Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fyziky na pluginu - pořádek nebo anarchie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 105, 106, 107  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro zavedení jednotných fyzik?
Ano, jsem pro jednotné fyziky.
87%
 87%  [ 448 ]
Ne, jsem pro více fyzik.
12%
 12%  [ 62 ]
Celkem hlasů : 510

Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem píšu teď i svoje poznatky:

1.) Aktualizace pluginu z verze 0.87RC5 na 0.87B se nezdařila. Soubory se načetly, ale pak "chvilku strpení" trvalo věčně. ESC pak pomohlo vrátit se do hlavního menu hry, při vstupu na plugin ale chyba "Data error".

Pak jsem plugin odinstaloval, nainstaloval znova verzi 0.87RC3 a pak se již aktualizace zdařila.

2.) Testoval jsem s Imprezou N12 na asfaltu běžný můj setup - bez problémů. Nicméně při třetí nahrávané RZ - Oslí Strýčkovy hra spadla s hlášením že RBR.. SSE.exe způsobil chybu atd. atd. a možnost konec a ladění. Tuto chybu hra ještě nikdy nenahlásila. Víc jsem toho dnes nestihl....

Edit: DMP soubor pokud je, tak pošlu - včera jsem to již nestihl Crying or Very sad


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne po květen 12, 2008 11:24, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne květen 11, 2008 23:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MOLITOR Pavel





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Mratín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to spadlo při načítání Cote D Abroz II zhruba v polovině načítání s autem Mitsubishi Lancer Evo 9 a také mi naskočilo že v RBR.. SSE.exe atd. nastala chyba a je potřeba jí zavřít,stalo se mi to poprvé jindy to prostě spadne do Win bez téhle hlášky
Mě se dmp nevytvořil


Naposledy upravil MOLITOR Pavel dne po květen 12, 2008 16:06, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne květen 11, 2008 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Znova opakuji, pokud máte .dmp soubor, tak ho pošlete na mě. Pokud máte setup, který by měl projít a neprošel, nebo neměl projít a prošel, tak taky všechno pošlete na Mirka nebo na mě.
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 8:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jurek b old account





Založen: 24. 06. 2007
Příspěvky: 29

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

what could be a reason for the crash to an empty rounament list Question Sad Confused Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad

what do i wrong or what is wrong in my rbr.ini

[Settings]
ConstantForceMultiplier = -60
Depth = 32
ForceFeedback = true
Fullscreen = false
MinDepthBits = 24
MinStencilBits = 8
ParticleQuality = off
RenderCarShadow = false
RenderQuality = low
RunIntro = false
RunStartup = false
Sound = false
UseCubicEnvironmentMaps = false
UseEAX = false
UseSoftwareAudio = false
UseTripleScreenBuffers = false
WaitRetrace = false
XRes = 800
YRes = 600

[RBRTMSettings]
ShowSplitTimes=false
ShowTopSplitTable=false
ForceSavingReplays=true
Comments=force
ForceGearbox=manual
SecureLogin=false
AutoLoginName=BOGDANOWICZ Jurek
AutoLoginPassword=*******
fixgasketbug=true
keepconectionalive=true
LanguageFile=.\Plugins\rbrtm_pl.ini
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HRDINA Karel napsal:
Mně to nastavení někdy načte hned a někdy třeba na podesáté, mluvím o turnajích. Většinou, ale napotřetí.

Toto potvrzuji, napoprve hlasi chybu a po opakovanych pokusech to povoli. Vetsinou je potreba zkusit petkrat a vicekrat.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 15:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky přidám postřeh. Pustilo mě to na euro s P 206 S1600, odjel jsem 1RZ a při načítání 2RZ mi to vyhodilo hlášku, že nemám správné auto pro tento turnaj. Tak jsem na to čučel, jako puk. DMP to navytvořilo.
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 18:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

borci sry ale su totalni sr*c.. jak se na hlavni strance pise o zmene jakychsi hodnot ve setupu nebo co tak jsem z toho uplne v prd*li.. nechápu jak mám otevřít soubor setupu, co je to soubor setupu, jak ho mám otevřít v pozn. bloku apod...

P.S. do téhle chvile jsem rozumněl všemu a vše si sám upravoval ale ten "návod" na hlavní stránce jsem prostě nepobral... jezdim s P306maxi a nechci se ho vzdát..

Radu plz Embarassed díky

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ve složce RBR otevřeš složku Savedgames, v ní najdeš svůj setup (dle jména), na něj klikneš pravým tlačítkem a dáš Otevřív v programu a ze seznamu vybereš poznámkový blok (doporučuju zaškrtnout aby se tyto soubory vždy otvíraly v poznámkovém bloku a příště na ně už bude stačit jen poklikat). Dále už podle toho, co je na homepage.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 19:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: ¨ Odpovědět s citátem

superrychlá odpověd.. díky moc.. takže to se týká jen vlastnoručně vytvořených setupů?? takže pokud si stahnu a kopnu si tam tu fyziku na p306maxi co je tu nově ke stažení tak to funguje bez výše zmíněných uprav??

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 19:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mam otazocku ohladne kontroly setupov. Dnes som dal update pluginu ktory prebehol uspesne. Dostal som sa do online turnajov, pustil turnaj dal nahrat setup a plugin mi vypisal nieco v zmysle ze mam FrontSpeedMapFactor_00 a SpeedMapFactor_00 nastavene na menej ako je predpisana hodnota - mal som ich nastavene na nule. Avsak v readme k novym fyzikam sa pise: 100 mapa plynu, 50 mapa brzdy, 20 mapa rychlosti, pro nulové hodnoty je svornost nulová takze ja som zle pochpil, ze maju byt tie uplne prve hodnoty v mapach 0 alebo je chyba v plugine ??? Rolling Eyes dufam ze som to nedomotal... Embarassed

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Re: ¨ Odpovědět s citátem

ZPEVAK Jan napsal:
superrychlá odpověd.. díky moc.. takže to se týká jen vlastnoručně vytvořených setupů?? takže pokud si stahnu a kopnu si tam tu fyziku na p306maxi co je tu nově ke stažení tak to funguje bez výše zmíněných uprav??

S 306 by neměl bát problém, nahrál jsem jí novou fyziku a v nastavení svornosti diferáků dal nulové hodnoty na středový a zadní (mám to na slotu čtyřkolky) a už jezdím bez problému.
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 20:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Re: ¨ Odpovědět s citátem

ZPEVAK Jan napsal:
superrychlá odpověd.. díky moc.. takže to se týká jen vlastnoručně vytvořených setupů?? takže pokud si stahnu a kopnu si tam tu fyziku na p306maxi co je tu nově ke stažení tak to funguje bez výše zmíněných uprav??


To se týká všech setupů vytvořených na původní verzi fyziky. Setupy vytvořené z nových defaultů už budou fungovat bez problému.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUDLA Maros napsal:
Ahoj, mam otazocku ohladne kontroly setupov. Dnes som dal update pluginu ktory prebehol uspesne. Dostal som sa do online turnajov, pustil turnaj dal nahrat setup a plugin mi vypisal nieco v zmysle ze mam FrontSpeedMapFactor_00 a SpeedMapFactor_00 nastavene na menej ako je predpisana hodnota - mal som ich nastavene na nule. Avsak v readme k novym fyzikam sa pise: 100 mapa plynu, 50 mapa brzdy, 20 mapa rychlosti, pro nulové hodnoty je svornost nulová takze ja som zle pochpil, ze maju byt tie uplne prve hodnoty v mapach 0 alebo je chyba v plugine ??? Rolling Eyes dufam ze som to nedomotal... Embarassed


Hmm, nejspíš Ti tam zůstalo něco z původní verze pluginu. Speedmap factor nemá nic společného s nastavením mapy. To je de fakto nezávislá osa grafu a určuje rychlostní krok pro ty nastavovatelné hodnoty. Ten nemůžeš v nastavování přes hru nijak ovlivnit. Zkus smazat plugin a nahrát ho znovu. Když to nepomůže, pošli mi ten setup na mail.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to ja som aj urobil hned nazaciatku, vymazal som plugin a nahral znovu a zas to vypisalo... Ale potom som si otvoril default setup cez textovy a nasiel si tam ten frontspeedmapfactor aj rear a tam su vsetky tie hodnoty na tych 0.2, tak som otvoril aj tie moje setupy cez editor zmenil som tie prve hodnoty na 0.2 a setupy idu...Hmmm nechapem ako sa mi to mohlo zmenit ked nikdy som nerobil setup mimo hru Confused Takze vyzera to tak ze zrejme bola chyba umna... Embarassed tak sorry za stresy uz slape vsetko ok Embarassed

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Punto S 1600 ? Odpovědět s citátem

Mám dotaz, nemůže mít nový Plugin vliv na chování auta Punto S1600. Totiž v Eurocupu jsem s mým setupem co jezdím shaked.. byl rozdíl na Cote na prvním mezičase zhruba 3 sec a chovalo se to divně při brždění. Tedy pomůže upravit ty hodnotoy co jsou doporučeny pro Peugeoty a yugo? nebo to tím nebude. Akorát jak jsem nainstaloval nový plugin,tak to překopalo veškeré mé setupy a musel jsem je nastavovat znova-v shake Ok ale v závodě to není úplně stejné...
Příspěvek Zaslal: út květen 13, 2008 7:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 105, 106, 107  Další
Strana 56 z 107

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme