Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Šumburk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NEMEC Petr





Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zaplacenÝ dar na rz Šumburk 2007 ještě nemám o těch 200 Kč vůbec nejde to pro upřesnění ale v tu chvíly to už nebude dar DOBROVOLNÝ ale dar POVINNÝ pro tuto rz Šumburk a to už NENÍ DAR když to musím zaplatit abych to mohl jezdit.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ty máš nějakej problém s tim jak se tomu bude říkat ? Neni to snad úplně jedno ?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Petr





Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

asi rád nazývám věci pravými jmény a tady se používá slovo dar ve spojení stouhle rz a mně to teď přijde už jako povinný poplatek ale je fakt že mně nikdo nenutí to zaplatit a jezdit.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odpověděl sis sám, nikdo tě nenutí poslat peníze a jezdit.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 23:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Petr





Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To v žádném případě nebyla odpověď to znamená že já když nezaplatím rz Šumburk dobrovolně darem tak nemůžu jezdit tuhle rz a hlavně turnaje v kterých bude to je docela pěkný zjištění a poznatek jak ty kapříky s těch lidí dostat.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 0:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu nevidím problém v tom poslat 200.- a přizpět tím pro zlepšení celého RBR a je jedno jak tomu chce každý říkat. Spíš si myslím, že je od každého sprosté nepřizpět, závodit a čekat že to někdo zaplatí. Kapesné má každý a těch 200.- není svět. Osobně bych klidně zavedl třeba roční poplatek a z toho to rozděloval.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych kontroloval všechny turnaje.
1 turnaj=min 6 rz, každá jiná, aspoň těžká obtížnost. Tratě na realistik.

U rz, co jdou jen online bych zrušil turnaje arkáda, lehká a střední obtížnost.
Rekordy by měli platit jen na těžkou nebo realistik .

Ostatní by mohli upozorňovat adminy na idiotské turnaje. A ti by mohli dotyčným třeba na měsíc zastavit vytváření turnajů, ale nevím jak.

Nejlepší by bylo to ošéfovat hned při vytváření turnaje, aby nešel vytvořit.
Nejnovější rz by měli být až jako min. 3 rz . Superraly by bylo až za tou tratí, aby se odjeli ty předchozí rz.

Vytvářet Šumburk by měli jen ti, co poslali Romanovi dar. Ostatní by mohli jezdit bez daru.
Pokud se někdo vzteká, že poslal peníze a chce jezdit Šumburk pořád, tak může mít možnost na testovací zaheslovaný turnaj jen pro něj,ale třeba bych na to dal min. částku třeba další 100kč.

Pokud aspoň něco z toho na pluginu nebude zatím možné, tak ať si Roman zakládá jen svoje turnaje.

Pokud by se dal Šumburk jezdit jen jen za poplatek, stačila by přidaná licence napevno s tratí. Přidá se Šumburk, měla by být nutná určitá licence, jinak se turnaj nevytvoří.

Pro ostatní by mohl být třeba 1-2 turnaje týdně vytvořené Romanem.
Realistik a Šumburk hodně na konci. Třeba jeden na suchu , druhej na mokru.
Zdar
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 12:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Petr: Všude na světě to funguje tak, že když něco chceš, tak si to musíš koupit. Tady to díky pár srdcařům až do teď bylo všechno zadarmo, za což můžeme bejt všichni nesmírně rádi. Opravdu mi nejde do hlavy s čim máš problém. Buď si trať kup nebo nekupuj. Je to fakt jednoduchý. Rohlíky v marketu taky musíš zaplatit.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PUPIK Tomas





Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já jen tak na okraj jak napsal Martin, že 200,-kč není moc...Ano souhlasím, není to moc ale podívej se na to z očí třeba i jiných lidí...Já jsem student prvního ročníku na střední škole, kapesný nedostávám ani korunu a peníze co mám, musím utratit za autobus, který mě kvůli dojíždění činí kolem 600,-kč měsíčně takže si ty dvě stovky horko těžko střádám v šuplíku a dobou nedohlednou na zaplacení....Brigády teď nejsu a pracovat jít nemůžu jako "vy" už dospělí....nemám strom na kterým prachy rostou...bohužel prostě je to tak...pokusím se to zaplatit, vše, ale po mojí finanční stránce jo to pro mě zatraceně obtížný....Já osobně bych to udělal tak jak byl ten první concept..Byli by 2 turnaje do týdne, při čemž by třeba 1 turnaj tvořili 3 vložky s Šumburkem 1. sucho 2. vlhko 3. mokro....Dále bych uplatnil tady něčí nápad že by se dal šumburk například jako 3 RZ před Super rally....ale hlavně co mě osobně se týče..celkem dost rád bych si zajel šumburk i já který jsem nezaplatil....A když jsem nezaplatil, to neznamená že si práce autorů nevážím, ba naopak.....Vážím si jí z celého srdce ale má peněženka si prostě takovéto finance nemůže dovolit.... Sad
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 13:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tom: No když to vezmu podle sebe bez kapesného, tak v tvém věku jsem při návštěvě babičky dostal aspoň nějakou kačku na zmrzlinu či kofolu. Kupoval jsem si časopis o PC hrách. A když jsem šel zanést například flašky od piva, tak jsem si mohl nechat ty drobné. Podobně, když jsem šel na nákup. A to mi neříkej, že jen takto se k těm 200Kč nějak nedohrabeš...

A když to vezmu z pohledu maturanta, tak když jdem někam s kámošama, tak se to většinou k těm 100Kč dostane hned.

A teď mě tak napadlo, že většinou jsem i nějakou kačku dostal třeba za vysvědčení. A myslím, že brigádu taky není nereálné sehnat. Třeba takové McDonaldy a KFC bere skoro furt nějaké brigádníky a všimni si, že tam dělají skoro samí mladí..

U mě je největší problém se dokopat k tomu vyplnit správně ten formulář k úhradě. Laughing Laughing

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PUPIK Tomas





Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

filipe... to máš sice pravdu ale obě moje babičky jsou 100 kolimetrů ode mě takže je vidím jednou za rok...flašky od piva neodnáším do obchodu páč vždycky koupíme basu a ta se vrací do Makra kam já je jít vrítit nemůžu a když dem na pivko tak mě většinou všichni zvou:D ale k tomu vizu to mě nenapadlo...tam by se to mohlo sprášit to...
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 14:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PUPIK Tomas





Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo a jen tak mimochodem v mekáči jsem se byl ptat v obou v olomouci a i v KFC a nikde už neberou...s brigádou je to teď fakt těžký...nezeženeš
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 14:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáši já chápu tvojí situaci. Když jsem chodil do školy, taky jsem chtěl spoustu věcí a nebyly na to peníze. Ani teď moc nejsou. A když jsem hrozně chtěl Fabii RS, nebylo na ní dost, tak jsem se musel spokojit se slabší 1,9TDi. Nikdo ti nic nedá zadarmo, jenom protože na to nemáš peníze. Takhle to nefunguje. Tim bych chtěl říct, že ač je to třeba mrzutý, tak to takhle v životě chodí a dávat trať zadarmo jen protože někdo nemá dvě stovky je prostě nesmysl. Já v tvých letech neměl zdaleka ani internet. Přece se tady nebudeme bavit o finančních situacích jednotlivců. To už je zcela mimo téma.

Mě dneska napadlo například Šumburk zahrnout do TR licence. Ti co by si zaplatili startovný na TR2010 by v TR Šumburk jet mohli.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 15:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENKYR Erik





Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K samotné trati. Je to opravdu těžka RZ, od startu až po retárdér se dá letět místy dost rychle i na vytočenou 6ku. Takže hodně dobrá trať. Ještě těžší ji dělá i ta šotolinka na cestě v lesíku, kde jsem si dostkrát vylámal kelháně (zuby) Very Happy

Co mě ale naštvalo, je to, že když bojuju o čas na této RZ tak najednou červená přes monitor a diváci mě kladou na cestu. Tím chci říct, že ty červené zóny, když trefím diváka, tak jsou někde strašně blízko u cesty. Například na výjezdu z retardéru, další teďka přesně nevím to místo ale je to někde nahoře v obci počítám tak cca v 1/4 celé RZ, a hlavně dole ve městě je odbočení tak PRAVÁ 5 uvnitř jsou fotografové, tak tam se mi to zdá dost přísné ta červená zóna. Jo a ještě zkrázení cesty mi to píše penaltu, ale jsem si jisty, že to až tak na tu penaltu není (první vracečka při klesání dolů do města)

Jinak fakt BOMBA ,,ERZETA,, Wink Wink Wink
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 15:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Martin: Ano tak to doufám bude, ti co zaplatí za startovné, budou v TR jezdit Šumburk. Mimo TR2010 to ale neplatí. To samé bude o Sosnové. Tak bych si to přál, aby i ti co chtějí jet skvělý turnaj TR, aby nebyli přeci jenom omezováni. Ale to vše odvisí od úpravy na pluginu....

Co se týká červených zón, opakuji znova a důrazně, ani jedna zona ve verzi 1.0 není blízko tratě....je to otázka podle mě na tvůrce vozidel, kde není správný nebo správně umístěný kolizní objekt. Prostě brutálně přesahuje auto.....
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 16:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Další
Strana 9 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme