Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Volant GENIUS TwinWheel
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MITACEK Jirka





Založen: 17. 09. 2006
Příspěvky: 162
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Volant GENIUS TwinWheel Odpovědět s citátem

Potřeboval bych poradit, jestli tento (naprvní pohled krásný) volant někdo z vás náhodou nevlastní...
Doposud jsem měl Logitech WingMan Formula GP, který mi po pár letech pochopitelně odešel a přemýšlím o tomto volantu...
Byl bych rád,kdyby se mi někdo ozval, kdo má s tímto volantem zkušenosti a mohl mi poradit...
Nebo byste mi doporučili jiný volant?!
Příspěvek Zaslal: út červenec 10, 2007 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: Volant GENIUS TwinWheel Odpovědět s citátem

Osobně bych již nikdy nešel do Geniusu. Nejlepší volba je Logitech ,spousta kluků má EX a je spokojena (asi nejlacinější volba). Já osobně mám Momo Force a dokud neodejde ,jakože to zatím nevypadá tak jedině do G25 od Logitechu.
Strýko měl Geniuse - sice starší model ,ale nic horšího jsme zatím neviděl.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červenec 10, 2007 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DO geniusu nechod, vsechny na pohled maji stejny pedaly( pochybuju ze jsou uvnitr jiny) a pedaly se rady kazijou, problem je v potenciometrech to se me stalo casem i u volantu. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út červenec 10, 2007 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jira





Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: GENIUS NEE Odpovědět s citátem

Bracha ma geniusa a odjel sem na nem jednu rally a ODESEL, pedlaly uplne v pi** a volant zataci sam od sebe nastavovani nepomohlo, ted jezdim na klavesnici nejsou finance
Příspěvek Zaslal: ne srpen 26, 2007 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe sice pozdě,ale přiliju si..Mám výše zmiňovaný twinwheel a jezdím s ním víceméně pravidelně už 3/4 roku. Měl jsem jej i rozdělaný a velkově senijak neliší od jiných modelů stejně cenové kategorie. S potenciometra u pedálů může sem tam nastat problém,ale to je otázka cca 50Kč a jsou vyměněný za nové(pokud se teda poserou-což se mi nestalo) Pokus se mi zdálo,že pedály měly nižší citlivost,stačilo vzín kontox a prostříknout je - 3 minuty práce a frčí se dál.Po 3/4 roce není na ozubených převodech (jsou ze silonu) není znát opotřebení.Force feedback šlape v RBR parádně. Takže za ty peníze co dneska stojí (1250Kč) je to velmi dobrá volba.A myslím si,že po usilovném hraní více než 2-3 roky nevydrží žádný volant - jedině že by byl vyroben v Rusku Very Happy ..NAvíc se na tom volantu hrahje solidně i FIFA Laughing .
Takže to jsou moje zkušenosti-já sám když jsem kupoval volant jsme hledal nějaké rozumné názory- bohužel nikde nic,tak jsem to risknul.není nad osobní zkušenost - a vadný kus nebo nepovedený kus se může ubjevit u každého výrobce.
Jinak je to jen můj názor a zkušenost tak pleas nekamenovat - díky Wink
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 14, 2007 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRADIL Lukas





Založen: 25. 09. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Vražné

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já bych ti doporučil Logitech DFP jak už tu bylo někde řečeno cena vs.kvalita
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 14, 2007 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Kubíček: Lukáši, jsou volanty, které vydrží 2-3 roky intenzivního hraní. Dokonce i mnohem dýl. Důkazem je můj Sidewinder. Já jenom tady na pluginu jezdím přes 2 roky a on už pamatuje i začátky v podobě Colina McRae. Co se týše Twinwheelu, tak jsem ho viděl v akci, zvyknout se snad dá na všecko, ale za katastrofální považuju jeho uchycení v podobě gumových špuntů. Já bych si s tím volantem při jízdě tutově vyliskal. Very Happy

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 14, 2007 23:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
to Kubíček: Lukáši, jsou volanty, které vydrží 2-3 roky intenzivního hraní. Dokonce i mnohem dýl. Důkazem je můj Sidewinder. Já jenom tady na pluginu jezdím přes 2 roky a on už pamatuje i začátky v podobě Colina McRae. Co se týše Twinwheelu, tak jsem ho viděl v akci, zvyknout se snad dá na všecko, ale za katastrofální považuju jeho uchycení v podobě gumových špuntů. Já bych si s tím volantem při jízdě tutově vyliskal. Very Happy

Pavel: No n má sice přísavky,ale navíc má masivní sponu která se dotahuje podobně jako síťka na pingpong-drží dfakt fest-Mám verz TwinWheel FF je ještě jedna jenom TwinWheel - taj elevnější-možná to nemá-možná že u dřívějších verzí nebyla ta spona.Bez ní by to bylo k ničemu to je fakt...
Ale jak říkám ceny letí dolů aa až odejde tento genius,pak se uvidí,ale zatím no problemo.. Wink
tady je fotka te spony:
http://www.geniusnet.com/geniusOnline/online.portal?_nfpb=true&productPortlet_actionOverride=%2Fportlets%2FproductArea%2Fproduct%2FquerySection&_windowLabel=productPortlet&productPortletproductId=63824&productPortletsectionId=63828&_pageLabel=productPage&test=portlet-action#
jo akorát si nevšímejte toho teplouše na těch fotkách Very Happy
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 9:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jira





Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Genius nikdy!!! jenom Logitech
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 15:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JEDINĚ DFP na toho jsem snad neslyšel špatný slovo. Na MOMO si každej druhej stěžuje, že si rozhazuje osy a má poruchový pedály.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 16:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWARZ Armin





Založen: 28. 12. 2005
Příspěvky: 155
Bydliště: NDR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vim o chybe DFP, ale stalo se to asi trem lidem a je to snadno opravitelny. U Moma se zminovany chyby drive ci pozdeji objevi temer u vsech.
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 18:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Jirka: Jestli chceš volant který vydrží a je na úrovni, tak radši přišetři a kup něco pořádnýho. Já bych teda nikdy nešelo do Geniusu, ale s železnou jistotou ti nějaký Logitech vydrží dýl než Genius.

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MATULA Lukas





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 166
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no já mám Genius Twin Wheel FF tedy měl, asi po týdnu mi odešly pedály, takže uvidíme, asi přišetřím a pořídím si Logitech Formula Force
Příspěvek Zaslal: út březen 11, 2008 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RBRdriver





Založen: 13. 01. 2008
Příspěvky: 44

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych doporučil v ceně do 1250 Kč, Logitech Formula Vibration Feedback, super volant za super cenu, nezaznamenl žádný opotřebení po 1 roku hraní RBR
Příspěvek Zaslal: st březen 12, 2008 14:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATULA Lukas





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 166
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETERA Jirka napsal:
ja bych doporučil v ceně do 1250 Kč, Logitech Formula Vibration Feedback, super volant za super cenu, nezaznamenl žádný opotřebení po 1 roku hraní RBR

a jak má ten volant řazení? má to ze zadu páčky nebo jenom takové ty větší tlačítka jak má Logitech Formula Force EX?
Příspěvek Zaslal: st březen 12, 2008 18:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme