minut opravitelné téměř všechno. Toť můj osobní názor na Super rally všeobecně.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 23:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda často bourá, tak by asi chtěl ubrat. Ne na tomto rozhodně nic měnit nehodlám. Penalizace zůstane 5minut.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út prosinec 11, 2007 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Re: video Odpovědět s citátem

DOHNAL Rene napsal:
Tak také přidávám sve videjko z TR. Je to část RZ Falstone kde sem zdemoloval Chrásta:)) Prosím omluvte kvalitu a nepřítomnost zvuku. Ten fraps mi ho prste furt ne a ne nahrat.
http://www.youtube.com/watch?v=0M4oRZIj3T8


Tak ti Rendo děkuju, o tom banneru jsem nevěděl, tak jsem se tam zajel detailně podívat odkaz
Kdo to spáchal? Šnek nebo Hrouda?

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 0:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak Michale - takto jsem to nemyslel. Já jsem teď třeba rozhodně neboural, takže to nevztahuj na mé bourání....

Prostě jsem jen poukázal na to, jak by to podle mne mělo být. 2,5 min. je opravdu dost a když řekne Martin Bíca že by ho pak mohl někdo dohnat, tak kecá. 2,5 min. v rámci své ligy jezdců nedožene nikdo....


Ale už je to víceméně OT, takže to radši skončím.... už prosím žádné komentáře, všeobecné mínění prostě zůstává na tom co se kdysi vymyslelo, takže je to fuk Very Happy

(opraven "opičí" příspěvek, který byl myšlen v nadsázce, ale abych snad někoho neurazil)
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 7:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

v rámci MČR v Rally RALLYE SARDINIA jsem sjel pět minut na 12 RZ na vedoucí vůz ve skupině N4 (přispělo samozřejmě i pomalejší jízda soupeře - Kohout Pavel ).
Ale osobně bych se také přiklonil ke kratší pentli vzhledem k obrovské vyrovnanosti startovního pole . Ale neberte to pořadatelé jako rejpání - respektuji vaše pravidla .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 9:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Další
Strana 16 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme