Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fabia S2000
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 42, 43, 44  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VANDA David





Založen: 16. 06. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOLUB Milan napsal:
BUJACEK Jakub napsal:
Teda kubrte, tohle je úplně jiná káva než stávající model. Nic proti garysonovi, ale EVO I se s tou tvou EVO II naprosto nedá srovnat! Fakt moc hezké, už se těším až bude hotová Wink



a můžeš mi jako laikovi vysvětlit v čem je Kubrtova Fabka lepší než od Garysona? Já v tom rozdíl nevydím a můj názor je ten že ta od Garysona je naprosto perfektní,stejně jako je na obrázku od Kubrta

mě to spíš připadá že u některých platí,že co je od Kubrta,je automaticky lepší než od někoho jiného

Jen asi naráží na to, že model od Garysona se mu až tak moc nelíbí. Neumím ti to vysvětlit, ale modely od Kubrta jsou i podle mně o třídu výš než ty ostatní. Ale samozřejmě, že každý má jiný vkus, já jen říkám co vidím.
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 15:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZETAK Dennis napsal:
hah Very Happy.. jakub prosim ta kedy budeme moct pouzit fabku v nasich vlastnych turnajoch??? neviem ako to chodi s novymi autami

prosim odpovedzte
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 17:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no jo dosť som sa zle vyjadril... sorry no, nejak mi to nejde a už som bol unavený asi...
myslel som to tak že: ja som rád za každé auto ktoré je v RBR ... a ten Garysonov model sa mi až tak nepáči v porovnaní s inými, ma menšie chyby krási
a potom že by som to asi nevymodeloval, to je pravda, .... to že som už niečo vymodeloval som písal iba kvôli tomu že sa v tom troška vyznám a vidím čo je čo...
bola tu reč o Kubrtových modeloch a na to som odpovedal, že je tam rozdiel Embarassed sorry no Confused môj názor, dúfam že ste to ako tak pochopili no.. Very Happy Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pochopili Laughing já se v tom právě vůbec nevyznám tak proto jsem se ptal.Že jsou modely od Toma kvalitní o tom vůbec nepochybuju,já jenom že i modely od Garysona mě příjdou jako laikovi stejně kvalitní Wink

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda Garysonův model moc nestudoval, ale moc se mi nelíbí barvy, lesk, stíny. Připadá mi to moc umělý. Nevim jestli je to monitorem nebo čim, ale jiný auta mi přijdou jak "živý" což tohle ne.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 23:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se taky nelíbí , ale jak dam jinej skinek např... Valouška tak hned to vypadá líp.

_________________
Image
www.rally-mlboleslav.tym.cz
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k těm defaultům - tam je prostě chyba, odklony i sbíhavosti jsou tam opravdu špatně. Takto nastavené auto byste neměli ani civilní.

A to Moyo - default setup znamená, že je to setup správný, ale je to základ, se kterým se to dá nějak odjet, ale není to prostě vytuněné. Tzn. kompromisní nastavení tlumičů, řekněme měkčí pružiny a tak dále. Menší svornosti difů...
Příspěvek Zaslal: čt květen 13, 2010 14:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci nikho urazit, nebo se někoho dotknout, ale vzpomeňte si, jak spousta lidí chtěla a tlačila na to aby už konečně tu Fábii někdo začal dělat. A když už ji někdo udělal, tak je tu zase řečí, jak ten model není hezkej. Buďme rádi, že někdo ty modely vůbec dělá. Já si těch lidí moc vážím a po tom co jsem se s ní svezl, tak je to opravdu Fábie a žádný jiný auto mi nepřipomíná. Více méně se možná někdy na modelech dá něco najít, ale je to ve virtuálním světě, tak se detailama nezabívám. Možná že se Garysonův model někomu nelíbí, ale špatný není. Vděčíme už mu taky předtím za nové Imprezy a ty jsou taky dobré. No jinak fizyka je taková jaká je, a z mojí zkušenosti vím, že se standartním nastavením, se v podstatě moc zajet nedá. Někdo to umí, já ne, tak se musí poladit. A je to dobře, ono by to bylo až moc snadný, dostat hned to nejlepší. Smile

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so květen 15, 2010 14:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně!!! Fabie je nádherná a že někde je něco trochu jinak vubec nevadí. docela by mě zajímalo, kolik z těch krytiků udělalo něco podobného, že si vůbec dovolí něco krytizovat!!! Trochu se nad sebou zamyslete pánové, než začnete něco krytizovat. Děkuju za nový model a těším se na ní!!
Příspěvek Zaslal: so květen 15, 2010 16:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHAFER Martin





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fabia S2000 zdá se mi,že to jede jak prase,na cote po první jízdě 2:42,když nevím jak s ní jet a na defaultu,ale nevím ,když se dívám na výsledky MS tak S2000 jedou na body,tak nevím....
Příspěvek Zaslal: so květen 15, 2010 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALA Stanislav





Založen: 07. 02. 2006
Příspěvky: 63
Bydliště: Vysočina-Hrotovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mě na fabii mrzí jen trošku bledé barvy, ale to je to poslední!!!! Jinak co se týká jízdy, tak mi sedla do ruky hned, jak jsem jí osedlal. Děkuji za ní
Příspěvek Zaslal: ne květen 16, 2010 17:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už aby byla povolená do turnajů Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 16, 2010 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

momentálně se čeká na převodovku, motor je připraven ždibíček jinej než teď na pluginu.

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: ne květen 16, 2010 21:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SEVCIK Michal





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 8

Příspěvek Předmět: hra mi padá :-( Odpovědět s citátem

ahoj ogaři ,nevíte čím může být že mi hra padá po načtení RZ ,dělá mi to u fábky a já si sní chci konečně zajezdit
Příspěvek Zaslal: ne květen 16, 2010 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a máš ji dobře nahranou? může to dělat špatně přepsané "cars.ini"

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: ne květen 16, 2010 23:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 42, 43, 44  Další
Strana 37 z 44

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme