Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Prodám volant
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

len magor by kupil volant po nieko druhom.,jezisi sa spamätajte Exclamation volant neni pracka Twisted Evil

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 8:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARGECANSKY Martin napsal:
len magor by kupil volant po nieko druhom.,jezisi sa spamätajte Exclamation volant neni pracka Twisted Evil


No podle mě volant prodat na nějakém internetovém bazaru, kde tomu nějaký laik třeba moc nebo vůbec nerozumí a chce zkusit nějaký volant není problém. Ale když napíšeš sem do fóra, že prodáváš volant, tak pochybuju, že ti ho někdo koupí a tady souhlasím s Martinem. Od hráčů, co jezdí tady na pluginu RBR bych volant asi nikdy nekoupil, protože sám moc dobře vím, jak se s takovýma volantama při RBR zachází. Very Happy
Sám bych mohl dlouhé hodiny vyprávět, jak je moje MOMO jízdu od jízdy horší a co všechno si s ním na RZetách prožiju Laughing a někdy mi to není až tak k smíchu jako teď.
A jistotu mět nový volant, je k nezaplacení! Cool

_________________
www.kizzme-wrt.kitcarsweb.com
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 11:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VAJDAK Martin napsal:
MARGECANSKY Martin napsal:
len magor by kupil volant po nieko druhom.,jezisi sa spamätajte Exclamation volant neni pracka Twisted Evil


No podle mě volant prodat na nějakém internetovém bazaru, kde tomu nějaký laik třeba moc nebo vůbec nerozumí a chce zkusit nějaký volant není problém. Ale když napíšeš sem do fóra, že prodáváš volant, tak pochybuju, že ti ho někdo koupí a tady souhlasím s Martinem. Od hráčů, co jezdí tady na pluginu RBR bych volant asi nikdy nekoupil, protože sám moc dobře vím, jak se s takovýma volantama při RBR zachází. Very Happy
Sám bych mohl dlouhé hodiny vyprávět, jak je moje MOMO jízdu od jízdy horší a co všechno si s ním na RZetách prožiju Laughing a někdy mi to není až tak k smíchu jako teď.
A jistotu mět nový volant, je k nezaplacení! Cool



Joo Martas., snad len zopakujem: "len magor by kupil volant po niekom druhom"... Laughing

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 13:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nequotujte posledni prizpevky, pak je to dela bordel... Idea

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 16:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETERA Jirka napsal:
cena je 550 Kč protože jsem volant používal jen půl roku, a půl roku mi ležel na skříni. Teď jsem se bavil s tím chlapem kde jsem to koupil a říkal že ten volant má cenu 500- 700 Kč a reklamaci by příjímal i bez krabice, prej mu stačí jen lístek!


Přidám si 20Kč a mám ho s dvouletou zárukou. Jestli ti prodejce řekl, že má cenu 500-700 tak je to trouba. Běž si ho radši prodat do aukra. Wink

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme