Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP 7.1 - Instalace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KEST Karel





Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 31
Bydliště: Kout na šumavě

Příspěvek Předmět: ngp 7.1 Odpovědět s citátem

Zdravim
Nainstalovat můžu všechny NGP auta,nebo je tam nějaký háček???
Diky.
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2023 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Po instalaci NGP 7.4 se odehraje ze hry jen intro, a pak jen error, konečná. Co je špatně?

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: po září 02, 2024 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 223
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten samý problém jako Tony. Při startu hra okamžitě padá. Jenom to krásně vytvoří crash dump fily. Způsobuje to NGP.dll - po smazání tohole souboru hra naběhne. Co s tím?
Nerozumím tomu, proč se taková změna dělá den před koncem RSC a den před začátek RBR-Cupu - Barumky. Mohlo se to v klidu udělat po tom, kdy bude dva týdny pauza.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: po září 02, 2024 23:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STREJT Michal





Založen: 03. 08. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Račice u Vyškova

Příspěvek Předmět: Nefunguje nová fyzika. Odpovědět s citátem

Potvrzuji stejný problém. Po vložení fyziky mi to psalo, že chybí vcruntime140_1.dll. Ten, který jsem nejdřív stáhl, nefungoval. Pak jsem prohledal počítač a zjistil, že už jsem ho stahoval a instaloval v lednu 2023. Tento už asi funguje, protože mi to problém nepíše, naopak ale hra spadne pokaždé hned po zapnutí.

_________________
Jezdím na klávesnici.
Příspěvek Zaslal: st září 04, 2024 14:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STREJT Michal





Založen: 03. 08. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Račice u Vyškova

Příspěvek Předmět: Nová fyzika už funguje Odpovědět s citátem

Pomohlo stažení a nainstalování tohoto souboru (samozřejmostí je přeinstalování všech aut): https://aka.ms/vs/17/release/vc_redist.x86.exe
Příspěvek Zaslal: st září 04, 2024 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 464

Příspěvek Předmět: Re: Nová fyzika už funguje Odpovědět s citátem

STREJT Michal napsal:
Pomohlo stažení a nainstalování tohoto souboru (samozřejmostí je přeinstalování všech aut): https://aka.ms/vs/17/release/vc_redist.x86.exe


Ďakujeeem Wink ...čo ja som všetko doništaloval Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt září 05, 2024 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co všechno je potřeba dodělat, bych potřeboval vědět. Díky. Smile

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so září 07, 2024 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATEJKA Miroslav





Založen: 24. 04. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Vlčice

Příspěvek Předmět: Nová fyzika Odpovědět s citátem

Zdarec tak u mě nepomohlo ani stažení to ho souboru ??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: ne září 08, 2024 15:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky ne, včera sem zkusil, nainstalováno, ale běh věcí v RBR se mi nezměnil.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne září 08, 2024 21:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STREJT Michal





Založen: 03. 08. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Račice u Vyškova

Příspěvek Předmět: Postup Odpovědět s citátem

Stáhni Fyziku NGP 7.4: https://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=dlstart&dlid=1888225616

Stáhni Pacenote plugin: https://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=dlstart&dlid=1888225612

1 ) Vlez do složky, kde máš hru a tam smaž:
- physics.rbz

2 ) Vlož nový:
- physics.rbz

3 ) Vlez do složky plugins a tam smaž:
- složku NGP
- NGP.dll

4 ) Vlož nové:
- složku NGP
- NGP.dll

5 ) Vlez do složky AudioFMOD a tam smaž:
- AudiFMOD.sample.ini

6 ) Vlož nový:
- AudiFMOD.sample.ini

7 ) Vlez znovu do složky Plugins a tam smaž:
- složku Pacenote
- PaceNote.dll

8 ) Vlož nové:
- složku Pacenote
- PaceNote.dll

9 ) Stáhni a nainstaluj tyhle dvě mrchy:
https://aka.ms/vs/17/release/vc_redist.x64.exe
https://aka.ms/vs/17/release/vc_redist.x86.exe

10 ) Hra by měla fungovat!

PS: Ty původní složky a soubory se musí skutečně smazat. Netsačí je jen přepsat!


Naposledy upravil STREJT Michal dne čt září 12, 2024 11:37, celkově upraveno 3 krát

_________________
Jezdím na klávesnici.
Příspěvek Zaslal: po září 09, 2024 0:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, moc děkuji, zkusím to přesně takto.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: po září 09, 2024 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Uff, no to sou nervy tvl. (jak když Luboš opravoval lakatoš), to byly nervy. Konečně po pár utrápených večerech a nocích, už to jde. Děkuji moc za předešlý podrobný návod. Nicméně stejně to nešlo, ale zcela náhodou a zkoušením sem zjistil ještě jeden nedostatek, maličkost, tak sem potom šel. Spíš to byla všechno náhoda. Pomohlo a přidám moji zkušenost, stahnout a instalovat ještě tenhle soubor: https://aka.ms/vs/17/release/vc_redist.x64.exe . U souborů x64 v nových NGP se mi nechtěli otevřít .exe soubory, psalo to, že vc 140-dll nenalezen. U x86 ty šly otevřít. Nevim jestli dřívě x64 bylo třeba mít, já to RBR přidávámjen to co se musí, ale tak to u mě v kompu je. Takže to sem ještě zkusil. U mě asi nestačil nej vc x86. Nechápu, ale jde to už. Na to že sem Husákem normalizovaný dítě a dodnes neumim ani jednu klávesovou zkratku ... Smile Tak se snad svezu no. Děkuji všem za pomoc. Smile
Příspěvek Zaslal: po září 09, 2024 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATEJKA Miroslav





Založen: 24. 04. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Vlčice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, dle návodu Michala a Tonyho se mě to podařilo konečně rozjet - jinak už to vypadalo na odchod PC ven oknem Very Happy - veliké díky.
Příspěvek Zaslal: út září 10, 2024 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STREJT Michal





Založen: 03. 08. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Račice u Vyškova

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARYSKO Tony napsal:
Uff, no to sou nervy tvl. (jak když Luboš opravoval lakatoš), to byly nervy. Konečně po pár utrápených večerech a nocích, už to jde. Děkuji moc za předešlý podrobný návod. Nicméně stejně to nešlo, ale zcela náhodou a zkoušením sem zjistil ještě jeden nedostatek, maličkost, tak sem potom šel. Spíš to byla všechno náhoda. Pomohlo a přidám moji zkušenost, stahnout a instalovat ještě tenhle soubor: https://aka.ms/vs/17/release/vc_redist.x64.exe . U souborů x64 v nových NGP se mi nechtěli otevřít .exe soubory, psalo to, že vc 140-dll nenalezen. U x86 ty šly otevřít. Nevim jestli dřívě x64 bylo třeba mít, já to RBR přidávámjen to co se musí, ale tak to u mě v kompu je. Takže to sem ještě zkusil. U mě asi nestačil nej vc x86. Nechápu, ale jde to už. Na to že sem Husákem normalizovaný dítě a dodnes neumim ani jednu klávesovou zkratku ... Smile Tak se snad svezu no. Děkuji všem za pomoc. Smile
A víš, že máš asi pravdu? Jak jsem psal, že mi ten x64 ze začátku nefungoval, tak pak jsem doinstaloval ten x86 a začalo to fungovat. Já jsem totiž ten x64 asi neodinstaloval pryč a mám tam oba. Takže k fungování současné fyziky je asi potřebné mít naistalované oba (jak x64, tak x86). Doplním to ještě do toho mého návodu, kdyby to někdo chtěl dělat podle něho, ať to udělá správně.

_________________
Jezdím na klávesnici.
Příspěvek Zaslal: čt září 12, 2024 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STREJT Michal napsal:
MARYSKO Tony napsal:
Uff, no to sou nervy tvl. (jak když Luboš opravoval lakatoš), to byly nervy. Konečně po pár utrápených večerech a nocích, už to jde. Děkuji moc za předešlý podrobný návod. Nicméně stejně to nešlo, ale zcela náhodou a zkoušením sem zjistil ještě jeden nedostatek, maličkost, tak sem potom šel. Spíš to byla všechno náhoda. Pomohlo a přidám moji zkušenost, stahnout a instalovat ještě tenhle soubor: https://aka.ms/vs/17/release/vc_redist.x64.exe . U souborů x64 v nových NGP se mi nechtěli otevřít .exe soubory, psalo to, že vc 140-dll nenalezen. U x86 ty šly otevřít. Nevim jestli dřívě x64 bylo třeba mít, já to RBR přidávámjen to co se musí, ale tak to u mě v kompu je. Takže to sem ještě zkusil. U mě asi nestačil nej vc x86. Nechápu, ale jde to už. Na to že sem Husákem normalizovaný dítě a dodnes neumim ani jednu klávesovou zkratku ... Smile Tak se snad svezu no. Děkuji všem za pomoc. Smile
A víš, že máš asi pravdu? Jak jsem psal, že mi ten x64 ze začátku nefungoval, tak pak jsem doinstaloval ten x86 a začalo to fungovat. Já jsem totiž ten x64 asi neodinstaloval pryč a mám tam oba. Takže k fungování současné fyziky je asi potřebné mít naistalované oba (jak x64, tak x86). Doplním to ještě do toho mého návodu, kdyby to někdo chtěl dělat podle něho, ať to udělá správně.

Někdy ty změny jdou jak po drátkách, jindy se něco zdánlivě moc nemění, ale vše je jinak, stačí maličkost a je to .... však ví asi každý. Smile Nějak se štěstím se to našlo. Michelangelo Buonarroti citát: „Dokonalost se dosahuje maličkostmi, ale dokonalost není maličkost.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: čt září 12, 2024 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme