Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. Kizz me Rally 29.3.-4.4.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Připomínám, že i když máme problémy s pluginem, stále platí pravidla TR pro povolení resetu! Pokud je v odstoupených status "Havárie na RZ.." je nutné poslat replay z dokončené příslušné RZ a nebo příslušný dmp soubor. Jedná li se o pád z důvodu výpadku spojení, je nutné odeslat replay z dokončené RZ!

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne březen 29, 2009 23:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No mě se zakous komp na rz 11 před cílem.DMP nemám a rpl už vůbec.Takže je šlus co?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne březen 29, 2009 23:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ups a mám problém, včera večer to blbo, tak jsem si řekl, přivstavnu si ráno a odjedu to, ale koukám, že se teď nedá jet vůbec nic. Hmm Sad

edit: Tak jsem asik přišel o první etapu, prodlužovat se náhodou nebude že? Crying or Very sad

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 5:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Problém vyrešen,....Doufám že mechanici stihnou připravit auto a já nastavení, bude to časově hodně našláplé, ale na startu by jsme měli být už dnes Wink

Speciální poděkování patří Vencovi Svobodovi Wink

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 11:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No vídíš, že to de, když.......... Very Happy

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SITAL Jan





Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Č. Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally: Tak jak to se mnou vypadá? V databázi nic? U mě se vše tváří jako bych ještě nejel, asi nějaká černá díra... Shocked
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DITTMAROVA Jana





Založen: 26. 09. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Lipnik nad Becvou

Příspěvek Předmět: Reset turnaje Odpovědět s citátem

Cau hele neni mozne vam odeslat resetovy email uz to zkousim tak po desate a nic adresa spravna predmet spravny vlozim tam raplay a vse co se ma podle pravidel udelat a nic spojeni preruseni cim to podotykam ze internet mi jde na jednicku co mam pro to udelat dekuji za odpoved Very Happy
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 19:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tipoval bych,že mají přeplněnou schránku ....

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Re: Reset turnaje Odpovědět s citátem

DITTMAROVA Jana napsal:
Cau hele neni mozne vam odeslat resetovy email uz to zkousim tak po desate a nic adresa spravna predmet spravny vlozim tam raplay a vse co se ma podle pravidel udelat a nic spojeni preruseni cim to podotykam ze internet mi jde na jednicku co mam pro to udelat dekuji za odpoved Very Happy


Email jsme dostali v pořádku, ale musíš si zažádat taky tady na webu. Jinak nemám co resetovat.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: POSKOZENI Odpovědět s citátem

Nebudu prudit a ani vyvolavat plane poplachy ale popravde jsem zhnusen co jsem ted zazil v TR ve treti sekci na osli stryckovy hned na zacatku rz jak se sjizdi z asfaltu na sotolinu jsem udelal jezdeckou chybu byl jsem dlouhej a narazil jsem predkem do plotku no a to vse se odehralo v rychlosti 3 az 5 km za hodinu asi. No vpodstate kdybych na to plivl tak tomu ublizim vice tak se chci zeptat jestli je realne zavadit lehounce na predni naraznik a zkoncit v jizde.to je jen takovy postreh rad poslu raplay mozna me vyvedete z omylu ale me se to ani nahodou nezda Smile Jinak paradni rallye spokojenost az na tuhle udalost
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 22:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A to jsi zjistil až teď že to takhle funguje?To jsi jel moc pomalu Laughing ,já když se omotám ve 120 km/h kolem stromu tak jedu v poho dál,pak někde škrábnu lak na zrcátku o kopřivu a končím,ať koukám jak koukám tak na autě nevidím ani škrábaneček,bere mě to nervy od začátku a vytáčí mě to pořád ale s tím už asi nikdo nic neudělá.
Sorry za OT

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 22:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Poskozeni Odpovědět s citátem

Vpoho tak aspon vim ze nejsem sam kdo se stim setkal.No nic budou dalsi podniky ale nasere to. Very Happy
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Re: Poskozeni Odpovědět s citátem

Jo to je ona paradni realita rbr...Ja jsem vcera jeste zkousel tu sekci 6-9RZ a na Osli mi to v pulce rz samo zdechlo... jak vylitly tesneni pod hlavou a auto bylo bez skrabanecku...Jeste se mi to s misakem nestalo a to jsem s nim nejakej ten km uz nalital...Holt je to proste jenom hra... Wink

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: út březen 31, 2009 12:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GRUNTORAD Franta





Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek Předmět: reset Odpovědět s citátem

Zdravím,zažádal jsem o reset,mám ho schválenej,ale když najedu do hry na turnaje tak tam TR není!!Nevíte čím to může být????Díky
Příspěvek Zaslal: út březen 31, 2009 17:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SNAIDAUF Jan





Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Beroun

Příspěvek Předmět: Re: Reset turnaje Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
DITTMAROVA Jana napsal:
Cau hele neni mozne vam odeslat resetovy email uz to zkousim tak po desate a nic adresa spravna predmet spravny vlozim tam raplay a vse co se ma podle pravidel udelat a nic spojeni preruseni cim to podotykam ze internet mi jde na jednicku co mam pro to udelat dekuji za odpoved Very Happy


Email jsme dostali v pořádku, ale musíš si zažádat taky tady na webu. Jinak nemám co resetovat.




Ahoj, Michale tak kde mám teda všude žádat??? V pravidlech je poslat mejl s DMP a replayem, to jsem udělal včera cca ve 22:45 po tom co mi to spadlo a stále jsem v odstoupených a nikdo mi nesdělil zda už jsem dostal reset. Rolling Eyes Tak jestli je nutný si extra žádat ještě na diskuzi, tak teda pěkně žádám a napište si to do pravidel.
Příspěvek Zaslal: st duben 01, 2009 1:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 8 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme