Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 31.10.-6.11.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prave jsem dojel prvni etapu a jsem velmi spokojen. Mam na mysli skladbu, atmosferu a ostatni souvisejici drobnosti, ktere z toho udelaly moc pekny celek. Tentokrat me to velmi bavilo. Dekuji za moc pekny podnik. Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 01, 2010 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HINGAR Jan





Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 51

Příspěvek Předmět: Re: RZ Sipirkakim Odpovědět s citátem

VANA Kamil napsal:
Kluci potrebuji pomoci, odjel jsem rbr cup a par testu na TR, pri dojeti do cile na rz sipirkakimu jsem pokazde obdrzel penalizaci 33 s a nevim cim to je, diky za odpoved od vsech!!!

Tenhle problém jsem měl taky, docela mě to štvalo a kluci z týmu poradili kompletně vyměnit rozpis. Původně jsem měl Millse, teď mam Grosse a vše je ok. Smile
Příspěvek Zaslal: út listopad 02, 2010 6:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: TR HSF Odpovědět s citátem

pár slov k moji HSF Rally:
při pohledu na skladbu sem si řikal.. "tohle by mi mělo sedět!"
Pak jsem si stáhnul textury, které mě ze začátku dost vyděsili(náročností), ale díky volné Neděli jsem je najezdil jak jen se dalo s tím, že v pondělí na to vlítnu..
Na kuráž jsem si dal panáčka. pak druhého.. rozjezdil se na Sipirkakim II a šel na věc.. 1 RZ jako vždy trochu nervozita,ale dobré tempo až jsem se divil, že se mi jede dobře.. dolil jsem panáčka a hurá na další.. také dobré.. všechno se dařilo zajíždet jak jsem chtěl.. jako jedinej jsem se trošku "držel" suvernéního Hoffmanna.. přežil jsem i pro mě neskutešnou RZ Minehaft II a vůbec celou Austrálii! přišlo konečně mokro na které jsem se těšil (asi jako jedinej z S1600 - ale to jsem já.. vždy jdu proti proudu..). 1.morká RZ stahuju hoffmanna! 2 RZ vše dobré (1. split cca -4s před Hoffmannem) a pak sem si štrejchnul zápěstím do klávecnise což mě vylekalo!! (už jsem takhle loni odstoupil), tak že si jí radšji posunu.. tak sundám ruku z volantu (za jízdy) šmátrám po klávesnici a hádejte na jaké tlačítkou jsem došmátral.. ano Windows!! krve by se ve mě nedořezal ještě ted (a to je tak 24h po incidentu..)

Nahlas si řikám o smolaře HSF rally!
Příspěvek Zaslal: út listopad 02, 2010 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já už tyhle tlačítka před jízdou radši vyloupnu a po jízdě pak vrátím Smile aby se mi nestala podobná katastrofa.... k tomu není co dodat... asi bych skončil u těch panáčků...

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: út listopad 02, 2010 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Protoze mne Win klavesa pred casem postihla take, tak jsem hledal a nasel:
ZDE je ke stazeni RAR fajl, obsahujici dva REG soubory:
Disable_Windows_Key.reg - Vypne "Win" klavesu (resp. vsechny klavesy "navic")
Enable_Windows_Key.reg - Zapne "Win" klavesu (resp. obnovi vsechny tyhle podivny klavesy do jejich vychoziho stavu)

Jako Administrator odklepnout (t.j. naimportovat do registru) prislusny REG soubor a, bohuzel, je potreba se odhlasit a znovu prihlasit (nereaguje to okamzite). To je jedina vada na krase. Jinak to funguje k plne spokojenosti.

Doufam ze se za OT nezlobite.
Příspěvek Zaslal: út listopad 02, 2010 17:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATUSU Jaromir





Založen: 11. 02. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Všemina (ČÍNA)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no mi se to nestává hraju rbr nějak jinak že si můžu v průběhu cokoli dělat na pc stopne se mi to, ale jak sem to dokázal??? sám nevím
Příspěvek Zaslal: út listopad 02, 2010 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SAMSA Petr





Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Žlutava

Příspěvek Předmět: kláveska Odpovědět s citátem

To já raši, když jezdím, tak si sundávám klávesku ze stolu úplně. Mám vedle stolu ještě jeden menší tak vždycky skoncí tam Cool
Příspěvek Zaslal: út listopad 02, 2010 19:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MATUSU Jaromir napsal:
no mi se to nestává hraju rbr nějak jinak že si můžu v průběhu cokoli dělat na pc stopne se mi to, ale jak sem to dokázal??? sám nevím


Tak to ti závidím. Tohle bych chtěl taky
Příspěvek Zaslal: út listopad 02, 2010 19:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych napsat pár slov k první etapě HSF Rally. Pro mně opravdu výborný výsledek, na mokru jsem zajížděl časy s top jezdci. Tak nevím, zda to mokro tak vypustili a já jel na krev, nebo mi to na mokru jde. Každopádně můžu děkovat štěstěně anebo asi mně nakazil Pták. Na Noikeru II jsem praštil v docela vysoké rychlosti spolujezdcem o strom, ten to přežil a odneslo to jen uchycení PP tlumiče. Totéž se stalo v menší rychlosti na Pirce a ve výsledku to bylo jen 20% na karosérii a 51% na uchycení PP tlumiče. Situace zcela připomínající Ptákovu legendární 307. No, snad jsem si vybral štěstí za spoustu menších ťukanců, které skončily hůř.

Chci opravdu pochválit textury. Sice to bylo velmi náročné na oči - jak jsou ty stromy najednou hodně průhledné, tak to prostě táhne oči. Ale kompletně je ta rally krásně sladěná do jednoho rázu, tj. anglického a to se při kombinaci zkoušek ze tří zemí jen tak hned nevidí. Doufám, že se mi bude dařit i v druhé etapě a konečně se jednou dostanu do top ten.
Příspěvek Zaslal: st listopad 03, 2010 9:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně zajímavé, chtěl jsem si zajet a píše mi to nesprávné textury....
Příspěvek Zaslal: st listopad 03, 2010 17:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm...už je to OK, ale stejnak to dopadlo jak dopadlo...
Příspěvek Zaslal: st listopad 03, 2010 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdy bude přidělena Galerka HSF? Smile

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: st listopad 03, 2010 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj kluci v A8. No druhou etapu to vypadá na pěkný souboj chlapci. Už se moc těším jak to celé dopadne! Přeji všem hodně štěstí! Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 03, 2010 21:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No doufám, že na to moc nedupnete chlapci, ať vám stačím Laughing Je to pěkně nabouchané, to se mi líbí Smile Díky za to
Příspěvek Zaslal: st listopad 03, 2010 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVOTNY Pavel





Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm 5 sekund ztráta a jsem až 4tý no to je mazec Rolling Eyes Už se těším na 2 etapu. GL všem Wink

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: st listopad 03, 2010 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme