Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

nastaveni auta

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ValekPetr





Založen: 07. 01. 2006
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: nastaveni auta Odpovědět s citátem

mohl by mi nekdo poslat na emajl nakej rozpis nastaveni aut na jednotlive rally, ja se v tom moc neorientuju Sad : kulatoun@seznam.cz, diky moc!!
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2006 1:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dá se nějak použít během jednoho spuštění hry víc, než 3 nastavení (teda s defaultem 4) ???
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 23:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SOUREK Vaclav napsal:
Dá se nějak použít během jednoho spuštění hry víc, než 3 nastavení (teda s defaultem 4) ???

No myslim ze plugin podporuje 15 setupov a ak myslis v rychlej rally tak musis mat nainstalovane RBRdll a spustat hru cez RBRdll.exe.V subore RBRdll.cfg predtym zmen na riadku "enableIndividualRallysetups" hodnotu 0 na hodnotu 1 a v adresari SavedGames musia mat subory setupov nasledovny nazov
cislo auta"slot"cislo setupu"-"cislo rally"_"meno setupu".lsp"
cize napriklad pre Xsaru na New Boobs tam bude "0slot0-5_boobs.lsp"
pre kazdu rally su povolene 3 setupy.Ma to ale jeden hacik, meno setupu s pomlckou nefunguje v plugine,takze pre ten ho treba premenovat Smile
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 0:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Honzo! Zkusim to hned jak přijedu z práce. Kdyžtak se ozvu, ale vysvětlil si to skvěke!
Maj sa!
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 7:02
Návrat nahoru
petrikus





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry vecer, nevim kam to napsat a tak zkousim toto vlakno a snad se nekdo ozve. K RBR jsem se dostal pred casem, kdy jsem prestal kourit a potreboval nejak vyplnit cas a nic lepsiho nemohlo kolegu napadnout, nez mi poridit RBR Smile Skvely napad, ale k veci : Mam otevrene vsechny trate a trenuji. Ale pokazde kdyz dojedu nejakou trat Rychlou Rally a chci jet znova, zobrazi se Ghost Car, ktery pusobi rusive. Bohuzel jsem neprisel na to, jak ho vypnout, ani v ini souborech mi to neni uplne jasne, v registrech jsem take nic nenasel. Poradite nekdo ?

Pak mam jeste otazku, kluci ty casy ktere tu vidim, to dosahujete rizenim aut pres klavesnici, nebo mate vetsina z vas volanty ? Ja to hraju pres klavesnici ale jsem zatim desny amater, na Harwood Forest mam cas se Subaru 2003 4:09 pres klavesnici, to se s Vama zatim merit nemohu.

Mejte hezky vecer a pokud budete mit cas, prosim odpoved.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 28, 2008 21:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ghost car vypnes pred startem do RZ - Volba "Ulozene jizdy - Zapnuto" zmen na "vypnuto" a je to.

Dobrych casu dosahuji mistni strelci tak, ze ma vetsina kvalitni volant, vymazleny setup a pak znaji trate nazpamet Smile Kombinace techto tri veci se pak projevuje v silenych ztratach na viteze, ktere jsem taky dlouho nechapal Smile

Jinak ja jsem ted odjel se Subem Harwood na klavesnici a mel jsem ho za 3:47. Takze je to asi hlavne o ridici. Jen jezdi, uprav si nastaveni a casem to pujde.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 02, 2008 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrikus





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Jan napsal:
Ghost car vypnes pred startem do RZ - Volba "Ulozene jizdy - Zapnuto" zmen na "vypnuto" a je to.


Dekuji pane Nemec, ja uz Ghosta vypnul v ini souboru. Prosim Vas o jakem setupu jste to psal ? Ja nic nenastavuji, auta nechavam v puvodnim nastaveni po instalaci, vim ze se to necha nastavit, ale nerhrabu do toho, protoze nevim co nastavit a tak jezdim na default. No a nejradeji jezdim asi s Toyotou, ktera je odemcena uz na zacatku a ted jsem objevil kouzlo Citroen Xsara, ktery je sice tezkopadnejsi, ale zato sedi na silnici omnoho lepe, nez ostatni auta. Muzete mi napsat, zda to nastaveni setupu je nastaveni parametru auta ? A jezdite jen s jedinym autem, nebo to nejak stridate ? Ja myslim, ze je to hodne o zvyku, pokud si zvyknete na jeden styl jizdy, muze byt jizda s jinym modelem odlisna, me to tak prijde pokud "sednu" do Subaru a pak do P206.

Pekny vecer Vam preji.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 02, 2008 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právě setupem si můžeš ty auta nastavit tak, aby bylo jejich chování "podobné". Když spustíš rychlou rally, tak předtím než dáš Odstartovat, tak je podtím možnost Nastavit auto a zde se to provádí. Podrobnosti jsou v jiném tématu. Je to alchymie, takže musíš zkoušet a zkoušet. Část sice můžeš mít nastavenou podle něčích rad, ale myslím, že pokud ti má setup opravdu fungovat, tak některé hodnoty budou jiné a ty budeš muset najít podle sebe. Nevím v jakém smyslu myslíš parametry-výkon ani hmotnost neměníš, můžeš jen změnit chování vozu.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: út prosinec 02, 2008 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrikus





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji vsem za info. Prectu si neco v diskusi, at se neptam na to co uz se probiralo.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 03, 2008 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odpovim alespon ve zkratce:

Tykej mi Smile Osloveni "Pane Nemec" me skoro urazi clovece Smile

Jezdim temer vyhradne se Suzuki Swift S1600 a s WRCem jezdim jen obcas pro zabavu (je to strasna bestie a vubec ji nezvladam) Smile Styl jizdy je samozrejme uplne jiny, protoze S1600 ve smyku nezataci, zato WRCo nema problem.

Nastaveni neni zadna sranda. Trvalo mi cca 8 hodin cisteho casu nez jsem nastavil auto aspon na sotolinu Smile Vzdycky upravit nastaveni, vyzkouset par km RZ, znovu upravit, zjistit, ze je to spatne, zkusit neco jineho... a takhle porad dokola. A porad je co zlepsovat Smile

Jestli muzu radit, nastav si nejdriv brzdy a tlumice. Pruziny a diferencialy byvaji v zakladnim nastaveni celkem ok, takze na ty se zatim vyprdni Smile Brzdy jsou zaklad. Pokud se ti je podari nastavit tak, aby se ti blokovala kola jen pri plnem brzdeni a aby se idealne blokovala predni i zadni ve stejnou chvili, ziskas vetsi jistotu a najednou budes jezdit rychleji.

Jakekoliv dalsi dotazy muzes smerovat na me ICQ - 295 590 309.

Koukam, ze zas tak "ve zkratce" to nakonec nebylo Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 04, 2008 2:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAPOTOCKY Martin





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Morava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se chystám na moje první nastavování auta a zatím se mi do toho vůbec nechce Laughing Už to vidím, že se několik večerů nevyspím

_________________
Martin81
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 05, 2008 12:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrikus





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to ja se vyspim, protoze to vubec neresim - jezdim zatim na default, pouze brzdy si nastavuji na sotolinu, dle rady Honzy Nemce. Jinak nastavenim vubec nerozumim a vubec nechapu, jak to, ze se auto chova jinak, kdyz mam castecne poskozeni auta a realisticke. Nemyslim ze po narazu do stromu uz nejede, myslim, ze lita na silnici, jako podes a zadne z nastaveni nefunguje, o predni geometrii ani nemluve. Pri realistickem poskozeni mu muzu nastavovat co chci jak chci a chova se furt stejne - mi to prijde, takze na ladeni nemam naladu - ztrata casu a dobreho, zdaraveho spanku Smile
Příspěvek Zaslal: st leden 07, 2009 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme