Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HARANT Lubos





Založen: 29. 07. 2008
Příspěvky: 30

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jen si myslím jak už tu byloo napsáno ,že kdyby byla licence levnější třeba 150kč jezdilo by více lidí já osobně bych to uvítal víc lidí více soubojů více zajímavé rally a teď mě ukamenujte zde do fóra a na vždy Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 20:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODICKA Petr





Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: HO - CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby byla licence za 150 tak tady zas milion lidí bude řešít proč to není jenom 50, tohle fakt nikam nevede! Pravidla jsou daná a komu se nelíbí jezdit nemusí! Souhlas s J.Reslem.
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOLLAR Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 207
Bydliště: Libčice nad Vltavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rado to rozsek Very Happy Very Happy

S placením za TR souhlasím a s bodováním také, možná mi nové bodování někdy pomůže k zisku nějakého bodíku, protože nijak oslnivé výkony nepodávám. Ovšem i kdyby se bodování vrátilo k původnímu, vadit mi to nebude. TR nejezdím kvůli umístění, ale kvůli zábavě a tudíž proti placení nic nemám. Částka 300Kč mi nepřijde nijak vysoká a komu jo, tak ať si to přepočítá na ten jeden podnik a 30Kč je opravdu málo.

Teď už jenom popřát hodně štěstí a pevné nervy pořadatelům.
Snad se s vámi všemi budu potkávat na tratích častěji než v poslední TR.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za licenci samozřejmě taky zaplatim, ale je smutný, že když se zeptam, za co že to platim, tak mi tu místo kompetentní odpovědi 20 lidí seřve, co si dovoluju. Tady aby se člověk bál mít svuj vlastní názor. Asi bude lepší, když se taky přidam k ostatním ovečkám a budu spolu s nimi potlačovat jakýkoli náznak neloajality Cool
BTW: "Tak si odpustíš pár piv," je už taky celkem ohraná věta.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě PRAVIDLA jsou pravidla...

Michal Šenk řekne, že za licence se bude platit 300,-. Několik lidí se ještě zeptá a kolik? Není to moc? A kam půjdou ty peníze? Michal toho bude mít plnou hlavu a už mít chuť na TR 2010 nebude. Lidi proberte se... TR 2010 je nejlepší pohár co máme na pluginu. Třeba peníze půjdou na vyhlášení na půjčení sedaček s volantem (nevim jak seto přesně jmenuje). Nebo něco na poháry, ale peníze neřešte. Pokud budete chtít jezdit TR 2010 tak vám to určitě nebude dělat problém a 300,- v klidu zaplatíte.

Určitě souhlasim s J.Reslem. Bude lepší mít licence zpoplatnění, protože člověk, který jede 2-3 závody TR k čemu to vede? K ničemu. Když budete mít licenci a zaplatíte za ní ... Podle mě se budete líp cejtit a víc snažit Smile

Toť vše... Neukamenujte mě zato, že jsem to napsal.. Na hrubky se nekoukejte Very Happy

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 20:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale prrr jo, bylo by dobré vědět na co ty peníze půjdou atd. Sice 50/50 vím co se s nima stane, ale někteří nemají ani potuchy co se bude dít s vybranými pěnězmi za licence. A stím že 20 lidí se ptá no a co, je to sakra forum takže neodsuzovat lidi za otázku na kterou třeba jěště nebyla daná odpověd. A tvůj začátek věty je asi svatý " když Michal Šenk řekne skoč z okna tak skočíš??? Rolling Eyes " nic proti Michale Šenku jen příklad
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Celkem se těším na to, až bude součástí profilu i věk a fotografie respondenta.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petře ... Takhle jsem to nemyslel. Myslel jsem to tak, že toje v pravidlech!

Já proti tomu nic nemam, ať se ptáj třeba 100x ... Mě to může bejt ukradený. Ale podle mě to Michalovi bude lézt na nervy... Už nic nekomentuju... Počkám na finální pravidla...

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BAJGAR,VANIK: Ptá se Vás tady někdo,co dělaté se svejma vydělanejma penězma?Kdyby je vedení mělo spláchnout do h....u,tak je to jejich věc.Je to každého svobodná volba,tak pokud to někomu zato nestojí,ať nejezdí.Vyptávat se tady co a kam,mě přijde dosti mimo.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď bych nechal mluvit ty, co mají, pořád tendenci srovnávat RBR s reálnou rally ... Národní licenci na rally mám asi půl roku, zaplatil jsem za ní daleko víc než zanedbatelných 300 Kč a vůbec netuším na co ty peníze šly a ani mě nezajímá, jestli za to Rosický a spol. pojedou na dovolenou, nebo zlepší úroveň soutěží. Zde je to úplně to samé a nikomu není nic do toho, kam ty peníze půjdou, navíc to tady bylo od M.Šenka napsáno v pár bodech hned na začátku a ten, kdo by tady chtěl vidět faktury za vyhlášení TR apod., tomu doporučuju navštívit lékaře ...
Jednoduché rovnice : 1) Chceš závodit = zaplať 2) nechceš platit = běž si jinam ...

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="RESL Jan"]BAJGAR,VANIK: Ptá se Vás tady někdo,co dělaté se svejma vydělanejma penězma?

Do toho je ti víš co .......
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BAJGAR: To já právě vím,narozdíl od Vás,co tady neustále zkoumáte,co že to bude s těma penězma a já zhruba vím a podobné voloviny. Twisted Evil
A už tady opravdu s debatou o penězích nehodlám ztrácet čas.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu čim slavnější tím si víc myslí že je hrdina a ostatní musí šoupat nohama Wink
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Abych shrnul můj poslední příspěvek...

Petře jeto tak. Souhlasim s J.Reslem s Kubou. Pokud budeš chtít závodit a snažit se o bednu, tak za licenci zaplatíš. Pokud TR 2010 nechceš jezdit... Nevim proč tady do fóra vůbec píšeš... Jeto každýho rozhodnutí jestli zaplatí a bude jezdit TR 2010, nebo sito nechá na chlast, cigarety.

Pěníze, který přijdou Michalovi Šenkovi a kam půjdou, ti může bejt ukradený.

Michal od roku 2007 pro nás dělá takovýhle pěkný šampionát, vyhlášení Čeložnici, poháry, práce okolo toho. Jeto na dost velké úrovni a mi se tady hádáme kvůli 300,-.

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 21:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle forum směřuje do sraček. Za bod mi to stojí. Pokud má člověk mainstreamový názor je všechno ok. Pokud má jiný, okamžitě je pranýřován a zostouzen.

S poukazem na jeho věk, anonymitu a jiné nesmysly.

Jsem toho názoru, že je naprosto legitmní znát na co peníze jdou. A na rozdíl od Honzy Resla a ostatních si myslím, že právě proto, že je tomuto národu jedno co se s obecními penězi děje, je tam kde je.

300 Kč zaplatím to opravdu není problém. Ale nechci, aby mi na vyhlášení přispíval někdo, kdo si sklouzne půlku sezony, nebo klidně i celou, když se na vyhlášení nepodívá. Za skvělou zábavu, kterou vyhlášení je, zaplatím klidně 2x tolik, ale nejsem socka, aby se na mne museli skládat studenti.

Aby bylo jasno. Pořadatelům prachy rozhodně nezávidím, rád je zaplatím.

Osobně to vnímám tak, že kluci to dělají ve volném čase a zadarmo už ho obětovat nechtějí (což chápu), takže minimálně symbolickou odměnu za to chtějí. (tečka)

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 38, 39, 40  Další
Strana 6 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme