Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. Carlsbad Rally 4.1. - 10.1.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOMOLA Ondrej





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 177
Bydliště: SENEC -SR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
Já Mojmíre taky. Navíc mi bez problémů běhal na Nvidii 5200 a 512 RAM. Sice v menším rozlišení, ale běhal. Pády nejsou SFM


Nam isiel v poho aj na Radeo X300 - 128 MB Laughing

_________________
ImageArrow www.Homola Motorsport.sk Exclamation
Motor Partner - Citroën
Příspěvek Zaslal: po leden 05, 2009 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
To Kubíček - z KCM jsi nic stáhnout nemohl, nemáme na stránkách instalačky Laughing

Jo Sory bylo to odtud: http://www.teamrally.kitcarsweb.com/Textury/Carlsbad.exe

_________________
www.besipsupercup.wz.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 7:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LEHECKA Honza napsal:
Zdravim, taky se mi vyskytla takova pekna vec uz na 6 Rz jen co sem slapnul na startu na pedal auto se zastavilo a obrazovka cervene rozblikala jako bych nabral toho típka na startu a neslo s tim nic udelat takže jsem musel odstoupit. Když bych předložil replay asi na reset stejnak narok mit nebudu co. Laughing


Honzo, nahraj replay na web a pošli žádost o reset. Podíváme se na to co se přihodilo a zvážíme co s tím. Reset bohužel udělat nejde, musel bys jet celou etapu znovu.Otázkou je, co podle replaye zjistíme.

Kubíček Lukáš: Snow France už zafungovalo cca 210 lidem. Co myslíš, nebude problém opravdu na Tvé straně?

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 9:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LEHECKA Honza





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem požadal o reset a zaslal replay mrknete na to no je to tam videt presne co se mi stalo. Fakt je to škoda no.

_________________
Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 11:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: Test na TR Odpovědět s citátem

Dnes jsem si zajel tento test na Carlsbad Rally a nestačil jsem se divit.
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=4e70a6021a76cb45a7e11daf7ed31200
Má 8 rz, všechny Francie. Ve třídě jsem vyhrál 6rz, 2x jsem byl druhý, ale jsem na 4. místě. Absolutně jsem byl 4x první a 4x druhý (i když 2x byl předemnou jezdec, který už nejel) a přesto to stačilo jen na 6. místo. Absolutně vede jezdec, který odjel jen 2rz, ve třídách je to stejné - vedou jezdci kteří odjeli 2 až 3 rz z osmi. Podivné byly i poruchy auta (a bylo jich hodně a bez mého přičinění). Např. hned po staru odešlo těsnění, černý kouř z výfuku, auto zničené jak po těžké havárii a přitom jsem ho nikde ani neškrábl, penalizace za zkrácení tratě - 3 kola na cestě (mám fotku, ale nevím jak jí sem dát). Prostě nevím, proč HANÁCKÝ RALLY KLUB si takto zmršené závody nedělá zaheslované jen pro sebe a nabízí je otevřené všem, když konečné pořadí vybírá zřejmě losem.
No, a hned je mi líp.
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 16:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To vis to jsou ty minutovy penalizace za SR. Navic snow france se kterym jedes tu erzetu dyl. Nakonec z toho vyjde rychleji ten co nedokoncil.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 17:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vladimire s tim porušením to naše chyba není v rbr při zakládaní turnaje nic s porušením neděláš jen nastavuješ obtížnost arkáda-střední-supertěžká atd. ze zkracováním mi taky nic neděláme bohužel se to stáva i při tr třeba že máš 3kola na trati a dostaneš zkrácení, proto se to taky v tr maže. a stěma pentlema je to tak že tam Staňa Pecha nastavil pouhých 60sec. A nechápu proč se rozčiluješ je to test, aby sis vyzkoušel rzty na tr, a snow france mod. Neříkám taky bych radši třeba sr 5min. ale třeba zapoměl, nebo nechtěl to je věc zakladatele, jako tým s tím nemáme nic společného. Založil to jen jeden jezdec z teamu a je to jeho test ne teamový.
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

domnivam se,ze takoveto podivne poradi,zpusobene hodnotou casu SR se po ukonceni prepocita,jak je vzdy napsane u toho kdo s tim praskne.Potom by mel dostat preci cas nejrychlejsiho +5 min.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LEHECKA Honza





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je jak zlý sen. Když jsem nastupoval na 9 rz spadlo mi to zazadal jsem si o restart ktery jsem dostal. Takže to teda dojedu dneska a opet nabiha mi 9 RZ bisanne II a podruhy uz u teto Rz mi to spadlo. Přitom v Shakedownu mi to naběhne ale při teto rally mi už 2 spadla mam teda poprosit znovu o restart nebo ma to nejak jeste cenu resit jelikož si myslim ze priste to muze udelat znovu. Nevíte nekdo co s tím ?

_________________
Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevěš hlavu a žádej, já takhle minule žádal 4x než se to chytlo Laughing zkus to spouštět přez RBRdll

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 19:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nebo zkus přeinstalovat otočenky, mě to taky padalo

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 19:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám zase s "RBRdll" takové zkušenosti že mi to padá snad ještě dřív než se vůbec dostanu do hry.Při Opakovaných záznamech mi to 3x spadne než si nějaký spustím.Já zase od určité rady kolegy spouštím hru přes "RichardBurnsRally_SSE" a padá mi to o dost dřív než před tím,tak to zkus takhle.O dost se to zlepšilo i když to samozřejmě padá pořád,nejčastěji samozřejmě na Falstone 2 za hnusnýho počasí,což myslím nejsem sám a nechápu proč se pořád tahle RZ se špatným počasím cpe do všech turnajů když to všichni ví.

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: út leden 06, 2009 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LIBRA David





Založen: 21. 08. 2006
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: problém s autem Odpovědět s citátem

chlapy,chtěl jsem jet závod a vyhodilo mi to,že nemám vhodné auto,jsem přihlášen s peugeot S2000.mám snowmod tak nevim v čem je problém?předtím vše ok
Příspěvek Zaslal: st leden 07, 2009 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor, Snow mod a Snow france neni totéž. Musíš mít Snow france, odkaz je v detajlu turnaje, s ním to funguje.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st leden 07, 2009 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOMOLA Matej





Založen: 08. 08. 2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Senec - SR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No musiš si stiahnuť balíček k tomuto závodu, bez toho ti to nepode..
Tam sú textury aj snowFrance Wink
Příspěvek Zaslal: st leden 07, 2009 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 8 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme