Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

o tom jsem uz psal Very Happy

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: pá leden 20, 2012 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ještě teda k tomu převracení Wink . Nejspíš jsem to posral tím že jsem nepřehodil fyziku gum Embarassed . Jelo to krásně ale fakt jsem šel na boudu v každý zatáčce. Teď jsem to zkusil znova s těma gumama a v pohodě, je to víc nedotáčivější a úplně cejtím tu větší váhu. A na dvě kola to nejde ani když to na Pekle vezmu trošku přes gumu, tak sorry za poplašný zprávy Embarassed
Příspěvek Zaslal: pá leden 20, 2012 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono i s těmi novými pneu se to přetáčí celkem ochotně, ale je to v mezích. S tou novější fyzikou se tomu chce o něco méně a přijde mi to tak fajn.

Jinak já bych se divil, kdyby nebyl zájem tyto změny přijmout, když jsou v zájmu vyšší realističnosti.
Příspěvek Zaslal: pá leden 20, 2012 22:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se ted vrhl na prvni test nove nove fyziky pro EVO 9 a jsem mile prekvapen. Po domluve s Mirou Krystynem jsem bez prvniho projeti sedl za volant nahral fyziku a zkusil odjet semetin kde kluci testuji fyziku na misaka. Jelikoz jsem tuhle rz jel v tomto smeru pri barumce 2010 coz je uplne stejne jako v roce 2009 tak vim kde jak auto fungovalo, jak se rozjizdelo a na jaky kvalt sem kde jel.

Fyzika je velmi povedena a hodne se to blizi realu a auto se ve hre chova uz skoro stejne jako v realne evo 9, jak na skocich kde vuz odskakuje velmi podobne, tak najezdy do zatacek a brdzne body tak vse se velmi podoba realu. Nejrychlejsi rovina ne semetinu je na druhem kopci a zacatek sjezdu do cile kde je dlouha uskakana rovina lesem. Tady jsem v realu dosahl rychlosti 205 km/h a v RBR jsem se dostal na hranici 203 km/h takze je videt ze jsme hodne podobne na tom

Osobne se me jen zda ze je auto obcas hodne mrtve a jakoby nejede, ale v podstate tomu tak asi neni a rychlost tam je. neni to samozrejme jako stara fyzika, ale trosku by se to zpomalit asi jeste melo.

Semetin neni samozrejme jak se tu psalo uplne na 100% stejny z realem, ale ja to jel na oci jen po pameti a diky tomu ze mam az se divim velmi dobrou pamet na rz, tak jsem rz projel bez jediny chybky a probrzdil jsem jedinou odbocku lehce( stejne jako v realu v roce 2010 Very Happy )

vysledky cas na prvni prujezd 6:50, coz je asi 4s za Hanninenem a 5s pred Vencou Pechem. To myslim, ze kdyz se vuz zpomali jeste o neco malo bude tahle fyzika velmi dobrym zakladem pro tvorbu realnych fyzik pro nase online zavodeni.

Pokusim se klukum dal pomoct a testovat fyziku, aby jsme se dostali na tu nejlepsi uroven realnosti. Wink

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 1:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, díky za test. Opravdu hledím, že jsi schopen si takto ty zkoušky pamatovat, kde jsi co a jak jel. Ohledně té mrtvosti ... to je asi přesně tím, jak jsem ti psal, že prostě když to vidíš jen na obrazovce, a nemáš další vjemy jako v reálu, tak se ti zdá, že jedeš pomalu. Ono zřejmě proto většina her má auta na PC rychlejší než v reálu, aby z toho byl jako větší dojem rychlosti. Ale tomu bysme se zde chtěli vyhnout.

Pokud by se měl vůz zpomalit ... kde tušíš, že je rychlejší či silnější než by měl být ?
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 8:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, a nebude to bráno jako nelegální trénink? Very Happy

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 8:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JASIK Martin





Založen: 18. 11. 2009
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolim si pripomenut, ze pocit z vnimania rychlosti dost ovplyvnuje hodnota FOV.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 8:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jenže nemyslím, že by tam Martin měl něco jiného než originální FOV=1,3 a pokud by to snížil na reálnější 1,0 či dokonce 0,9, pocitově by jel ještě pomaleji.
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 9:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Dave





Založen: 26. 01. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem testoval. Auto se chová mnohem lépe, realističtěji. Už se mi konečně daří dělat na brzdách věci, jako třeba uskakování na bordelu, jak se to docela často stávalo Arazimovi, což je super. Ale příjde mi to pořád moc rychlé. Váha je určitě moc nízká, krouťák moc vysoký i proti Pechovi s velkým restriktorem. Každopádně je to velký krok kupředu, podporuji to a děkuji!
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 10:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Dave





Založen: 26. 01. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady ještě tech. údaje Pechova Lanceru s velkým restriktorem v N4: vaclavpech-fanclub.cz/zavodni-auto
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CVRČEK Zdeněk





Založen: 27. 06. 2008
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Z neznalosti asi hloupá otázka, ale nešel by s touto novou fyzikou založit turnaj, abychom mohli testovat i na těch českých tratích, které nejsou dostupné v shakedownu ?
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 11:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teda Pechův Lancer bych tady úplně vynechal. V mých očích je minimálně pochybný xD. A máme tady celou řadu dalších lancerů, na kterých bych stavěl. Já bych tomu ubral jen malinko, jak psal Bujda.
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 12:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Dave





Založen: 26. 01. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nešlo, protože fyzika není povolena na pluginu.
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 13:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Pancocha: che, che.....s tím pamatovákem u Bujdy, když mě popisoval jak v reálném závodě jel Šumburk.
On se jel do protisměru než je na pluginu, a když spolujezdec se mu ztratil v rozpisu tak Bujda jen v klidu: v poho, najdi se, já si to pamatuji z RBR Very Happy
A já na něho: ale však jsi to jel v protisměru?!
A on: no, já jsem si to představil v RBR jak to jezdím a jen jsem si to v hlavě obrátil...... Laughing Laughing Laughing
Já jen: uuuuuuhhh....... Shocked Shocked Shocked
Normálně jsem pak 2 nespal, jak mi to hlava nepobrala Confused

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

... a pak že to není nepovolený trénink Smile Smile Ale kloubouk dolů. Je tedy fakt, že já Šumburk v životě v reálu neviděl a jak se teď jel v protisměru a já viděl nějakou fotku, tak jsem hned věděl, co je to za trať a kde je to foceno, ač jsem to opravdu viděl jen v RBR. Holt to má Pyros dobře udělané. Jinak jsme tedy silně OT Smile
Příspěvek Zaslal: so leden 21, 2012 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 82, 83, 84  Další
Strana 6 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme