Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nové fyziky nemohou být nikdy použity v jednom trunaji se starými, protože mají jinou fyziku povrchů a pneumatik. Takže jakmile budou nová WRC a povrchy odsouhlaseny jako správné, nahodí se na plugin a bude možné s nimi jezdit. Ale pouze oddělené turnaje.

Momentálně je totiž jediná možnost, jak zpřístupnit auta, která ještě na pluginu nejsou, dát jim novou fyziku, protože tu ve starém duchu jim nikdo neudělá. Přes tyto nové fyziky, které dělá Walter, je ale možné zpřístupnit nejen WRC 1.6, ale i sk. B. a další. Dle zájmu o turnaje s těmito fyzikami se postupně dodělají případně i stávající auta na pluginu dle Walterova schematu a pak dle zájmu se rozhodne o celkovém přechodu, či nepřechodu.

Ale toto vše už tu bylo po částech jednou napsáno.
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 21:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ty chces aby mali vsetky auta rovnaky vykon? Very Happy je mi kus do smiechu ked si pomyslim ako budem s 205kou nahanat Focus WRC Very Happy
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZETAK Dennis napsal:
ty chces aby mali vsetky auta rovnaky vykon? Very Happy je mi kus do smiechu ked si pomyslim ako budem s 205kou nahanat Focus WRC Very Happy



v triedách som myslel..... toľko už si mohol domyslieť ....
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 22:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOUTSKY Dominik





Založen: 21. 05. 2010
Příspěvky: 30

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SABADOS Anton : asi neumíš moc dobře číst co? zkus to ještě jednou a pomalu
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOUTSKY Dominik napsal:
SABADOS Anton : asi neumíš moc dobře číst co? zkus to ještě jednou a pomalu


Myslíš o sebe ? tak skús pomaly ešte raz lebo niekde si odbočil do kriva.....
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 23:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se hlavně bojím a už to tu bylo několikrát řečeno, že v RBR nepůjdou ty pneu udělat úplně dobře. Buď to bude nerealisticky moc držet, nebo to zas bude moc klouzat, nebo to bude blbě zatáčet... Asi spíš půjde o to nalézt nějakou nejlepší míru realističnosti, ale vždycky tam bude něco špatně. Ono v konečném důsledku stačí, když to bude lepší než teď, to je naprosto dostačující důvod pro výměnu.
Jinak mně se naopak 4. verze zamlouvá nejvíce. Chování se mi zdá lepší a zároveň to podle mě neklouže v rychlejších zatáčkách o moc víc než RC3, tam mi to dělalo úplně to samé.
Příspěvek Zaslal: ne květen 27, 2012 9:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klid pánové, verze 4 je opravdu posun dopředu. Jak už jsem psal ... starší verze, po Evo IX v.12 - tam jste si oprávněně stěžovali na nepříjemnou ztrátu citlivosti řízení ve vyšších rychlostech. Jakoby to bylo neovladatelné. To se s verzí 4 pneumatik neděje. Ta citlivost tam je pořád, akorát to auto klouže. Již jsem zkoušel, který parametr zajistí, aby to tak neklouzalo, ale přitom se zachovala zejména ta vlastnost, že zatáčku projedete jen s reálným přetížením. Nepouštíme to zatím ven, protože chci zároveň dodělat v tomto duchu i ostatní pneu a povrchy.

Prozatím si užívejte drift show Smile
Příspěvek Zaslal: ne květen 27, 2012 9:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak myslím si, že neoddiskutovatelným přínosem je hlavně stabilita vozu kolem své vertikální osy. To mě osobně dělalo největší problém, že auto nemělo takovou tu setrvačnost jet dopředu, ale spíš se začalo točit. To mi vadilo nejvíc.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: ne květen 27, 2012 12:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedrosa





Založen: 08. 09. 2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V malé rychlosti to auto nechce zatočit (Citroen DS3 WRC)? V oknech mám nastavení volantu 540° a ve hře 270°. Dřív to zatáčelo v pohodě??
Příspěvek Zaslal: ne květen 27, 2012 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdy dřív ?

Jaká verze Citroenu a jaká verze pneu ? Prosím, uvádějte vždy tyto "parametry" vašeho testu. Pak se dá jednak obtížně odpovědět a těžko se hledají chyby.
Příspěvek Zaslal: ne květen 27, 2012 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pedrosa





Založen: 08. 09. 2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Kdy dřív ?

Jaká verze Citroenu a jaká verze pneu ? Prosím, uvádějte vždy tyto "parametry" vašeho testu. Pak se dá jednak obtížně odpovědět a těžko se hledají chyby.

Sry, je to poslední fyzika + pneu od Waltera, strana 46 této diskuse.
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2012 9:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JASIK Martin





Založen: 18. 11. 2009
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ak by som si chcel cisto pre zabavu zvysit vykon motora v tychto novych fyzikach, ktore subory, a ktore hodnoty treba pozmenit, resp aky je ich strop? dakujem

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2012 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, ale to sdělovat opravdu nebudem za tímto účelem. Smysl těchto fyzik je realita. Pokud chcete mít "pro zábavu" rakety, zkuste to jinde. Děkuji za pochopení.
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2012 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JASIK Martin napsal:
Ak by som si chcel cisto pre zabavu zvysit vykon motora v tychto novych fyzikach, ktore subory, a ktore hodnoty treba pozmenit, resp aky je ich strop? dakujem


Nastav si větší FOV na pohledu, který používáš a uvidíš, jak rychle to pojede Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2012 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím všechny, kteří mi chtějí napsat, aby užívali mail. V profilu jej mám. PM pokud možno ne, je to těžko obsluhovatelné, rychle zaplněné, pak musím jen promazávat, abych tam vůbec něco našel. Děkuji za pochopení.
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2012 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 82, 83, 84  Další
Strana 48 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme