Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

ZVUK-Sekající se grafika při výstřelu turba do výfuku

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MITACEK Jiri





Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Vřesová 92, Uh. Hradiště-Sady, 68601

Příspěvek Předmět: ZVUK-Sekající se grafika při výstřelu turba do výfuku Odpovědět s citátem

Jezdím už dlouho, ale pořád nevím, čím to může být! Pokaždé když podřadím před zatáčkou se mi při výstřelu turba do výfuku sekne grafika. Zkoušel sem vše co znám, ale nic nepomáhá. Grafiku mám výbornou a jede luxusně i při velkém rozlišení a plné grafice, ALE TEN ZVUK MĚ S..E!!! Nevíte někdo čím to může být? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
Mitáček Jiří-Micina
Příspěvek Zaslal: so březen 08, 2008 8:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RBRdriver





Založen: 13. 01. 2008
Příspěvky: 44

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nehral sis s novýma zvukama??, zvuk na ATině docela blbne,dost lidem napiš jakou máš Graf. kartu
Příspěvek Zaslal: so březen 08, 2008 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MINAR Daniel





Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Hranice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám ten samý problém,někdy se to sekne víc někdy míň.Grafiku mám Ati HD3850 512mb.Zvuky jsem překopával druhý,ale dělá to i bez nich!
Příspěvek Zaslal: so březen 08, 2008 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MITACEK Jiri





Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Vřesová 92, Uh. Hradiště-Sady, 68601

Příspěvek Předmět: Re: ZVUK-Sekající se grafika při výstřelu turba do výfuku Odpovědět s citátem

MITACEK Jiri napsal:
Jezdím už dlouho, ale pořád nevím, čím to může být! Pokaždé když podřadím před zatáčkou se mi při výstřelu turba do výfuku sekne grafika. Zkoušel sem vše co znám, ale nic nepomáhá. Grafiku mám výbornou a jede luxusně i při velkém rozlišení a plné grafice, ALE TEN ZVUK MĚ S..E!!! Nevíte někdo čím to může být? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad


Už to mám vyřešené. Mán od kamaráda nový soubor audio a jede to luxusně Surprised) Very Happy

_________________
Mitáček Jiří-Micina
Příspěvek Zaslal: so duben 26, 2008 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme