Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Generation Rally 9.-15.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To: PANCOCHA Jaroslav
Pokud bychom meli priblizovat casy SR realu, tak co taky neco udelat s pomoci divaku? Uz totiz vidim, jak ti tri typci vytahujou moji Imprezu ze srazu vedle cesty na Mineshaftu v case 50s.... Proste je to RBR a ne real Wink
Souhlasim s 5ti minutami, chyba je proste chyba a i dobreho jezdce, ktery drobne zavaha, srazi az za novacky, kteri jedou tuzku... a to je na tom pekne a zabavne Razz

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 10:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jistě, ale pak celé SR postrádá smysl. A zvláště po tom, kdy už se to odečítá od prvního času v RZ.

Jak píše Honza Bittner, tak to jsou opravdu vyjímečné situace, ale pokud mluvím o podobném soupeři, tak můžeme stahovat maximálně sekundy. Už minuta by byla docela problém stáhnout. A jakmile dostanete více než 5 minut, řekněme takové 3RZ v čudu, tak to můžem rovnou zabalit. Zbylé RZ odjet jen pro testování.

Samozřejmě, i tak je možno dosáhnout třeba i na body kvůli odpadu, ale tak by to být nemělo.

Takže to opět shrnu, buďto SR nepoužívat (viz Euro), nebo zohlednit kratší tratě a dávat třeba 150s nebo tak něco.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To: PANCOCHA Jaroslav
Pockej, mluvis o priblizovani se realu a chces, aby nekdo kdo totalne zlikviduje auto dostal pentli par desitek sekund a jel s novym autem dal?
Dal nechapu, pises ze nechces, aby nekdo kdo dostane SR dosahnul na body... a jaky je tedy smysl snizovani delky SR pentle?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 10:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, to jsi mi špatně rozuměl.. psal jsem, že i s vysokou penalizací je vyjímečně možno dosáhnout na body, ale pouze když je vysoký odpad. Jinak to může být super jezdet a stáhnout spoustu minut nelze.

No a co se týče totálně rozbitého auta - jo jasně. Ideální by bylo, kdyby SR fungovalo líp a do 90 min. servisu by to pustilo jen ty, kteří to auto nemají uplně dobité.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Servis při využití SR nelze zkrátit , alespoň tedy nešel . Chtěl jsem tuto variantu použít v Carlsbadu aby SR nebylo moc zvýhodněno dlouhým servisem a myslím že Vašek Korál mě to takhle poudal .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. mno a to znamena, ze kdyz ses super jezdec, s tim nesmis stejne jako super jezdci mlatit... Very Happy
2. kdyby... to asi nepujde, co? Very Happy
Myslim ze ted uz neni "o cem"..

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, shrnu to ještě jednou a naposledy já. V TR nic na systému penalizace SR měnit nebudeme, takže pokud na toto téma chcete pokračovat, přesuňte se do jiného vlákna.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 12:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

řekl bych to asi tak pentle jsou v Pořádku Exclamation pač kdo umí nebourá kdo neumí tak to rozstřelí klidně na 1RZ proto se dělí špička od pomalejších. Proč by nemněl třeba uplný nováček dojet třeba na bodech? i když pojede pliseň ale z rozmyslem Idea Právě proto špička musí jet na 100% bezchyb a když už tu chybu udělá tak o ní ví. já vím někdy je těžké se s tím smířit ale to je prostě RALLY. a vtom je krásná

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar vsem , mam jeden skromnej dotaz/problem. Prave jsem dojel Generation Rally, chci se podivat na svoji ranu na otocenym S.S. a koukam ze v adresari mam pouze replaye .....Generation_Rally_00 az 11......
V seznamu v pluginu je u nich datum a cas z pondelka (kdy jsem jel 1.etapu), ale v profilu je u nich datum dnesni. Zkousel jsem jeden prehrat a byl ze dneska.
Netusite nekdo kde je chyba, popripade nestalo se to nekomu taky????
Rozhodne jsem nikde nic neprenastavoval a nemenil. Vypada to ale, jako kdyby se ty z 1.etapy prepisovaly tema z druhy.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už se to kdysi řešilo u jiných podniků,myslím,že tam máš leg 1 a 2. Nebo se koukni do topiců zdřívějška Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 23:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Už se to kdysi řešilo u jiných podniků,myslím,že tam máš leg 1 a 2. Nebo se koukni do topiců zdřívějška Wink


No je mi jasny ze by tam melo u druhy etapy byt (leg2), ale neni. Proste je tam jen 12 replayů s názvem "tm_TR 2007 - Generation Rally_00 až 11.rpl" a dost. Ted jsem zkusil jich prehrat vic a vsechny jsou z 2.etapy. Ale podivny je, ze v pluginu je u nich ten datum a cas kdy jsem jel 1.etapu.
Fakt to nechapu a doufam ze je to nejaka chyba pluginu, protoze abych kvuli tomuhle nemoh jezdit turnaje, to bych vazne nerad.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 23:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám to tak taky. Replaje z první etapy se přepsaly, pro mě nepochopitelně mají při zobrazení ve hře čas vzniku první etapu, ale ve winech se soubory replajů z II etapy zobrazují normálně vytvořeny dnes. Z toho ale plyne, že nebudu schopen případně doložit replaje z první etapy Question

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st prosinec 12, 2007 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano je to tak.Já teda odjela jen dvě RZety spíše nedojela ale nicméně místo 13 se do rpl napsala 00 a Místo 21 se napsala 08.Tak to je a těm co se to přepsalo mají pravdu.Já jsem si teda rpl z první etapy včas ujožila mimo adresář.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 13, 2007 7:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Do pristiho podniku kde bude Sosnova by se mely vyresit problemy jak s litanim aut tak s kolama v podbezich a tim nizkym podvozkem a mlaceni o zem

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 13, 2007 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz. Kdy bude galerie zprovozněna?
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 13, 2007 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další
Strana 17 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme