Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

IF Rally - 11.-17.1.2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MORKOVSKY Jan napsal:
Právě mi to žádnou chybu ani nenahodí, nenapíše. Já v pohodě balíček nainstaluji všechno se tváří v pohodě. Žádnou chybu to nikde nenapíše a při spuštění hry mi to hned po úvodním videu spadne. Tak nevím co s tím. Zkusím tedy ještě jednou balíček znovu stáhnout a nainstalovat a potom se ozvu.

Honzo promiň, nevšiml jsem si, že si ten problém avizoval už dříve - hodil jsem ho za hlavu a věnoval se problémům s instalací textur.
Osobně se mi to tvoje padání nezdá, sice píšeš, že se to s instalací textur mění, ale je to divné...
Teď mi ale došlo, že někde jsem nedávno četl o padání hry hned po startu a způsobovala to instalace jedné trati od Miry Kurka. Problém byl v nějakém antilagu či co. Kruci, někde se to tady na fóru válí a není to tak dávno (max. měsíc). Mrkni se na to, byla tam nějaká rada od Miry Kurka a myslím, že se tam vzpomínal i váš tým, že s tím hodně zápasil. Snad se ti to podaří rozchodit, když tak podej info, jak si dopadl.
Příspěvek Zaslal: ne leden 11, 2015 15:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=4646&postdays=0&postorder=asc&start=465
Ten problém se rešil tady. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 11, 2015 16:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi, něco vám povím k otázce MATON... Byla to jediná možnost, čím nahradit tratě, které mi nepovolil předělat Miro Kurek.. Měl jsem nachystaný SWISS na sněhu, dle mého názoru to nevypadalo špatně, ale Miro ne že nepovolil, on dělal mrtvého brouka. Takže jsem musel vyhovět jeho přání a nepředělávat jeho tratě. Je to škoda, taková Sorica na sněhu by určitě vypadala taky dobře, ale budeme muset počkat na to, jestli jí Miro neudělá třeba sám...
A k podmínkám na trati. Jsou těžké. Hodně.. Ale to byly na Janneru také. A loňské Monte? Taktéž. Zkuste říct Loebovi, ať nejezdí Monte, že je to ztráta času, když bude sněžit, že to není o závodění...
Jinak díky všem, kteří vyjadřují podporu, jsem rád, že si někdo rally užívá..
Příspěvek Zaslal: ne leden 11, 2015 16:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to byl problém s pikes peak a hra nenaskočila ani k uvodnimu videu,hned po kliknutí na ikonu rbr vyskočila chybová hláška- dělal to soubor d3d9.dll -po jeho odstranění vše ok
Příspěvek Zaslal: ne leden 11, 2015 16:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MORKOVSKY Jan





Založen: 20. 01. 2010
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odinstaloval jsem Pikes Peak. A vyndal soubor antilag a d3d9.dll a nepomáhá. Pořád po úvodním videu padá.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 11, 2015 18:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MORKOVSKY Jan





Založen: 20. 01. 2010
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak snad se mi to povedlo konečně rozjet. Po deseti pokusech v řadě za sebou o spuštění hry se to chytne a RBR se spustí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 11, 2015 18:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRADIL Tomas





Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Jarcová - Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, mě to píše toto??
CRC failed in Team_Rally_14\IF\maps\track-48_E_textures.rbz
Unexpected end of archive
Příspěvek Zaslal: po leden 12, 2015 8:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome, ten samý problém měl VALENA Frantisek - stránka zpět. Naposledy jsem mu radil, ať si stáhne instalační balík textur znovu. Zkus to taky a napiš, jestli to pomohlo.
Příspěvek Zaslal: po leden 12, 2015 8:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRADIL Tomas





Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Jarcová - Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Jirko, pomohlo to, 4rz odzkoušeny.....textury exclusive, snad budu mít ještě čas to odjet
Příspěvek Zaslal: po leden 12, 2015 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 464

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JAROSEVSKY Jiri napsal:
Lidi, něco vám povím k otázce MATON... Byla to jediná možnost, čím nahradit tratě, které mi nepovolil předělat Miro Kurek.. Měl jsem nachystaný SWISS na sněhu, dle mého názoru to nevypadalo špatně, ale Miro ne že nepovolil, on dělal mrtvého brouka. Takže jsem musel vyhovět jeho přání a nepředělávat jeho tratě. Je to škoda, taková Sorica na sněhu by určitě vypadala taky dobře, ale budeme muset počkat na to, jestli jí Miro neudělá třeba sám...
A k podmínkám na trati. Jsou těžké. Hodně.. Ale to byly na Janneru také. A loňské Monte? Taktéž. Zkuste říct Loebovi, ať nejezdí Monte, že je to ztráta času, když bude sněžit, že to není o závodění...
Jinak díky všem, kteří vyjadřují podporu, jsem rád, že si někdo rally užívá..


Na všetkých tratiach čo som robil ( je ich už 25) som zakázal modifikovať trate a tiež použiť objekty a textúry na iné projekty. Po dohode s Michalom som povolil v TR meniť len názvy reklamných banerov a nápisov ( úvodná obrazovka). Pýtate sa neustále o povolenie na zmenu textúr a to hlavne k snowfrance modu. Máte novú fyziku snowfrance+snowmod a môžete takto použiť aj asfaltové a snehové trate. Nemám rád tieto prerábky *( vždy si pozriem balíčky textúr ). Tvorcovia venujú tvorbe tisíce hodín aby trate boli dokonalejšie k realite. Prečo ich potrebujete meniť k niečomu inému ?

Len na okraj, skúste na nových fyzikách otestovať snowmod a snowfrance mod.

A knihovna d3d9.dll , to je teda záhada, že to robí niekomu problém na tomto plugine. Problém bude asi v PC užívateľov. Niečo tam chýba , čo je potrebné pre spustenie knihovny d3d9.dll...možno posledný directX9C pre staršie hry. To len tipujem.
Příspěvek Zaslal: po leden 12, 2015 9:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
Prečo ich potrebujete meniť k niečomu inému ?

Miro, na to je jednoduchá odpověď - aby to zapadlo do celkového konceptu závodu TR Wink
Když se dělá harmonogram, tak se typově dávají tratě k sobě, snaží se dávat tomu nějaký smysl a pak se to "přemaluje" do ročního období a podmínek, které mají taky nějakou logiku.
Tvé tratě tady patří k těm nejlepším, co se na pluginu vydávají, lidi je mají rádi, baví je na nich jezdit, a proto i autor harmonogramu je rád zařadí do TR. Ale pokud se jedou jiné podmínky, než na která je trať udělána a vydají se i textury, tak tvoje tratě tam prostě dát nikdo nemůže, protože by to bylo vizuálně jak pěst na oko a za to to nestojí.
Osobně si myslím, že je to velká škoda jak pro autora trati, tak pro jezdce, kteří se mohli svézt na tvé trati upravené do třeba zimních podmínek. Je to prostě super zážitek a někdy máš pocit, že jedeš na úplné nové trati.
Kdysi si mi povolil upravit Peklo a pokud si dobře vzpomínám, byl jsi i spokojený a pasovalo to jak k trati, tak do konceptu TR.
Nechceš nám to opět povolit? Užijeme si víc zábavy Wink
Příspěvek Zaslal: po leden 12, 2015 9:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENA Frantisek





Založen: 31. 03. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: textury Odpovědět s citátem

trochu jsem se hnul z místa,ale pořád je něco blbě.Textury už jdou nainstalovat,ale ke konci mi tam blikne hláška"přístup byl odepřen".Jinak vše probíhá v pohodě.Do závadu mě to nepustí,kvůli těm texturám.Stáhl jsem je už 3x a výsledek je stejný Confused .
Příspěvek Zaslal: po leden 12, 2015 18:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A odklikl jsi u PS souborů a u tracksetings.ini - pouze pro čtení?
Příspěvek Zaslal: po leden 12, 2015 18:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABOTA Pavel





Založen: 21. 12. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Klášterec nad Orlicí

Příspěvek Předmět: textury Odpovědět s citátem

ahoj, mám taky problém s texturamy. Balíček v pohodě nainstaluji, žádný problém to nehlásí. Francouzské tratě a šotolinové mají textury v pohodě, ale u ostatních tratí co jsem musel doinstalovat textury nejsou. Nevím jestli jsem něco neudělal špatně. Prosím o radu...
Příspěvek Zaslal: po leden 12, 2015 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejdřív nainstaluj tratě, pak TR textury.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: po leden 12, 2015 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
Strana 5 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme