Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LUBAS Ondrej





Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Kamenice u Prahy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stejně jako Jarda Pančocha mám tento problém,domů se kolikrát dostanu na poslední chvíli a jezdím cca do 1h ráno.Většinu závodů TR jsem takto absolvoval a možná to bude znamenat pro mne velkou komplikaci.Zajímal by mne proto důvod tohoto rozhodnutí.Díky moc

_________________
Image Focus67 NoLimitRacing - This is my life!
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 9:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano uznáváme, chce to vysvětlení a tak snad to bude srozumitelné:
15 minut po ukončení turnaje plugin automaticky uzavře výsledky. Každého, kdo dokončí turnaj po tomto limitu, je nutné ručně přidat do výsledků. A protože těchto případů přibývá, nabízí se upravené řešení. Upravit dobu, kdy plugin uzavře výsledky automaticky, znamená přeprogramování pluginu, a to je v současné době vzhledem k vytíženosti odpovědných adminů výrazně náročnější.
Etapa trvá čtyři, resp. tři dny. Pro ty, co jezdí v noci, to může být komplikace, ale doba trvání etapy je dostatečná a nechávat odjetí etapy na poslední minuty je velmi riskantní.
Těšíme se na setkání v následujícím podniku.
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 14:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nejde oficiální konec posunout o hodinku? Tedy do 00:59?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 14:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Davide, děkuji za vysvětlení. Rozumím tomu tak, že když jsem třeba já jel celou SADAC Rally a půlku etapy CRF RBR Rally před půlnocí, tak jste tam pak ty moje výsledky museli přidávat ručně ? Já mám totiž ten dojem, že tam byly automaticky, protože nečekám, že by tam někdo po tom, co jsem dojel o půl druhé v noci čekal na zapsání výsledků. Vím, že minimálně po jedné etapě SADAC Rally jsem to ihned po dokončení etapy cca v 1:30 kontroloval na webu pluginu a ve výsledcích jsem byl.

No, ale pokud se mýlím, tak co vy na ten Martinův návrh na posunutí oficiálního konce ? Znamenalo by to sice i pro těch 0:59, že je třeba začít zhruba nejpozději o půl dvanácté, aby se to stihlo (při standardním průběhu etapy), ale docela by to pomohlo ...
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 15:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Maximální platnost turnaje je jeden týden, takže posunutí přes půlnoc není možné. Pokud můžete jezdit pouze večer, tak bohužel budete muset jezdit o den dříve než je konec platnosti turnaje.

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 16:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co to posunout rovnou z fleku aspoň o 2 dny Laughing Laughing Hoši ja vás nechapu Question Question Question Question pokud něco končí ve 24:00 tak to prostě je a basta . Zařídím se podle toho. Mě docela štve že když se kouknu po pulnoci na vysledky a rano jsou jiné Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tyjo, koukam ze si muzu jeste gratulovat, kdyz muzu jezdit jen v pondeli (pripadne utery) a v patek vecer, vse okolo devate az desate Smile.
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, to jsem si taky myslel, že je to jak píše Worm. Tak nic no. Já s tim problém zpravidla nemám.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAUS Petr





Založen: 10. 06. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen bych chtel podotknout, ze pokud je maximalni platnost turnaje jeden tyden, tak napriklad u TR by sel tedy konec posunout az na 5.59 rano, jelikoz turnaj taky nestartuje v 0.01... Takze myslim, ze je alespon na zvazeni varianta, ze by se konec posunul treba na 2.00 a podminkou by bylo treba odstartovat do pulnoci nebo tak, aby byl cas normalne automaticky zapocitan a nikomu by se timto neuskodilo, cas turnaje by byl de facto zachovan! Jsem obcas totiz taky v casovem presu a nerad bych riskoval, ze se mi nazopocitaji body, kdyz to nahodou nestihnu odjet do pulnoci! Cool

_________________
tumba
FRONTLINE Rally Team

P.S. Znám Krtka! Wink
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
redakce TRM





Založen: 04. 08. 2010
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jistě, posuňme to...... a za chvilku budeme řešit, že to opět někdo nestihne, protože startuje až po půlnoci a jindy nemá čas. Nechávat vše na poslední chvíli je česká národní vlastnost.

_________________
Karel Nový
David Pistulka
Mr.Bimbu
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 19:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vlákna fóra jsou zamčené, tak co už, napíšu to sem. Prosím Vás, kdo má na desce integrovanou zvukovou kartu s názvem AC 97´nebo tak nějak, a funguje mu RBR bez sekání....může mi ten člověk poslat ovladače na tuto poněkud exkrementní zvukovku?? Rád bych si zajel Team Rally, ale pokud se mi to seká i ve Francii tak, že z toho nemám radost, tak se to prostě nedá.

Zvukovku mám na desce Asus A7N8X E-deluxe.

Díky moc.

(Ps: než to moderátor nejspíše smaže, měl by vědět, že jsem hledání ovladače který by se nesekal dva dny a nic.) Možná je to něčím jiným, netušim.

POKUD BY CHTĚL DOKOLIV POMOCI, ICQ: 461527355, MAIL: jakub-vanek@seznam.cz

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TAUS: Bohužel se jedná o 7 dní a na hodiny se nehraje, takže posunout to asi fakt nelze.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 20:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAUS Petr





Založen: 10. 06. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to by samozrejme neslo, pokud je to tedy pocitano na dny, skoda...

_________________
tumba
FRONTLINE Rally Team

P.S. Znám Krtka! Wink
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedržkuj tady Tumbo,jo ?Very Happy si to odjedeš těsně před tím,než půjdeš v sobotu do hospody Wink

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tumbo,jak tě znám tak i kdyby etapa končila ve 2 ráno tak ty nastoupíš v 1:48 Laughing Sorry za OT Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 21:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 38, 39, 40  Další
Strana 26 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme