Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Šumburk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

trochu zaskočen, ač rád podpořím tohle Smile kolikrát mi bylo na blití z turnajů.. kde bylo 10x sumburk (setup testing) mě stačilo si tuhle trať odjet jednou a odejít z turnaje... ikdyz se SR nebo s DNF, je to krásná trať... a jak už jsem psal - chloubou a postrachem poradneho turnaje! Cool

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: út červen 08, 2010 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono možná není třeba řešit, kolik je ve kterém turnaji tratí a zákaz opakovat je a podobně. To by se potom z toho hlídání admini mohly taky zbláznit, a celý to zavřít. A bylo by po ježdění. Ani bych se jim nedivil. Jak už i jiní psali, je nová trať, tak někteří lidi pak dělají i nesmyslný turnaje. Ale to pak taky přejde. Ono nejde jen o Šumburk, pořád se objevují i turnaje, kde jsou i jiné české tratě víckrát a toho si skoro nikdo už nevšímá. Šumburk je opravdu něco co už je opravdu náročný na odjetí. Je to úžasná práce. Měly by jsme k tomu mít úctu. Konec konců tvůrce ji dělal, a je jen na něm jaký nastaví podmínky pro užívání. Nechci mu nijak radit, ale byl bych rád pokud by to zůstalo, aby se dala dát i do běžných turnajů, tak jako teď. Ale zas je jenom na lidech, jak rozumně postaví turnaj. A pokud někdo blbne a dá tu trať třeba 10x, tak ten turnaj nejedu, nemá takovej závod smysl. Sme v tomhle přeci svobodní v rozhodování. Nejsme nikdo povinní takový turnaje jezdit. A co se některých jedovatých příspěvků týče, tak k tomu mám akorát tolik, že já osobně moc rád jezdím, moc si vážím lidí, který se o to starají, lidí kteří dělaj auta, fyziky a tratě. A bylo by moc smutný, aby sme kvůli lidem, kteří často jen kritizují, a jsou schopný napsat opravdu jedovatý řeči, aby sme pak o tohle moc pěkný ježdění přišly, protože to ty ,kteří se o mnoho starají ,už přestane bavit tohle snášet.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: st červen 09, 2010 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHAFER Martin





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Není,proč řešit kolikrát Šumburk jet a tak,jestli ten,kdo to nemá najeto za 6.30 má šanci nebo ne-stačí dát Šum.a za něj další dvě RZ a až po nich servis a každý si bude muset rozmyslet jak pojede,a jestl dojede!
Příspěvek Zaslal: čt červen 10, 2010 14:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PUPIK Tomas





Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak...já už bych to taky nekomplikoval.....nechal bych to jak to je a lidi se snad uklidní a nebudou se zakládat turnaje typu "14x Šumburk" stejně to nikdo normální nepojede...snad se to sklidní...dal bych to tak jak tady píše Martin....třeba 1rz zadní poříčí 2 šumburk 3 liptákov a teď servis a SR ... a byl by klid od naháněčů času ! ale záleží to na Romanovi....
Příspěvek Zaslal: čt červen 10, 2010 14:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ to bude v pohodě, už to podle mě stejně nikdo nejede. Jinak jsem včera jel Šumburk asi 2x a musím tady opět napsat, jak je to nádherná rychlá RZ a ani si neumím představit, kolik to dalo Romanovi práce. Romane ještě jednou klobouk dolů a velký dík hlavně tobě a všem, kteří na to spolupracovali. Škoda jen, že tady je pár jedinců, kteří dokáží svojí povahou takovéto lidi na tolik znechutit, že tady pak končí.
Příspěvek Zaslal: pá červen 11, 2010 7:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHAFER Martin





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ondro,přesně tak...
Příspěvek Zaslal: pá červen 11, 2010 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz na Romana...
Možná se to už tady řešilo ale v té záplavě každodenních kravin jsem to možná přehlídl tak sorry...Jen dotaz,Ondra Vomočil už se myslím na to ptal trošku jinak ale zajímalo by mě jestli by bylo možno Šumburk nasadit do nějakýho závodu co má trošku úroveň,nemyslím test s 16 Šumburkama za sebou ale šampionáty jako Windoors,Advanced Cup,Dance For A7 atd... by si to určitě zasloužily,teda za organizátory mluvit nemůžu jestli by to chtěli ale jen tak prostě ze zvědavosti jestli je to vůbec nějak možné...Turnaje se Sosnovou taky občas založí někdo jiný tak mě to jen zajímalo...Dík
Teda jen do tý doby než se to vyřeší jinak...

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so červen 12, 2010 13:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HARANT Lubos





Založen: 29. 07. 2008
Příspěvky: 30

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokuď se mohu taky trochu zapojit přišla mi sz od Karla Novýho : bylo to 3.června a s tálo tam proč zakládam šumburk pouze s 6ti průjezdy že tohle je směšné ať jich tam dát víc ... což trochu nechápu ale budiž (tímto nechci spustit nějaký souboj s Karlem či něco jiného..) Smile
Příspěvek Zaslal: so červen 12, 2010 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Luboši a víš co je to ironie?
Příspěvek Zaslal: so červen 12, 2010 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dlouho jsem uvažoval, ale co se všichni diví, vzpomentě si na začátky oslí, poříčí a pak hrádků, taky to bylo dosti ujeté a nikdo to nekritizoval. Bohužel u šumburku se to taky dalo čekat že tato situace nastane, ale někdo to tu už psal, nechte draky vyjezdit a pak se bude objevovat uplně normálně, prostě to chce čas a že si někdo založí 6x šumburk - no a co, at si to lítá. Tuto možnost má každý z jakoukoliv tratí. Jinak je to skvostná, těžká, dlouhá rz, která se opravdu povedla. Díky díky díky Cool
Příspěvek Zaslal: so červen 12, 2010 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petře moje řeč!!! Wink Naprosto souhlasím! Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červen 12, 2010 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HARANT Lubos





Založen: 29. 07. 2008
Příspěvky: 30

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tímto taky souhlasím .... nevím proč se dělal ttakové cavyky pořád ...
to bylo zpoplatnit nezpoplatnit a pak dobrovlné a to se řešilo jak dlouho teď se to ztáhne kůli tomu že se jezdí pořád proč to nevadilo tolik když vyšly hrádky a další ?!!???!!!! podle mě je to takové moc ,,přep..ené" škoda ... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so červen 12, 2010 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to přijde teda dost trapný pokud někdo založí 6x šumburk nebo nejakou jednu rz za sebou. A ten kdo to dělá není podle mě pořádnej jezdec, pouze hotlaper.

Pořád jak se to všichni snaží přiblížit realitě. Viděl někdo že by nekterej z jezdců najížděla 20x na ostro v závoďáku RZ? Dobře je to stále hra a pokud si to někdo najede 2x 3x před nějakým pohárem neřeknu. Ale když to vyjde tak to lidi jedou 20x za den aby se to naučili. To je dost blbý a autorovi co na tom dělal tolik hodin se to líbit asi nebude.

Já osobně jel šumburk po vydání 2x. A beta verzi tak 4x
Příspěvek Zaslal: ne červen 13, 2010 9:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BARTUNEK Honza





Založen: 26. 03. 2010
Příspěvky: 75
Bydliště: Czech Republic

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já ho nejel ani jednou,páč se mi seká a spim úplně normálné Laughing
Příspěvek Zaslal: ne červen 13, 2010 9:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsem i všiml, že je staženej Šumburk. Nevíte někdo proč??
Příspěvek Zaslal: ne červen 13, 2010 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Další
Strana 11 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme