Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nové tratě - ON LINE nebo OFF LINE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOUST Vita





Založen: 12. 07. 2005
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli k tomu muzu prispet svou troskou do mlyna...prestoze jsem dlouho RB rally nehral, nedavno jsem si zkusil rz Pribram...jsem velice rad, ze nekdo obetuje hodne casu a zabyva se tim...kazdopadne je ale fakt, ze tato trat je hodne specificka...je potreba si bud zapamatovat krizove mista nebo zmenit setup...a nebo zmenit rozpis, ponevadz jestli mi nekdo nerekne, ze to v zatacce skoci, tak samozrejme je to spatne Surprised) z toho vyplyva, ze by mozna bylo dobre uvolnit treba cast trati s nejrozskakanejsimi useky pro shakedown (1-2km neco jako school stage) a zbytek nechat jen pro online hrani...je to mozna opruz pro tvurce,ale myslim, ze by to hodne lidem pomohlo,aby nebyli prkvapeni z charakteru trate ale zase je to nenutilo jet trat 50x ci 500x Surprised) k cemuz ja mam docela odpor Surprised)

jinak co se tyce obav z toho,ze lide budou jezdit trate porad dokola...coz takhle zavest dalsi kolonku v seznamu a mimo ukazatele casu, ktere clovek zajel by se ukazovalo i to,kolikrat kterou trat jel Surprised) myslim,ze by spousta lidi byla docela prekvapena Surprised)
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 12:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Udělat jen krátký shakedown samozřejmě problém není, ale myslím, že to bude postrádat smysl, až bude možné zakládat vlastní turnaje (během několika dní). To samé je s rozpisem. Kdo bude chtít, ladit, tak obětuje 3-4 turnaje a udělá si rozpis vlastní.

Požádal jsem Wallyho, aby bylo možné zařazovat nové tratě jen do turnajů "těžkých" a "supertěžkých" , s reálným poškozením a kontrolou zkracování. Ta kontrola je nutná, jelikož na "Oslí-Strýčkovy" se to dá zkrátit až o 9 km Wink .

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 14:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vítův příspěvek mě dovedl k zamyšlení, co takhle zrušit rekordy uplně, to by se pak střelci neměli za čím honit, dneska to tu je tak, že každý předem ví co musí jet za časy, aby zajel dobrý výsledek, jen tak sem to plácnul, má to hodně pro, ale asi eště víc proti, chce to se nad tím trochu zamyslet. Idea
Jezdění offline stejně nikoho nebaví, jen ke tvorbě setupů a trénování.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 15:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo vlastne by mne zajimalo kolik má vlastne osli strejda kiláku a kolik ten druhej:??
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 15:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANKU Roman: Zrušit rekordy jsem už navrhoval víckrát, ale bez úspěchu, to neprojde Wink

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 15:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Ján: Však jsi to jel a při pobytu v setrvisu to pak vidíš Wink Takže ta kratší má kolem 6.1 km a ta delší má 10.6 km Shocked

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Forrest





Založen: 09. 01. 2008
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4ˇSourek Vaclav:To samé je s rozpisem. Kdo bude chtít, ladit, tak obětuje 3-4 turnaje a udělá si rozpis vlastní. já bych dělal úpravy až bych v některých RZ brečel,hlavně v těch otočených,ale i když jsem to zkoušel nějak mi to nejde,holt nejsem vzdělán v této technologii jak by se zřejmě slušelo na obyčejného uživatele RBR.Prostě mi to nejde a tak se ptám .Nepotřebuju k modelu auta vydat supr setup(souhlasím,že stím si každý musí pohrát sám,ale dlouho musí hledat někoho kdo mu vysvětlí co a jak) ,ale rád bych aby u tratí používaných v RBR byl v základu rozpis aspoň takový jako je třetí verze CZ rozpisu.Tam to myslím většině vyhovuje a ostatní co chtějí lepší si udělají.Já si zvyknul,vyhovuje mi to.Neberte to tak,že rozpis pro otočené a nové tratě je komplet špatný to ne ,mě osobně tam nesedí jen několik hlášek,ale myslím ,že zásadních.Takže jdu přemýšlet jak opravit rozpis.


Naposledy upravil Forrest dne st leden 09, 2008 22:50, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna nas Tom Mikl prekvapi Wink

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím se Tomáše zastat! Moc času jsem mu na vytvoření rozpisu nenechal.
Mně se zdá, že rozpis sedí dobře...i když přiznávám, že já asi nebudu ten pravý, kdo to dokáže objektivně posoudit Very Happy

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 5:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nepřekvapí.
Vašek měl dost připomínek a rozpis je napsaný v možnostech RBR.
Souhlasím, že by jsi to každý ještě rád doupravil, ale já jsem se svou prací spokojen Smile

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 8:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Forrest





Založen: 09. 01. 2008
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem aby to vyznělo,že ten rozpis v nových a otočených tratích je špatný,to rohodně není.Jen si myslím,že je tam několik zatáček,které mají nižší číslo než by asi měly mít a jedna část RZ je hlášená na poslední chvíli.Ale to je zase jen můj pocit.Spíš jsem měl na mysli jestli se shodne dost lidí co ,kde upravit,jestli by to nestálo za to ,to upravit oficiálně.Co se týká Příbrami 2 tam to sedí,na podrobnější rozpis asi není dost hlášek a místa.Každopádně díky za práci věnovanou RBR.
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 9:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEPANEK Jakub





Založen: 19. 04. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nejde to udělat tak aby nový RZ mohli zakládat třeba jenom manageři větších týmů.Tyhle lidi jsou všeobecně známí a o RBR maj určitě nějakou představu když už se věnujou týmům atd.Určitě si nedovolí zakládat 50 turnajů s jednou novou RZ pořád dokola.
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

re Vašek:
Rozpis vlastní zatím nejde Sad RBRdll umí upravovat rozpis do 100 a nové rz jsou nad tak to bohužel nejde. Ale třeba autor softu se chytne za hlavu a upraví to Smile

re Forrest: S tím pozdějším hlášením, tohle bohužel neovlivním, psané je všechno stejně a RBR si to přebere po svém

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kubo to je urcite dobry napad...me k tomu napadlo, ze by je mohli pridavat jen manageri s licenci TR... jde zhruba o 30 lidi, coz si myslim, ze by bylo dostatecny, nebo ne?
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 12:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A proč jen manažeři s licenci TR? Proč ne cizinci? Copak si myslíš, že co cizinec, to hotlaper a cheater? Je i řada zahraničních soutěží se špičkovou úrovní, kde jsou možná i důkladnější kontroly než v TR (např. RBR-Ru).

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2008 12:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
Strana 5 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme