Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Něco takového je na MS co pořádá Jan Kundlák. Bohužel ho nejezdím tak nevím jaká je odezva.
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No me osobne by kratsi etapy nevadily , ale nejsem si jistej jestli by kazdy mel cas jezdit 3x tydne

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já bych sice čas měl klidně i na 4 etapy ale mě osobně současný systém Team Rally 12+12RZ vyhovuje a zůstal bych u něj.

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pančocha, Podle toho mála informací co mám,, by měla být SR pouze na konci etapy, diskuze na délku SR myslím není na místě, když nemáš motivaci po 5ti minutách SR, tak ti poradím jedno, jezdi tak abys neboural, přece proto jsou ty soutěže tak dlouhé, aby se ukázala vytrvalost a ne sřelba. Odvolávat se na nějakou reálnou délku se nedá.

René Dohnal,, přece nikde není psáno, že soutěž musí mít 12RZ v každé etapě,, jediné co je důležité, aby z toho nebyl guláš, aby se nepřeskakovalo např,, z Japonska do USA tam a zpět a pak najednou třeba na sníh, aby to prostě mělo smysl. Já sem např, posílal návrh a 12x 12RZ tam nebylo, (nevím jestli se to nakonec pojede Embarassed uvidíme co Michal vybere) jestli máš nápad na dobrou zajímavou rally tak ho pošli,,,, o tom to tu přece je Idea
Myslím, že to eště není uzavřené.

Co se etap týká, já bohužel víc jak 2 nemám šanci stíhat, ale to je asi můj problém, že. Tady si myslím by se měly jezdit všecky závody stejně.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

R.Janků:Nevím,jak to je a bude v pravidlech pro další sezónu,ale tipoval bych,že loni bylo 12+12 daných.A z toho bych řekl někteří vychází.
Mě 2etapy vyhovují,ale změnit počet RZ v každé z nich,by mě přišlo jako přijemná změna,takto mě to připadá trošku fádní-pro mě dobrý nápad.Takže třeba rozmezí 9-15RZ na epapu bych neviděl nějak nereálně.Taky by soutěž nemusela mět zrovna vždy 24RZ.A to,jestli se dá odjet třeba více jak 12RZ,si myslim,že dá.Spíše taky záleží z jakých RZ je soutěž(etapa) poskládaná.
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemuselo by být zrovna 24 RZ, ale šlo by stanovit minimální a maximální limit pro délku soutěže, resp. jednotlivých etap.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 21:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, v pravidlech nikde nebylo uvedeno, že jedna etapa musí mít 12 RZ, pouze to, že Rally bude mít max. 24 rz ve dvou etapách. Jestli jedna etapa bude mít 5 a druhá třeba 10 rz nebylo nikde danné. S.A.D.A.C. měl vyjímku, ale to se psalo už i ve fóru. Každopádně jsem proti třem etapám. A o SR už jsem se vyjádřil.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo 3 etapy je blbost ale to složení rztet 9+15 nebo 10+14 atd bych uvítal.
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono aby třeba tech 15 RZ nebylo az moc co se tyka padani hry.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kundlák: to voe si nech pro svý náctiletý kolegy... já se na nic vyhovárat nepotřebuju. Já jenom říkam, dejte výhodu těm, který dokážou dojet bez rány celou rally a jedou třeba na rozpis; nezvýhodňujte ještě víc ty, který lítaj po cote jak bezmozci, aniž by sundali nohu z plynu a když je to pak náhodou někde vypeče a čelně to ve 200km/h narvou do stromu, můžou v rámci SR nastoupit dál. To že neni arkáda? Rádi tady připomínáte realitu v souvislosti se SR, v reálu by takovej incident znamenal nejen konec rally.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: út srpen 05, 2008 0:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To SULAN Martin: Ámen! Naprostá pravda... A když se SR zruší úplně, tak si třeba tu poslední RZ SOSNOVÁ moc lidí nezajezdí (ti kteří nelétají pro body, ale jezdí jen proto, že je to baví). Twisted Evil
Proto jsem pro ponechání SR, tak jak byla!


Naposledy upravil ZAHORA Martin dne út srpen 05, 2008 12:54, celkově upraveno 1 krát

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: út srpen 05, 2008 12:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se vrátil z dovolené a zapojím se taky do debaty.

Jarda Pančocha: Laughing už je to tu zase Laughing Ne, rozhodně nemám v plánu snižovat penalizaci za SR. Naopak velmi reálně vidím změnu v tom, že návrat po SR bude jen po první etapě.
Co se týče omezení úhlu řízení, tak nejsem proti, ale nechtěl bych to řešit pouze omezením v pravidlech. Pokud bude fungovat omezení ve fyzikách, bylo by to dobře. Proberu tohle s Mirkem a uvidíme.

Ohledně délky soutěže to vidím asi takto: nebude striktně dáno 12+12RZ. Dáme tam celkem tak 22 - 26RZ s tím že ale jedna etapa bude třeba min na 10RZ. Tím pádem by druhá byla max 16RZ. I tak by asi 16 RZ v kuse byl celkem slušnej záhul.

Teď se tomu začnu trošku intenzivněji věnovat a brzo dám další info.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út srpen 05, 2008 12:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SR určitě nechat Wink Co si pomatuju z prvního ročníku...nebýt SR a penalizace některých soupeřů,nezajel bych asi ani bod Wink
Příspěvek Zaslal: út srpen 05, 2008 13:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to SULAN.. dobre ja sa nehadam , myslím že či už bude SR 5 alebo aj 20 minut je to takpovediac jedno lebo ked už raz SR dostaneš je takpovediac po zavode a balime... jak bude tak bude
Příspěvek Zaslal: út srpen 05, 2008 13:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michal řekl a tak to i beru Exclamation SR nechat délku a rozhodně NE 3 etapy, už takhle bude dost lidí mít honičku vše stíhat ( já bohužel také). Ze stejného důvodu ani nejezdím MS,protože prostě není tolika času, ikdyž soutěž vypadá zajímavě Crying or Very sad Více RZ vypadá zajímavě,ale mi se švestkama budeme už na 14-té RZ v kuse potit krev a modlit se, aby se auto nerozpadlo Confused Wink
Pro zastánce reality: SR možná není spravedlivá vůči délce jednotlivých RZ, ale vše jezdíme po paměti,ccž v reálu nehrozí. Před závodem si nasimuluješ podmínky a když je čas-trénuješ Idea Reálné to nebude NIKDY. Mohlo být pouze při prvních průjezdech na new tratích a zde se najednou ukázalo, kolik lidí jezdí na rozpis a kteří dle paměti. Najednou jsem i já byl těsně za střelci,kolikrát i před nimi Shocked Ale stačilo pár dní a průjezdů a zase jsem se na ně koukal z uctivé vzdálenosti Laughing (Stačí příklad ze Strejdy, první průjezdy měli kolem 5 min i s N-kem a po pár dnech 4.30 či méně ...)

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út srpen 05, 2008 13:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Další
Strana 6 z 26

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme