Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. KCM Rally 1. - 7.11.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A reakce na Michala:

Takto to nejde dělat, říct že auta dojela do cíle, tudíž je vše v pořádku. To si taky můžeme dát klidně celou etapu bez servisu a ono to určitě docela dost lidí dojede, protože bude chtít prostě aspoň dojet, ale to je, uznej, systém nanic.

A ohledně toho zda chci nebo nechci diskutovat - chtěl jsem to napsat prostě tak, že zde oznamuji určitý problém, zda by se nedal nějak řešit a nechtěl jsem o tom zbytečně diskutovat, to je celé. Ale ok, debata se rozproudila, tak prosím Smile

A Michale tady ty řeči, že může k poškození tlumiče dojít kdekoli, a kdykoli a že je tomu třeba přizpůsobit jízdu - to snad cituješ pravidla silničního provozu a děláš si srandu ne ??? Myslíš, že jako je zcela v pořádku, že najednou odejde tlumič stoprocentně, přesně na jediné trati v RBR a vždy ??? Já myslím že to v pořádku není a je třeba se prostě na to podívat zda tam není nějaká chybka. Na tom snad nic není. Pokud se nezjistí nějaký problém, tak se nedá nic dělat, budem muset to místo jezdit nějak opatrněji, i když fakt nevím jak, ale budiž. Ale v prvé řadě bych prověřil, zda se v daném místě nedá najít chyba v trati.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 13:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si tuto diskuzi přesuň do vlákna o Vaškových tratích. Tyto Tvoje dlouhé referáty asi patří spíš tam.
Tímto bych toto téma rád ukončil. Děkuji.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já k tomu co píše JaPan bych řekl asi tolik. A pozor, jen můj názor. Podle mě je za poškození podvozku na Hrádkách a vlastně CZ tratích obecně zodpovědné ze 70% nastavení auta a z 30% styl jízdy. Mě se na Hrádkách s autem nic neděje, spíš mi přišlo jako chyba tratě, že na některých místech na tom vlhku se auto zachovalo jako kdyby najelo na ledovou plotnu. Naštěstí jsem ty místa měl vytipovaný, ale prostě i když jsem jel rovně tak se tam auto chtělo spakovat. A dělalo to jen na tom vlhku. To je jasný Jardo, že nevidíš na silnici jako v reálu, jaký jsou tam díry apod. Pořád máš všechno co vidíš z auta jen na malým monitoru a pořád je to jen hra. Díry tam jsou, nejsou moc vidět, ale ty auta se dají nastavit tak, aby to řekl bych docela dost v pohodě pobraly. Musíš přidat a ty rozbíjecí místa přeskočit Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 15:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine na tato místa upozorňoval Vašek hned, když tratě vydával. Jsou to záplaty na asfaltu, resp. místa s rosteklým asfaltem, které za vlhka kloužou. Ostatně ve skutečnosti taky Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 15:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také se zapojím do diskuze, když už se o mně mluví Very Happy
Model trati v Alešově místě jsem prověřoval před chvilkou a žádný zásadní problém jsem nenašel. Ono s tím hledáním takovýchhle chyb to až tak jednoduché není. Mně se problémy s tlumiči nějakým zázrakem vyhýbají a pak něco hledej! Když oslovím někoho jiného, co člověk, to jiný názor. Podle mně k mírnému poškození dochází už na startu, což není problém odstranit. Už jsem testoval i jiné změny, ale zatím bez většího úspěchu. Budu rád, když mi svoje KONKRÉTNÍ poznatky napíšete, abych mohl tratě opravt. Mně samotného to mrzí nejvíc, že někomu ty tratě dělají problémy.
Hlavně prosím přesně označte místo (nejraději screen v okamžiku poškození - tak uvidím i typ auta).

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste si auto nastavit měkčí a víš....třeba to pomůže

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já už se tu nerad zapojuji do nějakých diskuzí , ale Michale mě přijdeš jak kdysi Olson - " já jedinej mám pravdu , já jedinej to vymyslel , já jsem ten nej "
Vážím si zábavy kterou děláš spoustě lidí , ale měl by si zůstat i na zemi . Poslední tvoje příspěvky na mě bohužel působí jako když si chceš s každým vytřít pr... a každém ukázat že tomu šéfuješ ty

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dle Michalova přání přesuňme diskusi o tratích Vaška Šourka do patřičného vlákna.

Abych to trochu uzavřel, dal jsem nějaký open test na Hrádek pro N4. Sice jsem bohužel ani jednu ze tří na Hrádek 1 nedojel, ale pokaždé byl tlumič LZ napadrť. Na opačném Hrádku 2 žádný problém jak při pomalé tak neurvalé jízdě. Posléze jsem jel také druhou etapu KCM Rally a tam také žádný problém jak na Liptákově 1, tak na Hrádku 2.

Jinak - na druhou RZtu šotoliny sem se nedostal, padlo to při jejím načítání, ale na Shepherds Shield nádherné textury, obloha, prostě paráda... to aby se člověk jen kochal přírodou Smile
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Další možnost co mě napadá a asi nejjednodušší je že by se povrch tratě nastavoval jen na nový pač to je asi kámen úrazu. set stím určitě nemá nic společného z LucOutem jsme hodně dlouho nastavovali fíka a stejně kanály na americe nepřejel (teď nevím jak se RZ jmenuje) Tz. ne trať, ale věčinou i model je špatně a když se k tomu přidá i "rozbito" tak je vymalováno.
Tím chci říct že prostě RBR něco nepočítá dobře, neboť právě to počasí plus rozbito a normal je něco o čem se neuvažovalo.

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 3:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, po půlnoci do fóra radši nepiš Laughing
Všechny asfaltové tratě mají pouze nový povrch. Žádný jiný nejde přes plugin nastavit.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 6:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LIBAL Zdenek





Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 52

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="SENK Michal"]Honzo, po půlnoci do fóra radši nepiš Laughing
Všechny asfaltové tratě mají pouze nový povrch. Žádný jiný nejde přes plugin nastavit.[/quote]




Ahoj jak to prosim vypada s moji žadosti o reset? Diky.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 8:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hanes, sakryš ty máš včíl doma nějakou krizovku nebo cooo ? Very Happy Very Happy Co příspěvek do tohoto fóra, to perla Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 8:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALUSEK Ondrej





Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Kateřinice u Vsetína

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak já mám po hrádku taky vždycky poškozené tlumiče(pozn.P207 S2000)ale mám za to že to je špatným setupem...budu to muset poladit...ale vždycky jedu dál a na řízení auta to nemá nějaký zásadní vliv...já to beru radši s nadhledem a i když má RBR hodně chyb tak tohle je jen malý detail Smile upřímně...i když ty díry a nerovnosti v podstatě necítím auto dostává pořádně zabrat...tak během tak dlouhého závodu se tlumiče určitě mění i v realu Wink (nebo si aspoň myslím) Smile každopádně buďme rádi že i když je tlumič na 100% v háji,můžeme jet dál kdežto v realu když urazíte tlumič,většinou pro vás soutěž skončí Wink toť můj názor

to Hrouda: textury opět excelentí...díky
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem někde zmínil asfalt Question vim že se zde mluví o asfaltu ale i nakopávání kanálů a různých děr v americe je hnus Rolling Eyes

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky se zapojím do diskuse.Mě se auto taky vždy poškodí ale není to tak strašné aby auto bylo neřiditelné.Řešit tady že po rz mám tlumič rozbitý z 8% je blbost.Každý máme podmínky stejné tak nemá cenu si stěžovat.Na českých tratích se s tímhle poškozením musí počítat i v reálu.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 21, 22, 23  Další
Strana 13 z 23

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme