Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. Fido Rally 6.-12.1.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně stromu musím souhlasit s Jardou (jak je to možné) Laughing není pravidlem, že strom v RBR začíná od země - může být podsazený. Tzn. myšlené pařezy nemusí být vůbec vidět.
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, taky se nestačím divit, že se mnou Romane souhlasíš, ale s tím podsazením jsem to tipl správně. To jsem rád.

Nicméně nakonec jsem se rozhodl požádat o reset a už je to hodně hodin... a pořád nic. Dostanu jej ??
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem taky žádal reset a zatím nic...nezbývá než čekat... Jen mě trochu zarazilo, že můj týmový kolega ho dostal už cca před dvěma hoďkama (prej teda) Laughing

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

re Bruha: A co si přečíst pravidla hmmm???
Bez odeslání e-mailu (ve kterém bude jméno jezdce, vůz se kterým startuje a RZ, ve které (nebo po které) jezdec vypadl) nebudeme resety vůbec řešit!!!

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 21:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Forrest





Založen: 09. 01. 2008
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

problém se stromem:Schválně jsem se jel podívat na ono místo popisované J.P. a ono fakt,ani pařez.Ani nikde dál po trati jsem si nevšiml nějakých pařezů(tam už jsem to ,ale tak detailně nezkoumal).Nutno však dodat,že jsem v té Jardově zatáčce blbnul asi 4 min. a neviditelný pařez bych byl i ochoten přijmout jako okamžitý trest za nedovolené zkrácení trati.možná to bylo tím,že jsem si tam najížděl pomaličku,než jsem drcnul do "ničeho",v kalupu to bude vypadat jinak,nemyslím ,že by Jarda krátil úmyslně.Fakt je ,že pařezy mají problém s viditelností.Ale jinak to nemá chybu.
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo chapu že jsi naštvany ale vzhledem k tve pozici a penalizaci z 1 etapy bych o reset nežedal. A to hlavně z duvodu že pokud by ti byl reset uznan spustila by se lavina žadostí o reset z příčiny narazu do neviditelneho stromu. Oslavujete zde textury MCR ale toto se mě stalo také a při mcr kdy sem narazil tez do neviditelneho stromu na vysekanem Japonsku Crying or Very sad O reset mě ani nenapadlo žadat stejně by mě nebylo vyhověno Idea a to sem jel na 6 pozici a pak sem z toho celou noc nespal jak mě to štvalo Crying or Very sad

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 22:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jasně - mně jde o princip. To že ti nebyla uznána žádost při MČR nechápu. Textury - pěkná věc, ale uznej, že se takto nedá jezdit. A byl bych zvědav, kdo ve stejném místě do toho stromu narazil taky (a to jsem do něj bouchl jen pravým předním rohem, takže to vlastně nebyl ani přesný náraz do středu).

A jako jo - jenže mně jde mimo jiné o to, že jsem si kvůli poskládání SR v první etapě žádnou otočenku nezajel a chtěl jsem aspoň jet v druhé etapě a kvůli stromu nic, toš jako nezblázním se, když reset nedostanu, ale z principu bych ho dostat měl.
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 7:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, musím uznat že máš pravdu v tom že ten pařez tam není vidět. Naprosto stejné zkrácení stromu všude jinde bez problémů stačí. Bohužel tady se zase projevilo to že každé textury v RBR jsou udělány jinak. Fakt je že jsem to parkrát projel a nikdy jsem do toho nevrazil. Říznout jsi to musel hodně.
Ale právě z principu Ti ten reset povolit nemůžu. Nechtěl bych potom řešit vlnu resetů že někdo do něčeho narazil.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 8:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslim Jardo, že neni vůbec na místě žádat, protože je to prostě mimo trať a to dokonce dost a bylo předem jasný při těchto texturách, že si každej bude muset hodně dávat pozor na katování, což je vlastně dobře.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 8:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To s tema stromama je chyba a opravdu me to moc mrzi. Snaha byla Vam tu rally trochu spestrit, zvlast tem, co to jezdi uz tri roky a kazda zmena je pak prijemna. Ty upravy zkouselo nekolik lidi a nikdo nic podobneho nehlasil. (zrejme jezdi po trati a v rozpise na tom miste nemeli "rizni"). Priste bude dobre angazovat pany Ptacka a Utratu (snad se neurazi Wink), Ti by to jiste odhalili. Ale zda se, ze uz stejne zadne priste nebude, protoze na kvalitni otestovani by bylo potreba delsi cas a to by se ani nevyplatilo kvuli jednomu zavodu. Navic jsou s tim zbytecne problemy a komplikace (patch na posledni chvili a nekomu to pak stejne nejede - nechme stranou, ze to je vetsinou chyba u nej) a vlna nevole.

p.s. Neda mi to, abych si nerypnul. Jardo, v nekolika vlaknech se ohanis realitou, tak co delaji na tvych skrynsotech ty sipky. Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 8:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, v RBR nemáme 3D vidění jak v realitě, takže proč bych si nepomohl šipkama, když to hra dovoluje..

A ohledně cutování - psal jsem to Michalovi Šenkú po ICQ - zrovna v tom místě jsem byl moc dlouhý v předchozí levé a kdybych včas zatočil, tak bych bouchl zadkem do svahu, takže jsem to musel trochu vyrovnat a tam zrovna bylo místo. Takže ano, šel bych lehce mimo trať, ale levé zadní by bylo normálně na cestě. Kdybych tam viděl strom, tak prostě přibrzdím a ztratím něco za chybu.

Pánové netrefujte se laskavě do mně, že jsem to neměl řezat.... když nevíte jaká byla situace. JE PŘEDEVŠÍM BLBOST, ŽE JE TAM FAKTICKY STROM A NENÍ VIDĚT.
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 9:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trefovat se do Tebe budeme. A rádi! Aspoň je o čem psát ve fóru. Tak nějak jsi mě to jednou napsal, ne?

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 9:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroudo nenech se odradit od své práce Exclamation
Čím víc makáš na rz-tách tím mín bodů pro team v TR, což mi v Nkách vyhovuje Razz
Souhasím s Michalem tohle není důvod resetu. Divím se, že si někdo dovolí vůbec žádat o reset Rolling Eyes všichni to máme stejné, ale někteří ukecaní si myslí, že něco dokážou když na to nemají právo. Tohle mě utvrdilo v tom co jsem už věděl dávno!!!

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome, to ze kvuli texturam ted jezdim hur je jen fama, prave duvody probereme jinde, teda jestli me pozvete, kdyz jsi psal, ze uz asi radeji ne Very Happy
A pokud budu znovu osloven, tak samozrejme podam pomocnou ruku. Jak psal Michal, diky tomu jsem se naucil dalsi dve funkce Photoshopu, takze uz jich umim pet, tim padem jej uz ovladam lip, nez to kulaty na stole. Stejne jako rozjetou praci na dalsim balicku uz zastavovat nebudeme Wink

dodatek hvezdneho deniku 87634.3: To ze uz to delat nebudem, jsem myslel problematicke kaceni stromu u trati a naslednou kontrolu pluginem. Ale o tom rozhoduje pan reditel, ja mu jen sem-tam precmaram par textur.


Naposledy upravil Hrouda dne čt leden 10, 2008 9:46, celkově upraveno 2 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 9:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEPANEK Jakub





Založen: 19. 04. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně jak píše Tomáš, pro všechny to je stejný a textury navíc byly vydány s předstihem takže každej měl čas si to projet a zjistit co a jak.Návíc se to tady řeší už asi na pěti stránkách. Hroudas a všichni co se na tom podíleli,pěkná práce. Mě se to líbilo..
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 9:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  Další
Strana 14 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme