Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Co vám tu chybí? Nové tratě!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V zakladani turnaju uz jsou implementovane prvni zmeny - ty jednodussi. Na trideni aut uz dneka nemam mozkovou kapacitu, tak priste Wink

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po září 30, 2013 22:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Super práce!!! Klobouk dolů!!! Wink

Rád bych se zeptal jaké jsou ještě plány ohledně tratí? Plánuje se ještě něco nebo bude na čas klid od nových RZ a začne se pracovat někde jinde? Ptám se ohledně nového RBR Czech TrackPacku. Čím více RZ a více instalaček, tím větší smysl to má. Very Happy

A ještě jeden nápad co jsem ti už psal. Co dát do výsledku vedle času průměrnou rychlost kterou daný jezdec na RZ jel a popřípadě kolik s/km ztrácel. Podobně jak to je třeba na eWRC.cz. Very Happy To by bylo taky zajímavé oživení. A už taková blbost klidně tam dát i značky aut. Laughing

Ale i tak díky moc za práci kterou tady odvádíš!!!

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: po září 30, 2013 23:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trate: V nejblizsi dobe bude jeste jeden update Wisla Shakedown Zamarski (posune se na novou pozici, protoze na stavajici nefunguje spatne pocasi). A Miro chysta novou trat Sorica, ta uz je v betatestu, takze bude relativne rychle, odhad je tyden - dva. O nicem dalsim ted nevim.

Vysledky: Teoreticky to mozne pochopitelne je, a snad to ani nebude moc pracne. Ja si s tim nejak pohraju, nic neslibuju, ale pokusim se Wink Ale se znackama aut nepocitejte, to bych musel ke kazdemu autu pridavat obrazek do DB, coz se mi ale ani trosku nechce Wink

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 01, 2013 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRANCAI Karol





Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Geča

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aj tak za všetko ďakujeme čo si spravil do teraz tebe Václav tvorcom tratí a všetkým ktorý sa na rozbehu pluginu podieľajú konečne to tu začalo žiť.Ešte raz za mňa Ďakujem.
Příspěvek Zaslal: út říjen 01, 2013 15:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mal by som ešte jednu otázku.... nedalo by sa to upraviť tak aby počas jazdy v medzičasoch ukázalo iba triedu v ktorom jazdím? tak to bolo keď som začal jazdiť v roku 2010.... teraz tie medzičasy sú pre mňa na nič a i tak ma vôbec nezaujíma aké časy majú WRC a pod. .... v medzičasoch ma porovnať s WRC nemá zmysel, ak idem S1600-kou napr. ..... v menu hry je to síce nastaviteľné, ale ak prepnem aby mi ukázalo iba triedu, tak proste počas jazdy neukáže nič a to je o ničom takto....

jo a ešte niečo mi napadlo..... na maďarskom plugine turnaje fungujú tak že napríklad závod má 4 etapy ale každý etap sa začína a končí naraz.... to znamená že keď 1. etap mám za sebou nemusím čakať dni zbytočne, ale môžem odjet aj druhú hneď.... alebo všetky 4 po sebe.... tak sa to nemôže stať ako tu na českom že 1. etap dokončím ale na 2.,3. už nemám čas alebo opačne že chcem nastúpiť na turnaj a 1. etap je už preč a tým pádom celý závod odletí.....

inak Díky za nové trate.....
Příspěvek Zaslal: út říjen 01, 2013 16:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vida, ani nevim, ze mezicasy nefunguji Smile No, mozna to bude tim, ze jsem je mel vzdycky vypnute Wink Ja na to nekdy mrknu.

Driv to bylo tak, ze na konci RZ se zobrazovaly vysledky v RZ, vysledky za tridu v RZ, celkove vysledky a celkove vysledky za tridu - plati, ze tak to chcete mit? A muze nekdo potvrdit, ze to ted funguje? Co se tyka splitu, tak nejak vubec nevim co se tam zobrazovalo Wink

Ad etapy - sry, na tomhle pluginu je, ze kazda etapa ma svuj pevny harmonogram. Tak to proste je vymyslene a menit se to urcite nebude.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRANCAI Karol





Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Geča

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mne to funguje normálne ukazuje mi len triedu N4 nič viac a v cieli celkový čas na RZ so stratou alebo bez a tiež som to nevolil len v menu v hre.
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 14:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zaujímavé Karol že Tebe funguje, lebo ja mám tiež nastavené medzičasy celkové, keď prepnem iba na triedy tak neukáže mi nič počas jazdy.... neviem kde je chyba potom že niekomu funguje a niekomu nie.....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 15:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedaří se mi nastoupit do testu Peklo v1.1, kdy mi plugin hlásí že mám "Nesprávné počasí v souboru TrackSettings.ini"

Do testu sice 5 aut nastoupilo, ale i Miro se tam diví kombinaci počasí.
Je opravdu chyba na mém přijímači, nebo je někde ve zdroji. Zase na to, že se jede už od 30.9. je těch 5 posádek docela málo . . .


PS: jinak aplaus pro Václava!!!
Už i ty změny které jsou hotové myslím výrazně zpříjemňují zakládání turnajů!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 15:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

viac ako pol hodiny som sa hral, kým sa mi podarilo naštartovať ten test Peklo 1.1 ...... mne sa hlásil: nesprávne textúry....
Nakoniec som našiel žlté obálky v maps: Track-143_O_textures ( + 144,146,147 ) vyhodil som ich a je to, dostal som do testu.....

Ak niekomu nefunguje a hlási: nesprávne počasie v tracksettings.ini, to je jednoducho liečitelné..... len nájdi niekoho kto má nainštalované všetké nové trate a funguje to čo Tebe nie, tak Ti pošle svoj súbor tracksettings.ini, čo vložíš do hry a je po problému.....


inak som skúsil tie medzičasy a nič.... v triede nefunguje..... ukáže mi iba čas, a či som v pluse, alebo v minuse k svojmu rekordu, ale tabulka s jazdcami v triede sa neukáže vôbec.... keď je prepnutý na celkové, vtedy ukáže ale všetko nielen triedu v ktorom práve idem.....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pokud bude někdo laskav a TrackSettings.ini by mi na zkoušku poslal, budu děkovat

bd.faustyn@seznam.cz

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 17:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 464

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FAU Mira napsal:
pokud bude někdo laskav a TrackSettings.ini by mi na zkoušku poslal, budu děkovat

bd.faustyn@seznam.cz


Univerzálny tracskettings.ini je len základnej hre, bez nových tratí !!! Každý má iný, podľa toho aké trate má nainštalované.
To, že hlási nesprávne počasie nemá nič spoločné s tracksettings.ini. Ako píše Anton, odinštalovať staré trate Pekiel a nainštalovať nové. ( V tracksettings.ini aj počasia !) Ak si neodinštaloval staré trate, tak sa ti miešajú súbory_M a _O. V nových Peklách už súbory _M nie sú !
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BEDŘICH Josef





Založen: 02. 01. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: peklo 1.1 Odpovědět s citátem

je potřeba odinstalovat 1.1 naistalovat 1. odinstalovat 1. a nainstalovat 1.1
ted je to ok dík. Ještě ze mam stare instalačky.
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vyřešeno!

Díky za pomoc Vaškovi a Miro pomohl do finále.

Pepíka způsob jsem nezkoušel, tak nemohu potvrdit správnost.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 21:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Raz v IRC sa mi stalo že som nevedel dostať do turnaju z dôvodu: nesprávne počasie v súbore tracksettings.ini .... ( keď plugin oznámi že chyba je v tracksettings.ini tak si myslím že chyba je v tom a neoplatí sa inde hladať.. ) nakoniec B. Martin mi poslal svoj tracksettings.ini čo som len vložil do hry a už to išlo ..... neviem no, niekedy stačí aj toľko.....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: st říjen 02, 2013 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 43, 44, 45  Další
Strana 21 z 45

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme