Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Volant Manta COMPRESSOR SUPREME
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BACOVSKY Marek





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Jeseník

Příspěvek Předmět: Volant Manta COMPRESSOR SUPREME Odpovědět s citátem

Ahoj, mám doma už starý volant, značky Dexxa. Už má docela vůli, otáčivý úhel asi 110°, 4 tlačítka...no prostě už by to chtělo vyměnit. Už kdysi jsem se zavázal, že do jakýkoliv her nebo příslušenství peníze dávat nebudu (všechno to žere závodění na kole), ale přeci jenom můžu udělat vyjímku. Chtěl by jsem si koupit nějaký levný, ale dobrý volant. Cena max. do 1100 Kč, víc ne. Je mi jasné, že neseženu nic extra, ale přeci jenom jsem narazil na tenhle volant

http://pc.nej-ceny.cz/22605/manta-volant-compressor-supreme-paka-pedaly-ffb-usb.html

Tak mě zajímá, co si o něm myslíte. Popř. jestli jou nějaké lepší za tu cenu. Jo, ještě jsem zapomněl, že musí mít pedály (to je jasné) a taky požaduji řadící páku. U tohohle volantu lze vidět i ruční brzdu, ale nevím jestli tam doopravdy je nebo ne. Také je tam napsané, že to má ForceFeedback.....nějak se mi nechce věřit, že by to mělo za tu cenu. Díky moc za všechny příspěvky.
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Volant Manta COMPRESSOR SUPREME Odpovědět s citátem

BACOVSKY Marek napsal:
Tak mě zajímá, co si o něm myslíte. Popř. jestli jou nějaké lepší za tu cenu.

Omlouvam se za nekonstruktivni prispevek, ale o volanty se moc nezajimam. Ted mam microsoft a az umre, tak koupim MOMO. Ale co si myslim? Ten jeho sklon je tak na rizeni najladaku, nebo autobusu Laughing Laughing Jo a na te strance je jeste Logitech za 1600,- Ten mame v praci a ten se mi nelibi. Divne se drzi a blbe se mi snim jede.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVAK Martin





Založen: 25. 05. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Czech Republic

Příspěvek Předmět: Re: Volant Manta COMPRESSOR SUPREME Odpovědět s citátem

BACOVSKY Marek napsal:
Tak mě zajímá, co si o něm myslíte. Popř. jestli jou nějaké lepší za tu cenu. Jo, ještě jsem zapomněl, že musí mít pedály (to je jasné) a taky požaduji řadící páku. U tohohle volantu lze vidět i ruční brzdu, ale nevím jestli tam doopravdy je nebo ne. Také je tam napsané, že to má ForceFeedback.....nějak se mi nechce věřit, že by to mělo za tu cenu. Díky moc za všechny příspěvky.

Zku se podívat sem:
http://www.xtech.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=1616&Level=76

Mám ho doma a je dobrý. Sice nemá FF ani dělené osy pedálů, ale je dobrý. 10 tlačítek, úhel 180°, Force vibration, upevňovací držák. Za tu ceny to prostě jde.

_________________
kdo maže, ten jede!
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Volant Manta COMPRESSOR SUPREME Odpovědět s citátem

BACOVSKY Marek napsal:
Ahoj, mám doma už starý volant, značky Dexxa. Už má docela vůli, otáčivý úhel asi 110°, 4 tlačítka...no prostě už by to chtělo vyměnit. Už kdysi jsem se zavázal, že do jakýkoliv her nebo příslušenství peníze dávat nebudu (všechno to žere závodění na kole), ale přeci jenom můžu udělat vyjímku. Chtěl by jsem si koupit nějaký levný, ale dobrý volant. Cena max. do 1100 Kč, víc ne. Je mi jasné, že neseženu nic extra, ale přeci jenom jsem narazil na tenhle volant

http://pc.nej-ceny.cz/22605/manta-volant-compressor-supreme-paka-pedaly-ffb-usb.html

Tak mě zajímá, co si o něm myslíte. Popř. jestli jou nějaké lepší za tu cenu. Jo, ještě jsem zapomněl, že musí mít pedály (to je jasné) a taky požaduji řadící páku. U tohohle volantu lze vidět i ruční brzdu, ale nevím jestli tam doopravdy je nebo ne. Také je tam napsané, že to má ForceFeedback.....nějak se mi nechce věřit, že by to mělo za tu cenu. Díky moc za všechny příspěvky.


Marku, pokud te muzu varovat, tak tento volant rozhodne nekupuj. Ja si ho koupil asi pred dvema lety, jel s nim asi dvakrat a od te doby mne lezi ve skrini... Nestoji za nic, to je aspon muj nazor. Nedavno sem se rozhodl ze si poridim volant novy - lepsi, chtel sem zkusit si opravdu zajezdit na volantu, tak sem aspon vytahl ze skrine tu mantu a ejhle... Prvni pc ani pod XP ani pod 98SE ani zaboha nechtel naskocit a to ani po stahnuti ovladacu a vseho... Jdu na druhy pc, opet pokus na obou operacnich systemech a taky nic Crying or Very sad Vic pc bohuzel nemam Smile Takze asi pred mesicem sem si koupil Logitech Driving Force Pro a zatim si nemuzu stezovat, ale je fakt, ze cena je o neco vyssi nez u "tveho" modelu... Mozna ze sem dostal vadny kus, ale jak rikam, najednou mne proste nefungoval a predtim i kdyz sem s nim parkrat jel to za moc nestalo. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 15:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BACOVSKY Marek





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Jeseník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc všem. Já jsem si myslel, že na tom něco bude Smile . Ještě bych vás požádal (v tomhle se vážně moc nevyznám), jestli byste mi mohli doporučit nějaký volant do těch 1100. Je mi jasný, že to nebude nic moc, ale tak proti tomu co mám teď bude všechno dobrý. Chci, aby to mělo určitě pedály no a trochu pro srandu i tu řadící páčku, popř. klapky za volantem, ruční brzdu (není povinností). ForceFeedback podle mě žádný v této ceně mít nebude, ale kdyby přeci, tak by to bylo bezva. Omlouvám se, že vás tímto otravuji, ale chtěl bych koupit co nejlépe, aby mi těch peněz nebylo líto.
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BACOVSKY Marek





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Jeseník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jsem našel tenhle http://www.alzasoft.cz/volant-logitech-formula-vibration-feedback-wheel-d49104.htm

Ale tady mě trochu mrzí, že nemá řadící páku. Na druhou stranu by měl mít ten ForceFeedback (doufám, že to není Vbration...) a píšou tam, že na zadní straně volantu jsou nějaké ty klapky na řazení. Tak co myslíte?
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BACOVSKY Marek





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Jeseník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BACOVSKY Marek napsal:
Ještě jsem našel tenhle http://www.alzasoft.cz/volant-logitech-formula-vibration-feedback-wheel-d49104.htm

Ale tady mě trochu mrzí, že nemá řadící páku. Na druhou stranu by měl mít ten ForceFeedback (doufám, že to není Vbration...) a píšou tam, že na zadní straně volantu jsou nějaké ty klapky na řazení. Tak co myslíte?


Aha tak je to Vibration, jsem si to teďka všiml v nadpise Sad
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 20:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VLNATY Jan





Založen: 06. 03. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Re: Volant Manta COMPRESSOR SUPREME Odpovědět s citátem

BACOVSKY Marek napsal:
Ahoj, mám doma už starý volant, značky Dexxa. Už má docela vůli, otáčivý úhel asi 110°, 4 tlačítka...no prostě už by to chtělo vyměnit. Už kdysi jsem se zavázal, že do jakýkoliv her nebo příslušenství peníze dávat nebudu (všechno to žere závodění na kole), ale přeci jenom můžu udělat vyjímku. Chtěl by jsem si koupit nějaký levný, ale dobrý volant. Cena max. do 1100 Kč, víc ne. Je mi jasné, že neseženu nic extra, ale přeci jenom jsem narazil na tenhle volant

http://pc.nej-ceny.cz/22605/manta-volant-compressor-supreme-paka-pedaly-ffb-usb.html

Tak mě zajímá, co si o něm myslíte. Popř. jestli jou nějaké lepší za tu cenu. Jo, ještě jsem zapomněl, že musí mít pedály (to je jasné) a taky požaduji řadící páku. U tohohle volantu lze vidět i ruční brzdu, ale nevím jestli tam doopravdy je nebo ne. Také je tam napsané, že to má ForceFeedback.....nějak se mi nechce věřit, že by to mělo za tu cenu. Díky
moc za všechny příspěvky.





ja tenhle volant mel byl hodne dobrej mel sem ho 2roky a s nim sem jezdil dobre rbr ale pak mi odeslo rizeni kdyz sem brzdil tak sam zatacel,tak sem ho vyreklamoval oni to opravili,ale za mesic to samy tak sem si koupil novej,ale fakt ten volant za tu cenu stoji a navic je u nej nenahraditelna rucni paka,ktera pocit rizeni jeste o trochu zlepsi neznam lepsi volant za tuhle cenu Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 21:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BACOVSKY Marek





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Jeseník

Příspěvek Předmět: Re: Volant Manta COMPRESSOR SUPREME Odpovědět s citátem

VLNATY Jan napsal:
BACOVSKY Marek napsal:
Ahoj, mám doma už starý volant, značky Dexxa. Už má docela vůli, otáčivý úhel asi 110°, 4 tlačítka...no prostě už by to chtělo vyměnit. Už kdysi jsem se zavázal, že do jakýkoliv her nebo příslušenství peníze dávat nebudu (všechno to žere závodění na kole), ale přeci jenom můžu udělat vyjímku. Chtěl by jsem si koupit nějaký levný, ale dobrý volant. Cena max. do 1100 Kč, víc ne. Je mi jasné, že neseženu nic extra, ale přeci jenom jsem narazil na tenhle volant

http://pc.nej-ceny.cz/22605/manta-volant-compressor-supreme-paka-pedaly-ffb-usb.html

Tak mě zajímá, co si o něm myslíte. Popř. jestli jou nějaké lepší za tu cenu. Jo, ještě jsem zapomněl, že musí mít pedály (to je jasné) a taky požaduji řadící páku. U tohohle volantu lze vidět i ruční brzdu, ale nevím jestli tam doopravdy je nebo ne. Také je tam napsané, že to má ForceFeedback.....nějak se mi nechce věřit, že by to mělo za tu cenu. Díky
moc za všechny příspěvky.





ja tenhle volant mel byl hodne dobrej mel sem ho 2roky a s nim sem jezdil dobre rbr ale pak mi odeslo rizeni kdyz sem brzdil tak sam zatacel,tak sem ho vyreklamoval oni to opravili,ale za mesic to samy tak sem si koupil novej,ale fakt ten volant za tu cenu stoji a navic je u nej nenahraditelna rucni paka,ktera pocit rizeni jeste o trochu zlepsi neznam lepsi volant za tuhle cenu Very Happy Very Happy


Jo tak to rád slyším. No ještě bych si pár věcí chtěl upřesnit. Mluvíme tedy o volantu Manta COMPRESSOR SUPREME (páka, pedály, FFB, USB) ne o tom druhém. Takže tenhle volant tedy mám můj vysněný ForceFeedback anebo je to pouze Vibration Feedback (nemůžu uvěřit tomu, že za 1000 je s FF)? Dále jsem výše četl negativní poznatek ohledně nadměrného úhlu zdvihu toho volantu a o malé citlivosti.....jak to připadalo tobě, je to vysoko a citlivost špatná nebo dá se to nějak regulovat, k tomu mě ještě napadá, jak mohu volant s tou řadící pákou a ruční brzdou upevnit ke stolu?. Pak jsem se nikde nedozvěděl úhel otočení. No a poslední otázečka. Ten volant má teda ruční brzdu nebo ne, protože v popisu uvedena není a obrázek je pouze ilustrační, tak nevím jak je to ve skutečnosti a jak moc se tomu obrázku podobá. Omlouvám se za tolik otázek, ale docela mi na tom záleží, tak se nezlob a díky moc.
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VLNATY Jan





Založen: 06. 03. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Re: Volant Manta COMPRESSOR SUPREME Odpovědět s citátem

BACOVSKY Marek napsal:
VLNATY Jan napsal:
BACOVSKY Marek napsal:
Ahoj, mám doma už starý volant, značky Dexxa. Už má docela vůli, otáčivý úhel asi 110°, 4 tlačítka...no prostě už by to chtělo vyměnit. Už kdysi jsem se zavázal, že do jakýkoliv her nebo příslušenství peníze dávat nebudu (všechno to žere závodění na kole), ale přeci jenom můžu udělat vyjímku. Chtěl by jsem si koupit nějaký levný, ale dobrý volant. Cena max. do 1100 Kč, víc ne. Je mi jasné, že neseženu nic extra, ale přeci jenom jsem narazil na tenhle volant

http://pc.nej-ceny.cz/22605/manta-volant-compressor-supreme-paka-pedaly-ffb-usb.html

Tak mě zajímá, co si o něm myslíte. Popř. jestli jou nějaké lepší za tu cenu. Jo, ještě jsem zapomněl, že musí mít pedály (to je jasné) a taky požaduji řadící páku. U tohohle volantu lze vidět i ruční brzdu, ale nevím jestli tam doopravdy je nebo ne. Také je tam napsané, že to má ForceFeedback.....nějak se mi nechce věřit, že by to mělo za tu cenu. Díky
moc za všechny příspěvky.





ja tenhle volant mel byl hodne dobrej mel sem ho 2roky a s nim sem jezdil dobre rbr ale pak mi odeslo rizeni kdyz sem brzdil tak sam zatacel,tak sem ho vyreklamoval oni to opravili,ale za mesic to samy tak sem si koupil novej,ale fakt ten volant za tu cenu stoji a navic je u nej nenahraditelna rucni paka,ktera pocit rizeni jeste o trochu zlepsi neznam lepsi volant za tuhle cenu Very Happy Very Happy


Jo tak to rád slyším. No ještě bych si pár věcí chtěl upřesnit. Mluvíme tedy o volantu Manta COMPRESSOR SUPREME (páka, pedály, FFB, USB) ne o tom druhém. Takže tenhle volant tedy mám můj vysněný ForceFeedback anebo je to pouze Vibration Feedback (nemůžu uvěřit tomu, že za 1000 je s FF)? Dále jsem výše četl negativní poznatek ohledně nadměrného úhlu zdvihu toho volantu a o malé citlivosti.....jak to připadalo tobě, je to vysoko a citlivost špatná nebo dá se to nějak regulovat, k tomu mě ještě napadá, jak mohu volant s tou řadící pákou a ruční brzdou upevnit ke stolu?. Pak jsem se nikde nedozvěděl úhel otočení. No a poslední otázečka. Ten volant má teda ruční brzdu nebo ne, protože v popisu uvedena není a obrázek je pouze ilustrační, tak nevím jak je to ve skutečnosti a jak moc se tomu obrázku podobá. Omlouvám se za tolik otázek, ale docela mi na tom záleží, tak se nezlob a díky moc.



Tento volant jak rikam je dost dobry a postacujici na jakakoli zavodni hry,je to velmi presny volant a otoceni uhlu jhe zhruba 210%,ale u rbr stejne vic jak 209% nevyuzijes jinak ma v baleni radici paku spolecne s rucni brzdou.Tento volant ma hafo tlacitek takze na nastaveni rbr bohate stací jinak je to vibration nikoli force feedback,ale je to dost dobry sice to je rozdil a force feedback je neco uplne jineho,ale zase si nedokazu predstavit u volantu nemit ani jedno.Tento volant se upevnuje pomoci nasavacich cudliku dole pod volantem + uchytna paka,ktera se zasune do volantu a prisroubuje ke stolu a totez je radici paka s rucni brzdou maji take nasavaci cudliky,ale bohate drzi takze jak rikam jiny volant za tuto cenu by sis nemohl prat.Ano tento volant ma 2varianty k svemu prispusobeni:1) bohata nadzvednuti takze kdyz to zvednes uplne tak si pripadas jak v kamionu 2)muzes si volant pomoci packy prisunout uplne k sove,ale cim volant vic prisunes tim je otaceni volantu lehci.Ver mi budes spokojenej
Very Happy Kdyz sem tento volant mel myslel sem si,ze snad lepsi volant ani neni,ale jsou lepsi ale neznamena,ze neni dobrej prave naopak ta vybrace tomu jeste prilepsuje. Very Happy Very Happy za 1140kc je dost dobra cena ja ho mel za 2000kc a to jsou to uz 2roky a je videt,ze cena az tolik neklesla takze to volant dobry je jsou i levnejsi volanty,ktere se prodavaji hned za 1000kc a tento volant vypada presne jak na ty strance jak si psal.neni co dodat Volant Manta COMPRESSOR SUPREME Very Happy
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BACOVSKY Marek





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Jeseník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady na této stránce jsem našel v sekci Manual, že volant má 180° úhel otočení, co myslíte není to málo?
Příspěvek Zaslal: ne červen 18, 2006 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BACOVSKY Marek





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Jeseník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BACOVSKY Marek napsal:
Tady na této stránce jsem našel v sekci Manual, že volant má 180° úhel otočení, co myslíte není to málo?


Jsem tam zapomněl dát odkaz http://www.manta.com.pl/produkty.php?id=1014&lang=en Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: ne červen 18, 2006 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BACOVSKY Marek napsal:
Tady na této stránce jsem našel v sekci Manual, že volant má 180° úhel otočení, co myslíte není to málo?

IMHO to bohate staci. Ja ani tolik netocim.
Ale mozna vzhledem k jeho kolmosti, kdyz budes chtit jezdit s nakladakem, to bude malo Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 19, 2006 9:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BACOVSKY Marek





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Jeseník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
BACOVSKY Marek napsal:
Tady na této stránce jsem našel v sekci Manual, že volant má 180° úhel otočení, co myslíte není to málo?

IMHO to bohate staci. Ja ani tolik netocim.
Ale mozna vzhledem k jeho kolmosti, kdyz budes chtit jezdit s nakladakem, to bude malo Very Happy


No ten volant se dá sklápět podle libosti, takže v poho. Ale problém je v tom, že ta cena, která byla na té stránce byla chybná (už ji opravili), dále volant nemají skladem a ani výrobce jej skladem nemá. To je škoda, protože za tu cenu to mělo i FF. Je tam teda ještě ta levnější varianta, která má pouze Vibration Feedback.....u něho je cena správná, ale jestli je skladem to už netuším. Tak teď teda nevím co budu dělat Sad
Příspěvek Zaslal: po červen 19, 2006 10:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BACOVSKY Marek





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Jeseník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď už fakt nevím. Cena, která tam byla je jiná, což mě mrzí, protože to bylo zrovna s tím ForceFeedbackem. Pak je tam druhá možnost http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=K&CategoryId=84&Shortcut=ROC-GPMV010

Je to v podstatě úplně to samé, akorát to nemá FF, ale Vibration Feedback. Tak co myslíte, že bych do něj měl jít? Stejně asi kolem 1000 nic s FF neseženu Sad
Příspěvek Zaslal: po červen 19, 2006 21:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme