Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. Fido Rally 6.-12.1.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen se chci zeptat, možná už se tu někdo ptal, proč neni v závěru druhé etapy SR?

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: pá leden 11, 2008 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SULAN Martin napsal:
Jen se chci zeptat, možná už se tu někdo ptal, proč neni v závěru druhé etapy SR?


Protože není potřeba ( tak jsem to pochopil) a neboj turnaj jsem dokončil uspěsně po odstoupení ve 21.rz Cool Cool
Příspěvek Zaslal: pá leden 11, 2008 23:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No mě jde spíš o to, proč na rz24 (strýčkovy) odstoupivší posádky nejsou nikde k dohledání ve výsledkach ani v odstoupených

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: pá leden 11, 2008 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to nevím,to jsem se vůbec nedíval,tak to sory že jsem ti nepomoh
Příspěvek Zaslal: pá leden 11, 2008 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, teď se na to dívám. Turnaj je nastavený standartně jako předešlé rally. Michal je dnes pryč. Zřejmě bude nutná konzultace s Vaškem Korálem.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá leden 11, 2008 23:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové pořadatelé a tvůrci, i přes všechen hnůj nakydaný na vaše hlavy je tato rally nádherná práce. Po přečtení některých příspěvků bych si od Vás neměl vzít ani kus chleba, ale těším se na nové textury, ať si tady píšou co chtějí (někteří!!!). Jestli jsem to dobře pochopil, tak z nějakých cca 140 jezdců narazil do neviditelného stromu pouze jediný, takže to asi zase takový průšvih nebude. Nenechte se odradit, věřím že je to poučení pro příště a hlavně to dělejte dál. Děláte to moc a moc dobře a kdo nic nedělá, nic nepokazí. I když Vás moje manželka nemá poslední dobou vůbec ráda (protože jsem u RBR co můžu) tak jako některí účastníci RBR, kašlete na to. Je nás určitě drtivá většina, co jsme za to rádi a těšíme se na další rally.
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2008 0:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už mne to nebaví číst, skončil jsem na listu 15 a furt dokola to samé.

Fakt je ten, že pokud trefim něco co tam neni, tak by neměla bejt chyba u mne, ale naopak u pořadatele, respektive tvůrce. Nějaký zkušenosti s texturama mam a tak si mohu udělat nějakej ten obrázek, kvůli nedostatku času na testování prostě některý věci válim na disku a ven nepůjdou. Je škoda, že kvůli nedostatku času je pak taková práce jako oživení barev v australii naprosto zastlána faktem, že trefuji neviditelné předměty.

Brůďas: V japonsku v MČR řecká rally, pařezy koukaly ven a byly vidět. Dokládá to i dobové video z onoho podniku.

Vítečník ohánějicí se hláškou o Solbergově chybě v japonsu kdy trefil něco co neviděl: No, ono ve velké rychlosti ledaco přehlídneš, kort když je to na trati, myšleno na zemi. Myslíš, že kdyby trefil telegrafní sloup, taky by říkal, že ho neviděl?

Každopádně bych rád podpořil práci Hroudy a ostatních, neznám jména. Je to opravdu oživení, ale netrval bych na tom, aby byly textury podmínkou pro vstup do rally (používam raději své Wink). Sám jsem se potýkal s problémem, který mi pomohl vyřešit až Dufs, ještě jednou díky.

No, tak hurá do druhé etapy, kůrovec se přemnožil a bere to pěkně šmahem.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2008 10:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to smutný, když si někdo myslí, že kydám hnůj na pořadatele jen proto, že se mi něco nelíbí. No vidíš to, Michal se bál, že reset bude chtít každej a on naboural do stromvouse jenom Jarda. Bylo by to tak snadné.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2008 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš je smutné Martine,že se k tomu neustále vracíš,ale je to tvá věc asi chceš o tom stále diskutovat,já osobně to beru tak,že ten pařez byl schovaný v trávě a basta.Hroudiči a ty se nenech odradit,máš to fakt pěkně udělané Wink

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2008 12:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já už se k tomu nechci vracet, ale nelíbí se mi, že tady David Šenk píše, že jsem kydač hnoje na pořadatele. Končím s tím, uvidíme co pořadatel vymyslí na další soutěži.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2008 14:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULEC Dusan





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Vlčnov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek Předmět: SR ve Strýčkovi !? Odpovědět s citátem

Díky všem a pořadatelům. Moc hezky jsem se svezl. Skutečnost, že někdo narazí do něčeho co není vidět mimo trať je zarážející, ale na cestě nic takového nebylo. Pokud někdo "řeže" přes trávu a zkracuje, musí počítat s následky. Jak by se asi dotyční vztekali, kdyby tam byl pod travou střep a rozřízl gumu nebo podobně, taky by tam mohl být rygol. Zbytečná řeč. Jsem jen zklamán, že po projetí celé rally, a dala mi dost zabrat, jsem se na polní cestě u Strýčka potkal s kamenem a bohužel jsem musel odstoupit !!!!! = kvalifikován jako DNF. Štve mně to proto, že když to někdo rozsekal o par RZ přede mnou a do konce už nic nedojel, tak je v konečném pořadí.
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2008 14:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky to mám za sebou. Změna textur se mě líbila, Jardy je mě líto, ale život je boj. Můj subjektivní názor je takový, že trať byla pro všechny stejná a kdyby to on jako jezdec nezveřejnil, tak by měli všichni stejné podmínky Wink
Já osobně jsem ani nevěděl kde to místo je a přesto jsem žádný strom netrefil. Asi tolik neřežu. Zase jsem měl jiný problém, jezdil jsem zatáčky moc venkem a nechával jsem se moc často vytlačil ze škarpy Smile
Díky pořadatelům, blahopřeji soupeřům. (skoro všichni mě předjeli Cool ) A těším se na další soutěž, doufám že opět okořeněnou nějakou vychytávkou.
Hrouda a Šnek díkec.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2008 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak aby toho při Fido Rally nebylo málo udělal jsem chybu i v nastavení poslední RZ. Opět nebylo nastaveno povolení SR. Chyba opravena. Prosím o zažádání o reset Honzu Bittnera, Vráťu Izacha a Martina Štěpanů (nebo Štěpánů?). Ostatní kdo odstoupil na RZ 24 už mají opraveno. Povolím Vám reset a prosím opět o odstoupení před cílem RZ. Tímto se dostanete do celkové výsledkové listiny a vše bude OK. Omlouvám se a děkuji za pochopení.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2008 16:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda suprr..... Evil or Very Mad Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2008 16:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PELANEK David





Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: odlehčení situace Odpovědět s citátem

Ahoj, moc na fórum nepíšu ale protože mi už hrabe z učení na zkoušky a chtěl bych odlehčit napjatou atmosféru kolem posledního podniku TR zplodil jsem krátkou bajku. Někteří se v ní najdete ale chtěl bych upozornit, že jde o legraci a rozhodně nechci nikoho urazit! Nikdo v tom prosím nic nehledejte…tady to je



Jak se Ptáček s Kohoutem Dočkali Nového Kožíšku


Jednoho dne opět čekal Ptáček ve své Budce na jeho kamaráda Kohouta, aby společně vyrazili na pravidelnou Svačinu do Šenku. Pili a pili až se vožrali jak Řezníci. Útrata jako obvykle na Sekeru. Když se vypotáceli z Šenku namířili si to rovnou zpět k Ptáčkově Budce. Jenže! Jak byli nachcaný tak se jim začalo chtít. Hledali kam by, ale široko daleko žádný Chrást (byl tam jenom pařez po uříznutém stromu, ale šlo přes něho vidět). Tu si všimli, že po lese kráčí Žák místní nápravné školy se Sekerou v ruce, který jim vždy tropí všelijaké naschvály, a opilecký nápad byl na světě. Vylétli do Výšky a Bezstarosti ho Vomočili. Jenže jak byli nachcaný tak hned spadli zpátky na zem. Rozzuřený Žák je Dohnal, zabil Sekerou a upekl na ohni. A tak se Ptáček Sýkora a jeho kamarád Kohout Dočkali nového Kožíšku…


Chápu, že ne všem se to bude líbit (možná nikomu) ale chtěl jsem jenom trochu odlehčit situaci a pobavit Vás. (jména pochází ze startovní listiny TR)
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2008 0:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Další
Strana 19 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme