Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally 9.-15.5.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nechci vidět co se stane, jestli David vyhraje titul Very Happy
Snad to Štefan nějak ustojí.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy jasné.... akože mne to je jedno.... a sa ospravedlňujem ale ja som to myslel v inom zmysle.... Smile že sa vôbec Zverina nebál pri tých stromoch a naložil mne cez 7 sec ... pritom som šiel jak pos*atý ... Very Happy
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomeček a ostatní:

Těm co spadla hra v TR na RZ1 po prvním splitu, dám vyjímečně reset! Podmínkou je, že jezdec požadující reset neodjel ani jednu senamovací jízdu na Šourkov. Zažádejte si o reset co nejdřív!!!

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 15:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VESELY Jirka





Založen: 25. 11. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Kosmonosy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a když my to prostě spadlo ? tak mám smůlu ? a budu moc aspoň jet 2.etapu ? měla to být moje premiéra
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 15:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Druhou etapu jet můžete. Pokud je čas na prvním splitu první RZ, SR to dopočítá, jak vlezete do turnaje na druhou etapu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 15:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VESELY Jirka





Založen: 25. 11. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Kosmonosy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to nevim to poznam až zítra protože vidět výsledky nemůžu
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 15:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já jsem taky pěkně v ...zadeli... nejede mi to furt, ten Šourkov...přeinstaloval jsem Montekland asi 2x a furt nic, je to dost divné, při testech jsem Montekland jezdil poprvé a Šourkov šel normálně.
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 16:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

michale znám odpoved na tuhle svou otazku ale přesto se zeptám. jel jsem test na šourkov a po 3 kilometrech mi to spadlo. zpravit to jsem již nemel možnos jelikož jsem to jel osmého čili v posledni den testů. nemám tedy právo na reset

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMECEK Libor





Založen: 05. 03. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: návrat do hry Odpovědět s citátem

Vážím si pořadatelů za vstřícný krok jak umožnit nám, co neměli dost štěstí a vypadli jsme ze závodu né naši vinnou, vrátit se do něj. Já jsem seznamovací jízdy na Šourkov jel, ale také mi to spadlo. Den před TR jsem byl nucen neplánovaně přeinstalovat celé RBR. Než jsem se chystal na TR, nainstaloval jsem vše tak, jak má být, Montekland včetně všech oprav a tak dále, ale neměl jsem možnost již Šourkov vyzkoušet jinak, než v TR a tam mi to opět spadlo.. Takže moje situace asi reset neumožňuje, ale jsem rád, že se částěčně také díky mému příspěvku mohou do závodu vrátit ti, kterým to podmínka dovolí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podej prst, vezmou si celou ruku Wink Kluci snad to Michal napsal dost jasne kdo ma a kdo nema pravo na RESET...jak v matersky skolce: A já? A já? Michale a já? Rolling Eyes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 18:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to teda ještě upřesním. Reset povolím tomu, kdo v žádném testu neprojel dál jak za první split na šourkově. Pokud instalujete poslední verzi instalátoru, padat to příčinou chyby v rozpisu nemůže. Takže možnost resetu je jenom jedna! Za cca 45 min odcházím od PC, tak si pohněte. ...ať to ještě stihnu zkontrolovat a případně povolit.

Libore, ano Ty máš bohužel smůlu. Seznamovačky jsi projel, tudíž je Tvoje chyba že jsi to špatně přeinstaloval. Bohužel se nedá nic dělat, není jak dokázat, že Ti to opravdu spadlo. Je mi líto. Do druhé etapy Tě to samozřejmě pustí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 18:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

určite mi to spadne ale reset chcit nebudu stejne nejsem dobry jezdec ale chci aspon odstartovat. při vztupu do turnaje mi to piše nespravne počasi v trackseting.ini ale ja si nejprve spustil skript pak jsem pustil instalator monteklandu099 a pak baliček textur jak řekl martin kučera, stejne me to nepusti . kde jsem udelal chybu fakt nevim

vidim že si tedy montekland nezajedu Sad nevadi no určite to jsou pekne predelavky "nenávidene" USA . Michale ty jsi naznačoval že by to wally mohl zaradit mezi ostatni trati. potvrd mi to nebo vyvrat Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 19:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VESELY Frantisek





Založen: 04. 01. 2009
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak patřim mezi ty kterým šel Šourkov v testech normálně bez pádu a v soutěži bác a je po ježdění. Mad Shocked RBR mi spadlo asi tak po 6 měsících poprvé. Asi smůla.
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 21:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, na 12. RZ jsem to za cílem poslal do stromku a na poslední RZ už jsem nemohl odstartovat. Protože se už rozběhla časomíra, mám status havárie na RZ 13. Ve výsledcích po RZ 13 už nejsem. To se snad nějak dopočítá jestli nastoupím na druhou etapu. Ale co je horší, že při psaní komentáře mi to spadlo a už si nejsem vůbec jistej jestli jsem se vlastně dostal do servisu a auto opravil. Doufám, že do druhé etapy budu moc odstartovat Confused
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 22:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, jsem přišel z hospůdky, koukam na hodinky a říkam si, to bych ještě to TR mohl zvládnout. Odpoledne jsem si stáhl balíčky, tak už stačilo jen nainstalovat. Chvilku mi trvalo než jsem našel hroudův návod. Vynechávam script, protože mam čistou instalaci, pár měsíců. Nahodim Montek, pak textury a pouštim RBR. Zapínam Montek, vše v pohodě. Celou dobu co jsem se držel na trati byla Montecká Rally v pohodě, Jedno seknutí v Šourkově v lese, ale to byl jen mžik. A až do doby než jsem musel hru ukončit kvůli své stupidní chybě to bylo ok. Jel jsem bez jediného testu monteku a asi po 14 dnech vůbec RBR, ale bylo to super. Škoda že jsem neprojel celou poslední sekci, páč track_settings vypadalo velice dobře nastavené.

Chci vychválit Šourkov, protože ani po třech průjezdech netušim co je to za trať, tak pokud bych mohl vědět o co se jedná budu rád.

Díky za první etapu, snad mi zbyde čas i na druhou.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 22:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Další
Strana 16 z 22

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme