Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Logitech G25
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koupili byste si ho při zmiňovaný ceně?
Jo
42%
 42%  [ 77 ]
Ne
21%
 21%  [ 40 ]
Pozdejš...
35%
 35%  [ 65 ]
Celkem hlasů : 182

Autor Zpráva
HOUST Vita





Založen: 12. 07. 2005
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRABLEC Jan napsal:
jj REGISTRY tam to smaž a znovu instaluj ovladače tyto! http://www.logitech.com/index.cfm/441/131&cl=gb,en?osid=1&file=
jen si tam zadej visty nebo xpéčka a mělo by to jet


ovladace z logitechu mam...spis by me zajimala ta akcicka s tim mazanim z registru...co presne hledat a co presne smazat?
Příspěvek Zaslal: út leden 29, 2008 14:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no nevím jestli máš aktuální! pač k mé G25ce byly na cd staré ale to je jedno dej start-spustit-(tam napiš "Regedit") a pak jsi tam najdi složku logitech a celou ji smaž pak znovu nainst. ovladače a mělo by to jet Cool jo a nezapomeň smazat taky složku logitech ve win-prog files atd

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st leden 30, 2008 3:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOUST Vita





Založen: 12. 07. 2005
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRABLEC Jan napsal:
no nevím jestli máš aktuální! pač k mé G25ce byly na cd staré ale to je jedno dej start-spustit-(tam napiš "Regedit") a pak jsi tam najdi složku logitech a celou ji smaž pak znovu nainst. ovladače a mělo by to jet Cool jo a nezapomeň smazat taky složku logitech ve win-prog files atd


ja jsem to neinstaloval z cedecka...sel jsem rovnou na stranky a stahoval drivery odtamtud...
Příspěvek Zaslal: st leden 30, 2008 11:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VÝZVA:Prosím nevíte někdo kde se dá opravit G25tka???Středočeský popřípadě i Západočeský kraj??Já trubka neštastným pádem volant zlomila.Moje ICQ je víštak 458631632. Díky moc za případnou pomoc. Smile
Příspěvek Zaslal: so únor 02, 2008 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no co ja vim o ofico servisech, kdyz sem ho naposled shánel tak mi u logitechu řekli že to posílaj do zahraničí protože v čr žádnej ofico servis nemaj a je levnější si koupit novej (řeč byla o momu..). nevim jak to dneska je, ale od ty doby si všechno od logitechu hlidam jak oko v hlave Smile

EDIT: po kratkym googlení sem našel tohle http://www.terycomputer.cz/
Příspěvek Zaslal: so únor 02, 2008 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze jistej clen tymu Carlsbad psal, ze servis Logitechu je v Polsku. Tak se zkus zeptat toho nejmenovaneho clena Twisted Evil

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so únor 02, 2008 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Skála: Honzíku díky za info.Poslala jsem jim meila jestlí to opraví.Moc ti děkuji.

To Michal Martin:To měla být provokace??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: so únor 02, 2008 19:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOUST Vita





Založen: 12. 07. 2005
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RYTIROVA Katka napsal:
VÝZVA:Prosím nevíte někdo kde se dá opravit G25tka???Středočeský popřípadě i Západočeský kraj??Já trubka neštastným pádem volant zlomila.Moje ICQ je víštak 458631632. Díky moc za případnou pomoc. Smile


Hm,tak to asi nasere Confused
Příspěvek Zaslal: so únor 02, 2008 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U mojí G25 sem se už asi dva měsíce potýkal s problémem "vypadávání" kvaltů tzn. např. po zařazení 5-ky se po chvíli klacek vrátil o pár milimetrů zpět a to stačilo, aby snímač ztratil stopu a nahlásil neutrál. Po vypadnutí na poslední TR mi došla trpělivost a řadičku rozebral. Po chvíli vrtání se v tom, sem našel chybu. Řadička se v kvaltech drží díky kuličce, která je tlačená pružinou do tří otvorů viz. foto. Stačilo aby byla horní díra trochu zacpaná vazelínou a smetím v ní a už kulička nezapadal pořádně a byl na světě problém. Takže až někdo z vás narazí nedejbože na stejnej problém tak víte kde zkusit hledat chybu. Rozborku shifteru nedoporučuju úplným dřevákům (ti z nás, kteří si neomylně vrazí šroubovák do ruky) aby potom nezbylo víc dílu venku než vevnitř neboť kulička ráda vystřeluje do neznáma Very Happy
Image

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: st únor 06, 2008 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám šajtru místo ručky a v poslední době mám pocit, že páka má dopředu menší odpor jak dozadu. No asi se pustím do rozborky Smile

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st únor 06, 2008 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NESVADBA Ales





Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 151

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat jsou ke g 25-tce potreba nejake specialni systemove pozadavky?Chci ho koupit,ale nevim jesteli mi to masina utahne,diky za odpoved.
Příspěvek Zaslal: po březen 03, 2008 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V tomhle rozdíly nejsou, takže se toho bát nemusíš.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po březen 03, 2008 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám takový problém s G25 a potřeboval bych poradit.

Když jsem teď na nově přeinstalovaný PC nainstaloval ovladače pro G25, tak vše běželo jak má a nebyl problém. Druhý den už se mi však při připojení volantu a pokusu vstoupit do Logitech Profileru, objevila chyba, že není připojené žádné zařízení Logitech a ať zkontroluju, jestli mi svítí to žluté světílko u řadící páky. Volant byl bez problémů připojený, kontrolka svítila a i Windows ho našel, ale Profiler stále nefungoval.Tak jsem vymazal ovladače+ i z registrů jsem všechno odstranil a několikrát jsem takhle zkusil vše přeinstalovat znova, ale bez výsledku. Poté se mi i několikrtá při instalaci těch ovladačů stalo, že po detekovaní nenašel Profiler žádné zařízení, i když Windows volant opět našly. To je mi trochu divné. Když už se náhodou po instalaci ovladačů podařilo G25 detekovat, ukazatel spojky, byl zmáčknutý na maximum a teď naposledy se mi to stalo i u plynu a brzdy. Když jsem v ovládacích panelech dal herní zařízení a G25ku, tak i tam byl plynová i brzdový pedál zmáčknutý naplno a nešlo s tím nic dělat.
Zkusil jsem zapnout RBR a tam to kupodivu fungovalo, ovšem spojka nešla vůbec nastavit a volant fungoval bez FF.
To je zhruba asi tak celý můj problém a moc si s ním nevím rady. Možná je chyba ve volantu a nezbyde mi nic jiného než reklamace, ale kdyby někdo věděl, co bych mohl zkusit, určitě budu raděj ještě něco zkusit, než čekat několik týdnů, než mi to vyreklamují. Crying or Very sad

_________________
www.kizzme-wrt.kitcarsweb.com
Příspěvek Zaslal: st březen 19, 2008 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj. Možná by mohl být problém v instalaci. U G25 je to takové prapodivné v tom, že nejdřív musíš nainstalovat ovladače a pak teprv připojit volant ke kompu. Odinstaluj to a zkus to takhle. Taky jsem s tím měl problémy Smile

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: čt březen 20, 2008 7:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je dost možný, ale u každého zařízení USB máš nejprve nainstalovat a pak připojit, tedy alespoň co vím z vlastních zkušeností.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt březen 20, 2008 8:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  Další
Strana 10 z 23

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme