Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally 10.-16.5.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo,tady ani nejde o to nějakou trať si nalítat,ale o to,že nedostatek tratí je ve hře s takovouto fyzikou jízdy prostě strašný nedostatek a každá slušně udělaná trať té hře strašně pomáhá a člověk je za každou novou trať opravdu rád.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 27, 2009 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak tak

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: po duben 27, 2009 22:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

samozrejme
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 7:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: uvolneni Odpovědět s citátem

1) ještě jednou děkuji za práci, co pronás všichni lidi kolem RBR dělají ... Nejen tratě, ale i auta, atd. Opravdu skvělá práce.

2) Jsem ochoten na tuto práci přispívat. Právě takové počiny, jako nové textury tohoto typu, nové tratě,auta, fyziky, plugin atd. dělají z RBR skvělou hru, která by už dávno byla v prachu dějin.

jsem tedy ochoten finančně přispět na uvolnění těchto tratí.
Přispěl jsem na plugin, přispěju na tratě.
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 197
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas s výše napsaným. obrovský respekt a úctu k tvůrcům skvostů jako české RZ, Sosnová nebo nově vzniklé " české finsko". Ale souhlasím s tím že by se ty tratě měly objevovat v online turnajích mnohem častěji a souhlasím i s tím aby byl zřízen nějaký účet pro tvůrce těchto tratí na dobrovolné příspěvky od - do jak tu někdo navrhoval a po odjetí těchto tratí na přestižních turnajích - viz.TR, jakožto slavnostní odhalení nových RZ, poté uvolnit online pro ty kteří přispějí autorovi na jeho tvorbu.. Myslím že nejen čeští virtual jezdci ale i spousta zahraničních si rádi zaplatí za každý nový přírustek RZ do RBR. Jinak myslím že je to docela diskriminující když se tu např. sosnová dává jen do prestižních turnajů které povětšinou mohou jezdit jen CZ/SK jezdci... Ale rozhodnutí je samozřejmě na autorech a jejich postoj respektuju
Jak napsal ludvik: přispěl jsem na plugin, přispěju i na tratě

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRUSKA Zdenek





Založen: 12. 11. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Rožmitál p. Tř./Praha

Příspěvek Předmět: Výborné Odpovědět s citátem

Musím souhlasit s veškerou chválou na lidi, kteří tak usilovně pracují na zlepšování tratí a všeho kolem RBR a vlastně jen pro nás, pro lepší požitek z jízdy a větší zábavu. Velké díky. RBR mám rád a nevidím problém přispět, když to takovýmto způsobem zkvalitňuje tuto hru.

_________________
Řidič má být veselý a jízda svižná
a
Kdo nevypije nezrychlí.
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 10:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHALUPNY Jan





Založen: 17. 05. 2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Semechnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím,že by nový tratě přístupný být měli,ale určitě s nějakým omezením.Do offline bych je nedával vůbec,teď jsme všichni unešený,ale dopadlo by to tak,že by každej jezdil tejden jen nový tratě a za tejden by jsme zase brečeli,že by to chtělo něco novýho.No a v onlinu by taky asi nebylo dobrý,aby se dalo za den odjet dvacet turnaju jen s novejma tratěma.Takže,podle mě,k použití pro všechny (včetně cizinců) ano,klidně i s poplatkem,ale ošéfovaný tak,aby se zase nejezdili jen ty nový tratě.
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Panove je to vsechno moc pekne co se tu pise. Nejake debaty samozrejme problehli a rek bych,ze to je hlavni snaha senatora Brudersona Smile Ale jak rika wally, hlavni problem je,jak a podle ceho to potom delit? At zvolite jakoukoli metodu,tak se vzdycky nekdo najde,komu se to libit nebude. Proste money. A kdo by si tohle vzal na triko?

Jinak bych takovouto debatu spis presunul do jineho tematu...

A Montekland nepotrebuje komentar,zpetne kdyz to vidim,tak osazet to vse za rok neni malo.Hroudo privezu ti prirucku na Maxe Very Happy

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 11:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano Vraťo ty to víš jaka debata proběhla na chatě. Ja sem pro to, aby Wally zavedl roční poplatek třeba 200kč za používaní pluginu. To znamena že každý kdo by chtěl jezdit online a využívat tento web a jeho produkty by si tu licenci koupil. Potom už je jen na klukach jak se dohodnou Wink např za novou trat plácnu dostane tvurce 15 tis. a nejen tvůrci tratí myslím že by si zasloužili odměnu i tvurci sestřihu TR a vůbec všichni kdo pracují pro naši zabavu na tomto webu. Ale chápu že se tomu Wally braní jelikož to asi nebude tak jednoduché jak si představuju já Rolling Eyes

PS. Sorry za OT když tak to Michale přesuň jinam nebo smaž Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT:
Tak tohle bude asi silně OT tak to kdyžtak přesuňte nebo smažte,nevím ,ale když už se o tom dikutuje tady...Souhlasím s nějakou roční licencí nebo poplatkem nebo jak to nazvat,v RFactoru je roční příspěvek za členství 600 a taky to ty pravidelný borce neodradí.Neříkám že 600 jsou drobný,je to dost peněz ale takový třeba 400 za rok jen za používání pluginu by jen potvrdilo kdo to myslí vážně a nějaky drobný přispět i za používání všech nových tratí by taky snad nebyl nikdo proti.Třeba by to někoho šikovnýho motivovalo do dalších RZ.Protože to na čem se jezdí je fakt bída a každá nová trať je super motivace protože mě osobně to poslední dobou už začínalo dost vážně lézt na mozek pořád dokola ty stejný RZty.Jen jsem se ještě chtěl zeptat,ten zmiňovaný Wallyho editor,možná už se to někde řešilo detailněji ale já to nikde nenašel.To bude mít vlastně co za funkci?Pouze editace stávajících tratí nebo i možnost komopletně vytvořit novou trať?A pokud by ta možnost vytvořit novou trať byla,zvládl by to třeba jen po nějaké chvíli i naprostý amatér?3D Max nezvládnu nikdy,na to prostě nemám hlavu,tak by mě zajímalo co čekat od tohohle pokud to teda někdy v tom létě bude vypuštěno jak se o tom psalo,sorry za spam Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 16:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vlastimile a kolik si myslíš že by zde zůstalo uživatelů stěch 31000 Idea 100-200? nejsou tu všichni vydělečně činí. navíc by jsi to ani nikdo nemohl zajet na zkoušku. Já osobně bych se raději inspiroval LFS origo tratě bych pustil volně pro všechny a ty další jen po přispění (daru) je to na delší povídání ale předpokládám že na srazu bude přítomen i Robert Kotlaba (Chaoss) který do lfs vidí u nás asi nejvíc a možná by nám to pomohl rozlousknout jak na to Wink jinak samozdřejmě jsem pro nějaké přispění tvůrcům atd..

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ Honza ma pravdu ( jeho navrh je vybornej ) je potřeba aby si to kluci prokonzultovali s někym kdo tomu opravdu rozumí aby nebyl maler. Nevidíme do tohoto problemu a tak to raději necháme jinym .Wally si to vyřeší jistě nejlépe sam a my sevratíme z5 k MONTEK RALLY Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza: Máš rech, ale mrkni třeba na rFactor respektive simracing.cz, tam je poplatek na rok 600 loni 400 Kč a pro VIP 1000 Kc a nerklbych ze by tam byla mala konkurence. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak zrovna simracing.cz neni podle me dobry priklad..

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

200Kč ročně nemůže být problém ani pro nevydělávající členy. To ať se na mě nikdo nezlobí, ale i v patnácti letech bych na to našetřil.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út duben 28, 2009 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Další
Strana 6 z 18

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme