Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Nová fyzika Odpovědět s citátem

Ahoj,jen by mě zajímalo jestli to vaše nastavení je úplně to nej,nebo je to čistě jen základ pro to dané auto.Jde mi o to jestli změnou nějakých hodnot v nastavení podvozku atd....můzu docílit něakých pozitivních výsledků,nebo jestli už potom nebude možné a tudíž i zbytečné něco zkoušet pozměnit dik za info.Jinak SUPR PRÁCIČKA PÁNOVÉ Razz

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá leden 11, 2013 11:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je nejlepsi chovani jake se nam zatim povedlo. Bylo by skoda ukazovat neco horsiho. Default setup se od tohohle nejak odvodi. Ten default bude nejaky rozumne jezditelny "klientsky setup".
Příspěvek Zaslal: pá leden 11, 2013 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je až neskutečný jak při těch záběrech se to auto chová jako v reálu.
Jak reálný auto budem řídit podle tebe v procentech cca? Smile
Jak to jinak vypadá s tým hackem? Ještě pracuješ na jeho stabilitě?
Díky moc za skvělou práci. Exclamation Exclamation Exclamation
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2013 10:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci já Vám nechci kazit radost nebo tak...ale když teďka umíte nastavit auto, tak mi to funguje stejně i se starými fyzikami...
Příspěvek Zaslal: so leden 12, 2013 10:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, buď prosím toho rozumu či lásky, když už něco takového chceš napsat, aspoň si to ověř. Toto je samozřejmě totální nesmysl. Ukaž mi auto a setup, který toto takto zvládne. Už jsem udělal desítky setupů a žádný toto takto nezvládl, aniž by byla zásadně ovlivněna možnost zatáčet atd.

Tak prosím důkazy místo řečí. Díky Smile
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 12:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako z toho videa si mám udělat obrázek o tom, jak se auto chová? Very Happy Kromě hopsající Fobie s Kopeckým za volantem a Haninenem jako spolujezdcem, tam jde vidět prd. Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 13:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, nečekal bych od tebe nic duchaplnějšího, ale přece jen ... asi bych si být tebou protřel oči Smile

EDIT: Viz níže - opět duchaplné žvásty. Nebudu se k tomu dále vyjadřovat. Udělám vám video, kde je pohled přímo na kola, aby bylo jasně vidět, co to dělá a pak mi laskavě ukažte kterékoliv auto a setup, které to takto zvládne Smile


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne ne leden 13, 2013 14:00, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 13:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odpověz mi na otázku, co bych tam měl vidět, když už se tu oháníš nějakým protíráním očí, brouku pytlíku. To video je vskutku duchaplná ukázka fyziky Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 13:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jelikoz jde o demostraci fyziky, doporucil bych se spis zamerit na oblast blatniku a to, co je pod nima, nez na okna a pismenka na nich Wink

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 14:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže to co umí ty ve videu umí i ty naše současné, viz příspěvek od Plesmy. Navíc JaPan tam argumentuje tím, ať mu ukáže setup který umí to samé. A já se ptám co? Skákat nahoru a dolů? Jako z toho videa si mám udělat obrázek o čem?

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marku, člověče, zamysli se nad tím, co tady kydáš. Skákat nahoru a dolů ... ty vůbec nevíš vocogou Sad
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 16:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady máte video ze stejné jízdy, více zaměřeno kamerou na práci zavěšení. Něco k porovnání s defaultem:

Plugin Fabia S2000 default setup:
- délka pružin: 310 / 70 mm - 310 / 70 mm
- tuhost pružin: 46 / 15 N.m - 38 / 15 N.m

Walter Fabia S2000 default setup (aktualizovaná verze, ještě nevydaná):
- délka pružin: 335 / 100 mm - 355 / 100 mm
- tuhost pružin: 30 / 10 N.m - 25 / 15 N.m

Zkuste si takové hodnoty zadat pro default Fabii, pokud to vůbec jde a počítám, že pojedete pořád po dorazech.

http://www.youtube.com/watch?v=uQfiAEz39XQ
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím , tak jsem poprvé dneska zkusil fyziku a to Fábii S2000 , a musím říct , že mě to zatím jako některé jiné moc nenadtchlo , auto je nedotáčivé , v jiném případě zas přetáčivé , auto pozdně reaguje na to co dělám na volantu já ( to dělá nastavení uhlu řízení ) , za další , proč když zatáhnu ruční brzdu a spojkou dám auto do záběru tk přední kola hrabou a auto se na startu zatáčí do leva a do prava jako kdyby to byl led a bruslila na tom , za další ta jednička na šotolině je špatně a potom proč když to má být jako nějaký setup od fabriky tak proč na šotolině jsou tlak brzd jako na asfaltu Smile , a jinak auto je strašně měkké proto všechno kopíruje jak "žehlička" ale jak je trošku vyšší krajnice auto jde okamžitě na dvě kola a chce jít přes boudu

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odpovím na pár věcí, co píšeš. Úhel řízení neřeš, ten je správně. Ten start teda nevím ... nemám spojku, tak to bude muset ozkoušet Walter. Jednička na šotolině je špatně - Kubo ty máš nějaké tovární informace o převodech, že toto tvrdíš ?? Co se týče setupu na šotolinu - ten nemáme, jen soudíme z určitých kusých informací. Co se týče tlaku brz - uvědomte si prosím, že v reálu nemáte tak měkký pedál jako zde, takže totální stoprocentní stisknutí zpravidla jen tak nedosáhnete. A je na každém, aby si to upravil jak chce. A to, že auto kopíruje vše jako žehlička je naprosto správně a taktéž je správné, že se toto změní, pokud vjede na hrbolatou krajnici. V reálu by tu krajnici taky zpravidla nežehlilo. Budiž to reálným opatřením vůči hotlaperům.

Kdyžtak udělej nějaké video či replay s ukázkou věcí, na které zde upozorňuješ.
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tou spojkou a ručkou myšleno tak , že dáš za jedna , sešlápneš plyn a spojku dáš do záběru a auto začne hned kličkovat , občas se mi stalo na sipirkakim II že auto začlo couvat na startu , no tak určitě ta jednička není tak jak je , jinak převodovku moc nezjistíte to je fakt , ale podle onboardu třeba teď z janner ( i když je to asf ) ale tak převodovky by měli být dvě krátká a střední ne ? Nevím jak to je ale myslím si že nemaj zvlášt pro asf a zvlášt pro šoto jestli jo tk se mýlím a omlouvám , ale třeba na onboardech kopejdy bylo vidět první 4 kratší a 5 a 6 natáhlejší , co se týká toho že auto chodí na dvě kola , zkus si právě sipirkakim II a když jedeš ostřejí a auto máš půlkou ven a půlkou na trati ( jak je dovoleno ) tak už to chodí na dvě kola , a nevím ale říká se že závodák je tvrdej ne ? Smile Měkké je Nko Smile , tudíš tím že s2000 je "tvrdá" tak je i přesnější za řízení než "měkké" Nko , aspoň si teda myslím , nikdy jsem neřídil auto , ale byl jsem svezený na barumce na šhaku v evo9 a svezení moc super Smile a brzdy má i to Nko neskutečný a krásně Nko i tak drží a zatáčí Smile a to ani ta S2000 v RBR nedělá , pokud si to ještě pamatuju dobře Smile)

A co se týká toho úhlu , v reálu je "možná" dobře ale v rbr by to mělo fungovat jako v reálu ne ? Zkrácené řízení by mělo být sitlivější páč máš menší dráhu pro zatáčení , ale u fábky je to naopak tedy že trvá dýl než na volant zareaguje

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2013 21:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 82, 83, 84  Další
Strana 70 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme