Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MS Rally 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doba uzávěrky posunout takto nejde, nastavujeme konec na hodinu před startem soutěže, a to i kvůli tomu, abychom mohli případně startrovku promazat, pokud se přihlásí někdo, kdo tam nemá co dělat.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá červen 13, 2008 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SMIDRKAL Ivan





Založen: 03. 03. 2007
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za super závody, vůbec nechápu proč jsem nedostal reset (až 0:22).
Čekal jsem u počítače 4,5 hodiny. Na Turecko jsem se těšil, je to pro mě velké zklamání. Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: so červen 14, 2008 10:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se, ale Kunďo je na závodech a já byl bohužel taky mimo Sad Holt nedá se sedět celej den a celej weekend u počítáče a vyřizovat žádosti. Ber to jako techn. závadu, to se stane. Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: so červen 14, 2008 11:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teda promiň Lukáši,ale toto je spíše závada pořadatelů,než porucha motoru,nebo tak něco.Pokud něco takového pořádám,tak buď mám fungovat,nebo si zajistit někoho,kdo mi s tím pomůže a nebo radši nic nepořádat,obzvlášť,když tomu ještě dáte název MS a jede to poměrně dost lidí a i s ciziny.Sorry,ale z celého tohoto projektu mám pocit,že se to rozjelo na docela slušné úrovni a ta docela silně upadla a upadá a toto to jen potvrzuje.Pokud vím,že nebudu u počítače,chtělo by to požádat třeba nějakého kamaráda,kterýmu věřim,aby za mě alespoň chvíli řešil ty resety.Samozřejmě mu objasnit,kdy reset povolit a kdy ne.Taky bych doporučoval,aby nemusel Kunďo dávat lidem,co by to řešili,své heslo,tak aby se turnaj vytvářel pod jiným profilem udělaným právě pro to.
Příspěvek Zaslal: so červen 14, 2008 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RESL Jan: nechápu tvůj příspěvek Rolling Eyes Uznávám,že tohle nebylo zrovna nejlépe vyřešeno,když ani jeden z pořadatelů nebyl online,ale na druhou stranu,to že ti spadne hra je především tvoje starost,protože máš zřejmě nějakou chybu ve hře.
Mě se jednou stalo,že mi při jednom turnaji dávali reset 3x...Počtvrté už jsem je ani nežádal...A chyba byla u mě,protože nikdo jiný na té RZ problém neměl krom mě.Takže já bych z toho takovou aféru nedělal,a osobně bych to bral jako selhání techniky a ne lidského faktoru...
Příspěvek Zaslal: so červen 14, 2008 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADOLT Lukas:To že ti spadne hra,tak to zase až tak tvoje starost není.Myslim,že občas se to může stát každému a nikdo to nikdy snad nedělá naschvál.Navíc někdy to dělá dost často u některých RZ,není to asi tento případ.Prostě si jen myslím,že pokud někdo pořádá MS 08,kde se účast pravidelně pohybuje okolo 150 jezdců a to i s ciziny,navíc má závod 3etapy ve 3 dnech,tak by si lidi,co to pořádají,měli zajistit,aby nato někdo dával pozor.To,že někdo během 4,5h nedostane reset,by se v takovémto turnaji stávat prostě nemělo.A ještě něco Lukáši,možná nikdo jiný o reset nežádal,ale třeba jo a třeba ho dostal,jen protože zažádal o 10 min dřív a to není moc fér,nebo je?
Příspěvek Zaslal: so červen 14, 2008 13:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši, hlavně se tu nehádejte. Chyba je každopádně na naší straně, což mě mrzí. Na druhou stranu tu ale máme i adminy a není nic snazšího, než některého z nich, který je k mání, požádat o reset.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: so červen 14, 2008 14:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo,a řekni mi co je podle tebe v našem státě fér... Laughing
Nemělo to být myšleno jako narážka na tebe ani nikoho jiného,jen pouhé konstatování faktu,že měl někdo prostě smůlu,že byl ve špatný čas na špatném místě no... Wink
Příspěvek Zaslal: so červen 14, 2008 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale co už.Ještě,že měl smůlu Ivan,který bojuje v absolutním pořadí o bednu a ne já,kterej bojuje o pozice na chvostu a ještě to nabořil Very Happy .Každopádně stávat by se to nemělo,taky bych byl asi nasranej.
Příspěvek Zaslal: so červen 14, 2008 17:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RESL Jan napsal:
Ale co už.Ještě,že měl smůlu Ivan,který bojuje v absolutním pořadí o bednu a ne já,kterej bojuje o pozice na chvostu a ještě to nabořil Very Happy .Každopádně stávat by se to nemělo,taky bych byl asi nasranej.

Absolutní souhlas s Honzou . Pánové to co je vnaší republice fér nebo ne je asi na dlouhou debatu , myslím , že sem to nepatří . Ale , to že se Ivan pere o každý bod a pak mu to takové zaváhání pořadatelů znepříjemní je dost na levačku . Souhlasím , že MS 08 vypadalo od začátku moc pěkně , ale po propadáku s texturama z minulém závodu a po této chybě ze strany pořadatelů se mi zdá , že se vám to trochu vimiká z rukou . Ale přeju vám hodně štěstí v další práci . Určitě to není jednoduché a zabere to spoustu času . I přesto si myslím , že takové chyby by neměly být . Doufám , že se Ivan po dalších pěti závodech bude muset znovu kvalifikovat . To se mu tato situace určitě prřipomene Rolling Eyes . Hodně štěstí a více klidu do vaší práce . Very Happy
Příspěvek Zaslal: so červen 14, 2008 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to vypadá s galerkou?
Příspěvek Zaslal: út červen 17, 2008 16:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aj, pokusím se to vysondovat proč není, snad bude k mání Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út červen 17, 2008 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj, teda nějak vám ty stránky zamrzaj, v poháru s timto názvem by se to asi stávat nemělo, vim že to neni sranda, ale tendle turnaj se mi líbí a podle mě je účast čim dál tim menší...

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: st červenec 02, 2008 10:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hmm.. sorry ivan ja som bol fakt preč inak riešim resety vždy ked sa dá lebo na rbr.online som cez víkendy velmi často to že so mtu vtedy nebol je moja chyba...hold som účastníkom majstrovstiev slovenska v slalome a celý víkend som bol mimo...to že účasť upadá je pravda bohužial aj tý jazdci ktorý odstartuju povedšine neprivedú svoje auto do ciela preto na to ostatný kašlu..bez kokurencie niesu závody..su prázdniny a ja sa pokusim dať všetko do poriadku aspon po strane pripravenosti závodu ako takého...web je druhá kapitola...luky má len malé skúsenosti s prácou na webe a david pistulka od toho asi ustúpil...poráda vlastní turnaj ktorý uprimne poviem je dobrý a je lepší než ten moj...chtili sme to zo špatneho konca a hlavne postupne každou rally prichádzame na veci ktoré proste časovo a v dvou lidech nejsou možne urobiť a zvládnuť...naviše som sa dopočul že david okrem iného sa bude starať o celý web na team rally 2008 čiže myslím že na náš web nebude mať ani kapku času..jak hovorím učíme sa a vidíme že niektoré veci proste nejdu postihať ked niesme viacerí... prihlašovanie do závodu zlyhalo tiež a to z dvovodu že tých spamov a mailov čo prichádzali strane mnoho a my sme to nestihali písať na web...mna to mrzí že to je tak ale prazdniny teraz su a spravim všetko pre to aby som to dotiahol do konca...
Příspěvek Zaslal: st červenec 02, 2008 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stránky jsem měl v plánu, že je zaktualizuju minulej weekend, bohužel jsem nakonec byl od pátku do neděle mimo (Pátek dopoledne zkouška ve škole, od odpoledne až do pozdího večera jsem psal výsledky, celou sobotu pak téměř taky (Ypres Rally), v neděli jsem byl mimo domov (jel jsem amater rally)) a od pondělí chodím do práce, holt si student nějak na tu školu a záliby vydělat musí no. Vím, že někteří namítnou, že pokud se jedná o MS, tak by si to člověk měl předem rozmyslet jestli na to bude mí vůbec čas a jestli to bude stíhat, ale bohužel se opravdu nedá naplánovat celej rok, co kdy budu dělat a v lednu jsem fakt netušil, že toho bude občas prostě nad moje síly.

O tomto weekendu bych si ale měl čas najít a co se webu týče, vše by mělo být doděláno, navíc mi s tím pomůže kolega Tomáš Víta, čímž mu zároveň děkuji.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 15:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Další
Strana 48 z 52

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme