Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. Fido Rally 6.-12.1.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja som teda z toho noveho asfaltu vobec nemal radost...hned na RZ 2-Joux Plane-som pri prejazde lesikom vyletel mimo trat a uplne som to rozbil.Bolo to strasne tmave...obycajne nemavam problem ani ked sa jazdi na mokrej trati tak teraz neviem preco to bolo take tmave...som z toho sklamany Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 15:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No 15 minut jsem dostal na tý RZ, kde jsem to rozvalil. Pak už to dávalo normálně 5 minut. Ale to už asi víte. Příčinu taky nevím.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K trati:
Na mé x1950 GT@XT, LCD 22" - 1280x1024x32 to byl prostě zážitek. Než jsem ovšem na rz 3 našel při fakt lehkém katnutí strom. Tady jsem snad nikdy před tím neskončil Confused To je fakt Pech, ale né Venca Wink
Link na video:
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/02446/NVEExport.mpg_3.45MB.html
Takže Hrouda, šnek a spol., díky, moc pěkné a na druhou etapu se těším jen díky Vám

Cool


Naposledy upravil KRYSTYN Miroslav dne út leden 08, 2008 17:12, celkově upraveno 1 krát

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me se taky novej asfalt libil Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:
Kubo to nebylo až tak na tebe, spíš na Václava Brůhu, který se tam vyjadřoval o nováčkovských chybách. Chyba to byla, to bezesportu, ale u Lukáše Útraty bych termín nováčkovská používal velice opatrně, protože pro mě je to jeden z nejlepších tady.


Ono to nebylo mysleno jako nejaka narazka na to, ze by to byl novacek... Ale koukni se na vetsinu opakovacek lidi, ktery rbr jezdi kratce... ty jejich karamboly jsou vetsinou takovehleho charakteru. Uznavam, ze jsem asi nezvolil spravnou formulaci, ale proste mi to tak prislo. takze tolik k tomu asi Very Happy

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 17:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo, tak mi to hodilo chybovou hlášku než sem se dostal na trat'. Tak to dopadá když si člověk věří na finiš........ Very Happy
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVELKA Ales





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: textury Odpovědět s citátem

jako opravdu nechapu proc ztracite Vas tim ze delate nejaky blby textury do jiz hotovych trati???? co vas proboha k tomu vede? fak naprosto uchylny nehlede k tomu ze ja to fakt nepotrebuju uz je to jednou hotovy tak proc to delat, sosat zalohovat hru instalovat .... proste naprosto deblni a blby.... jen proto ze si nekdo musi hot triko.... chapu ze to zabralo hodne casu .. ale to je uplne k nicemu... jsou to jen blby obrazky ktery hre nic neprinasi... kdyz to byla jina fyzika tak to je uplne o necem jinym a jeste to jak ...maly klucici vyzadujete ... aby bylo videt ze nemate nic na praci
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 18:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aleši zamysli se než něco plácneš. Kluci to dělal protože je to baví a chtěj aby RBR šlo stále dál. Např. někteří z nás mají v RBR již hodně nalítáno a občas nás to už ani nebaví, ale když kluci vydaj textury, je to super oživení, tímto tisíceré díky za Austrálii, tu už budu jezdit jenom s Fido texturama Very Happy

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 18:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Pavelka
OT.......si děláš prdel ne? Už nehul to svinstvo.


Naposledy upravil KRYSTYN Miroslav dne út leden 08, 2008 18:35, celkově upraveno 1 krát

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 18:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle je lol.... hodně vostrý slova, chlape...za sebe můžu říct, že každý zpestření vítam...mě se naopak tyhle textury moc líbí...(ikdyž bych mohl nadávat na Austrálii, že nejsou vidět pařezy, a že to nemůžu ubrzdit a já nevim co ještě...ale proč? všichni to maj stejný, jde o zvyk...)

A možná by bylo lepší, kdyby sis hleděl svýho času, nech na ostatních jak naloží s jejich vlastním časem prosím tě...za další si myslim, že tě tu nikdo nedrží..nemusíš jezdit TR Rolling Eyes

Čekam, že tu bude asi malej flame...delete by to asi vyřešil.. Rolling Eyes

Vzhledem k tvýmu věku ten tvuj příspěvek nechápu...Myslím si, že se to dalo říct mnohem jemněji, ale co už....pro "inteligenci" a věk neplatí přímá úměrnost...


Naposledy upravil HARAZIM Jan dne út leden 08, 2008 18:43, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Re: textury Odpovědět s citátem

To Pavelka:
Az najezdis vic kilometru, tak pochopis, ze vse se jednou okouka, nauci a zevsedni. TR je super zavod a jako takovy si zaslouzi neco noveho... ja sem si asfalty uzil a na australii se tesim, je to pro mne aspon o neco novejsi.
Ale myslim ze te nikdo nenuti abys nove textury jezdil... samozrejme si pak nezajedes TR...
Samozrejme tvuj komentar chapu spis jako provokaci, abys rozjel diskuzi... s tim si ale bez radeji komentovat clanky na idnes, tam se takovym lidem dari.....

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

alesi ked sa ti to nepací možeš íst vieš kam...presne tam... staraj sa o svoj čas a nekaz niekomu sprostými kecami robotu..chut jazdit a vobec zazitok z jazdy..zapni si hru daj si quick race a jazdi si dokola to iste..uvidime kolko ti to vidrzi...ja som za zmazanie toho co napisal on a takysto my..je to OT ale prekvapuje ma ako si toto niekto moze dovolit to je vrchol...hovorím nehul to leze ti to na mozok..sry ked som sa rozhorčil Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nestačím se divit Surprised Surprised Surprised někdo tady má opravdu daleko větší kalibr kritiky, než který si kdy dovedu představit.

Nicméně - abych nezustal dlužen své pověsti - určitě se to již řešilo, ale nebylo by od věci prodloužit o den první etapu a druhou dát až od půlnoci čtvrtka ??
První etapu naplno určitě jede vždy více lidí a já osobně mám vždy problém tu etapu 1 odjet..


No, tak jsem dojel první etapu a prostě, když je to narychlo, tak je to na hovno.. su strašně nasraný.

1. Nechápu, když už máte ty pitomé penalizace v délce z MS - 5 min, tak proč musíte v první SR sekci mít 8 RZ (včetně Sosnové) a ve druhé jen 4. To je nepoměr jak sviňa. Prostě rozdíl !!!20 min penalizace!!!! Takže jsem vypadl na Sosnové a mám 8x5 min. penalizace. No a pak jsem už byl naštvaný, tak jsem jel co to dá a na další Sosnové jsem se vysekal no... co na to říct.

2. Na té první Sosnové jsem vjel po sjezdu z mostu do pneumatik. A to jsem už skoro stál a motor okamžitě v prdeli. Tomu říkám opravdu reálné poškození Evil or Very Mad Evil or Very Mad .

3. Do včerejška jsem makal na rozpisech na obrácené tratě (Bisanne a Plane) a jsou mi zcela k ničemu, páč nevím, proč je ta druhá sekce SR tak krátká a navíc tam žádná obrácenka neblila.

Nevím už k tomu co říct, su prostě naštvaný a někde jsem to potřeboval napsat. Sou to samozřejmě moje chyby, nikoho z ničeho neobviňuju, nicméně ta délka sekce se mi opravdu nelíbí.
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 20:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak sa znovu vraciam do zavodu..setup bol skontrolovaný tratovými komisarmi..zistili ze setup je v rozmezi povolených hodnot..a tak pokracujem dalej...Bico tak este to nemusis vzdavat uvidis mne i v druhý etape... Wink
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty mi nevadíš. Tak budeme závodit dál, i když ty pro mě Jane nejsi hrozba v průběžným pořadí, to si radši ošéfuju nějakej jistej flíček. Ale je to dobrá zpráva.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  Další
Strana 11 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme